Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

hahahah on jest z ta laska z jego pokuju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! \\nie moge, ktora byla dla niego aseksualna !!!! ktora byla dla niego glupia !!!!!! ja nie wiem czy ona w ogole istanieje ta lska ................... o fuck ale sie narobilo !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a skąd to wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
skad wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
co powiedzial? pisz szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to go podpytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiuje wam co mu napisalam .... Ja 16:29:17 a tak na nia nadawales ..... Ja 16:29:51 dziwne to jest wszystko dla mnie, byla taka aseksualna dla Ciebie ... no ale coz Ty wybrales Ja 16:29:59 ja sie mieszac nie bede w Twoje zycie .... Ja 16:30:03 jestes jeszcze w ogole ?? Ja 16:31:09 powiedz mi tylko od kiedy z nia jestes ?? Ja 16:31:22 i zycze Ci szczescia wiesz o tym... Ja 16:31:47 nie wiem co mam Ci jeszcze powiedziec :( jest mi smutno, ale skoro z nia jestes szczesliwy a ze mna nie, to lepiej bedzie jak bedziesz z nia .... Ja 16:33:02 chcialabym jednak poznac pewnego dnia cala prawde co byla w stosunku do mnie,o co w tym wszystkim chodzilo, na prawde bede czekac zawsze ... i bedzie mnie to wszystko meczyc jzawsze wiec fajnie by bylo gdybym sie jej dowiedziala pewnego dnia nawet za kilka lat ... Ja 16:34:25 choc wiedz,ze to wszystko jest dla mnie dziwne i nie wiem czy w to wierze ... no ale mniejsza z tym, wyjdzie wszystko z czasem .... Ja 16:39:15 a jak jestescie podobni do siebie to chyba raczej tytlko pod tylko tym wzledem ze zwiazek dla Was jest tylko dla zabawy .... nie wierze w to wszystko,ze tak nagle odkryles ze Ci na niej zalezybyla taka glupia dla Ciebie .... nie kumam tego ale smierdzi mi to znowu jakas ucieczka .... Ja 16:43:12 mialam Ci to powiedziec jak sie spotkamy, ale powiem tak,ze zostalam tzn nie wyjechalam na stale do londynu tylko dlatego,ze nie chcialam byc daleko od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzial ze mnie przeprasza, ze wie ze to tylko slowa,ze jest z nia, ze wiele ich laczy sa podobni :O hahahahaha nie moge :D ale to byla wiadomosc zostawiona wiec nie wiem czy byl/ jest teraz na gg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
więc z nim nie pisałaś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
zresztą chyba rozmów "na żywo" będzie unikał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
i ewentualnie wiadomość zostawi, tak mu będzie łatwiej w to wszystko brnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dla mnie wszystko dziwne :O mieszkaja razem w jednym pokoju od roku i tak nagle ich wzielo ?????? hahah nie wierze w to !!!!!!!!! a jak sa ze soba to tylko dla zabawy :O nie wueirze w nic innego, bo jeszcze niedawno tak mi opowiadal,ze one sa takie glupie obie jego z pokoju, ze juz nie bedzie z nimi mieszkal :O a jak bylismy razem i ona sie dowiedziala ze przyjezdzam do niego to byla cala happy slyszalam to na wlasne uszy !!!! to jest dla mnie niewiarygodne :O ale jak napsialam wyjdzie z czasem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
On kłamie, a jeśli kłamie nie myśli logicznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
tylko będzie Cię w tym utwierdzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko myslisz,ze klamie ?? w neidziele ona byla obok niego a on do mnie pisal w nocy,ze nie umie spac :O to jest dziwne !!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
no właśnie!coci, ja tak myślę, ale nie gwarantuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
sama się przejechał, nie wierzyłam w to co mi P napisał, a teraz jest z kimś, raczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta opowiadal mi,ze ona miala chlopaka rok i robila go w konia :O mowil ze jest taka glupia,ze z niczym sobie nie radzi :O ehhh dziwne to jest dla mnie :( nie wierze w to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
kurwa on mieszkal z laska w jednym pokoju? i ty sie na to zgodzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
*przejechałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamadra mieszkal z dwoma laskami wiec nie widze w tym zadnego problemu :O gdyby byla jedna to bym sie nie godzila a jak byly dwie to nie mialam podstaw zeby sie nie godzic ... poza tym nie ukrywal tego nigdy przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
czyli rzucili was dla kogos? moze moj tez sobie kogos na boku znalazl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
to gdzie on do cholery pracuje, ze go na osobny pokoj nie stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mowil,ze tej przyjazni nie zniszczy byciem z jedna albo druga :O ze one sa totalnie aseksualne dla niego, tylko z nimi pil glownie :O poza tym kiedys po pijanemu mi powiedzial,ze musialabym porozmawiac z ta druga laska nie z ta co teraz jest to ona by mi wytlumaczyla jego strach :O wiec raczej nie bylo zadnego uczucia do kogos innego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
kurde, wiesz coci- palant z niego. i lepiej, zebys w to uwierzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja myślę, że On kłamie, przestraszył się tego uczucia, przestraszył się Twego wyjazdu, zauważył jak mu zależy. Ale aby tak kłamać, ranić kogoś, kto był/ jest blisko- w to trudno mi wierzyć, przecież taka wiadomość bardzo zaboli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamndra nie rzucil nas dla kogos !!!!! nie ejstesmy razem od 5 meisiecy !!!! tylko pytanie czy on z nia naprawde jest i co on czuje do niej ..... bo to mi smierdzi kolejna ucieczka :O sorry w neidziele mogac lezec kolo niej pisal do mnie,ze nie umie spac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no skoro ci powiedzial, najwidoczniej jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a po co mialby klamac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandra jak chcial ze mna zerwac to chial wymyslic,ze mnie zdradzil :O wiec to tez moze byc wymysl !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×