Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
:P wstrętna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ta diabeł wcielony rozpuszczony jak dziadowski bicz :P ... ale i tak go kocham, zawsze jak jest mi źle albo smutno , przychodiz przytulic sie pcha sie do mnie, razem nie raz płakaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
zwierzęta bywają o wiele milsze od ludzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
włożyłam dużo serca w niego zeby taki był .. kiedy go wzielam siedział tylko za szafą i nie pozwalał sie dotknąc nawet w klatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ludzi też trzeba "oswoić" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
poprzednia włascicielka uzywala go do sztuczek magicznych, miala dwa ale tamten byl silniejsze i gryzł Kubusia .. wiec go zostawal samego w domu, a tamtego brala.. o suchej karmie i niczym wiecej.. jak go wzielam nie wiedzial jak pic wode, co to jest narchewka , siano .. nie pozwalał sie dotknac a jak sie go wypuscilo wlazil za szafe albo lozko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
miał wtedy rok .. teraz w czerwcu skończy trzy .. i uwielbia lezec na rękach, albo na środku pokoju ..często sypia ze mną w łżóku .. uwielbia głaskanie .. w lato chodizmy na spacery .. wsuwa zeiline, warzywa jak leci .. po prostu jest słodziak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość word of true
to prawda z kim sie zadajesz taki sie stajesz:) tak z animal jak i people;) ludzie i zwierzeta przejmują nasze zachowania, nasze wartosci, priorytety:O czasem to dobrze czasem zle. sa tacy co lubią zakłamanie. Nie lubią prawdy. Tylko aby jak zabiją czy kukłe zrobią ktos im rzekł ładna ładna dobrze zrobiłas. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja mam koty ze schroniska. Były przestraszone a teraz takie pieszczochy, że aż strach :P Ale nigdy nie zapomnę Tofika - kocura, który już niecały rok został przejechany przez samochód. Był bardzo posłuszny, mnie uwielbiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja marze o psie ale.. nie wezmę psa do bloku, do dwupokojowego mieszkania na 6 piętrze... to nie są warunki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja mam kundelka, dla mnie bardzo posłuszny, a brat go szarpie, że aż mi psiaka czasem na prawdę żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a poza tym jets teraz Kubuś moja mała niedobrota :D która ostatnio i tak woli moich rodziców .. chodzi za nimi jak pies , wystarczy ze go zawołają.. a tylko wyjdzie z klatki leci do moejgo taty i kladzie mu sie na nogach albo wiesza na spodniach i zebrze dotąd dopóki go nie weźmie na ręce i nie ponosi po mieszkaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no dobra ide bo nie dojde do tej lazienki ..:P ranmy jeszcze mnie to cholerstwo meczy zwariowac idzie .,.. to przez to ze jadłam i tu sie stresowałam tą historą z cioci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce sie dowiedziec od kiedy on z nia jest,zeby miec jasnosc co do tej wiadomosci w nocy .... pozniej mu juz tylko napisze, ze sie odsuwam,ze takie sa moje zasady,ze zycze mu szczescia i ze ktoras z nas klamie a ktora to sie niestety teraz nie dowiem, ale skoro ja jestem idealna a ona jest calkowitym moim przeciwienstwem to cos tu nie gra i to bedzie finito ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja żałuję ale nie mam zdjęć zwierząt. Króliczek przepiękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, ale jak się przekonasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadalam mu to pytanie ... moze odpisze ... licze na to, a jak nie to coz wydaje mi sie ze cos bylo juz miedzy nimi przed ta niedziela bo od soboty rzuca palenie :O wiec sprawa bedzie dla mnie jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
może być tak, że Cibie kocha bo jesteś idealna, a ona nie i jest tylko dla zabawy - ja uważam to za bardzo możliwe. I w tej sytuacji, że pisze do Ciebie, mnie to nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to, że rzuca palenie- też wiesz od niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelka ja mysle,ze tez taka jest prawda :O ale to nic nie zmienia w tym wszystkim, bo jest z nia a nie ze mna :( i wiem,ze chce utrzymac ze mna kontakt bo by w srode do mnie nie pisal, ale ja nie moge lamac swoich zasad i koniec !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem to od niego ... juz dawno sie z tym zamiarem zanosil a ona jest pewnie jakas tam mobilizacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci przestań się nakręcać sama prawdy nie wymyślisz .świra tylko dostaniesz i sie pochorujes z z nerwów uspokój sie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, przechodzisz to samo, co ja po tej Jego informacji o uczuciu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a ja właśnie od mojego dostałam smsa, że: przecież między nami nic nie było. Wszystko wymyśliłam??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlatego,ze czuje sie jak telenoweli :P ale tak serio to ulzylo mi,bo jest smieszny skoro tak o niej mowil a teraz z nia jest :O :P a teraz ejszcze kumpela mi powiedziala,ze dla niej to tez wyglada jak zwiazek na chwile i tylko dla sexu :O i pyta sie mnie czy jest mozliwosc ze to jest nieprawda :( a ja powiedzialam,ze mysle,ze to prawda bo to rzucenie palenia mi do tego pasuje ... ale to jedyna rzecz ktora mnie w tym upewnia :O ehhh ddziwne to ejst dla mnie,ze zniszczy przyjazn dla zwiazku dla sexu :O tym bardziej,ze jednak z ta druga mial lepszy kontakt i tot a druga go bardziej znala niz ta :O i nie daje mi spokoju ta wiadomosc w niedzile w nocy i ta ze srody :O przeciez on wiedzial,ze odpisze i mogla ona to przeczytac :O nie kumam tego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak sie do Ciebie odzywa ... dziwne :O ehhh to obie sie czujemy jak w telenoweli :P ja podejde do tego tak,ze musialo sie to stac tzn musialam byc z nim,zebym wiele rzeczy zrozumiala i zebym poszla w koncu do psychologa,... z nim sie otwarlam z nim pokonalam leki ... i za to zawsze ebde mu wdzieczna ze potrafil to we mnie pokonac a ja sie duzo nauczylam o sobie dzieki temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja też to sobie tłumaczę, coci! ale to boli, że on takiego smsa mi wysłał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko wiem,ze boli :( ale pomysl,ze jego tez bolalo jak stawials prace przed nim :( mnie tez boli,ze on z nia jest a daje mi znaki,ze mysli o mnie, ale to jest teraz niewazne !!! jest z nia a nie ze mna i to jest fakt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja mu odp. że z jego strony widocznie nie było, a on spytał, czy z mojej było. Ja odpisałam, że już tłumaczyć się nie będę, bo już pisałam, ze mi zależało. Teraz zamilkł. Podwyższam jego ego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×