Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

gdybym wiedziala,ze jest z nia szczesliwy to bym sie cieszyla... a tak to co moge zrobic ?? Choc i tak nie dosc,ze nie pasuje mi,ze to ona, to nie pasuja mi te opisy !!! dalej ma kropki ... boje sie,ze zmieni na lalala :) i wtedy bedzie gorzej .... Myslicie,ze on mysli,ze go wywalilam z gg skoro wczoraj znowu pozniej powrocil do tego opisu, a tamten byl tylko dla rozmowy ze mna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie mam pojęcia ja jak kogos wywalam to z hukiem i blokuje :P ale ja generalnie używam tylko skype teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci ale wyobraż sobie gdy dzowni do domu a starzy mowia mu o tej kartce ... ech zobaczyć jego twarz ...:D to bedzie piekne :D .. tak mowil ze sobie nie ooradze, nie dam rady .. a tu taki psikus :D pewniaczek był pewny ze nie pojade ze moze spokojnie zwodzic mnie do lipca a tu zonk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kidys mu powiedzialam,ze go wywalilam,zeby nie czytac jego szczesliwych opisow ktore byly tylko dla pozoru wtedy tez :O poza tym wydaje mi sie,ze on mysli,ze ja uwazam,ze jest mega gnojem :( bo ostatnio jak sie widzielismy to mu powiedzialam,ze jak sobie znajdzie nowa to wreszcie stwierdze,ze jest gnojem, a on mi,ze bede musiala dlugo czekac zeby sobie znlazl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa tylko,ze to bedzie klamstwo :( dziwie sie,ze Ci powiedzial,ze sobie nie poradzisz :O p zawsze mi mowil,ze wszedzie sobie sama poradze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
oj Cioci to bylo w tym sensie no pewnie pojedziesz i wrocisz nie spodoba Ci sie , nie bedziesz tam sie cuzła dobrze, jak bym co najmniej do afrykańskiego buszu sie wybieraal :P to było dla mnie tkaie zwodzenie jedź ale nie jedź zostań.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko on Ci cos w ogole odpisal na tego smsa,ze nie chcesz ranic innych wokol ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
COCI,. DO CZEGO SIę PRZEMOGłAM pOZEGNAłAM GO, ON TO ZE SPOKOJEM PRZYJął, ZGODZIł, POTEM MU PRZESłAłAM TE LINKI I KONIEC NASZEJ ZNAJOMOśCI, PRZYGODY WSPóLNEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemoglas sie piszac tego smsa o ranieniu ;) gadasz jak moj p, on tez zawsze mowi,ze nie dociera nic do niego :( zaprzeczanie samemu sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka zrobilas bardzo duzo napisala o lęku i wyslals linku to jest BARDZO BARDZO DUZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
A JA NON STOP p KASUJE Z GG I GO Z POWROTEM USTAWIAM :( I TAK NON STOP. aLE TAK RZADKO MA OPISY, TAK RZADKO NA NIM JEST :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
DO TEJ PORY GO ODPYCHALAS , ON NIE WIEDZIAL DLACZEGO .. MYSLAL ZE PEWNIE ZA WYRAZENIEM JESTES ZIMNA RYBA KTORA SIE NIM BAWI :O TERAZ MU POKAZLAAS PRAWDE.. I TERAZ TYLKO DAJ MU CZAS ALE NIE DZIEN, TYDZIEN...TO MOZE POTRWAC I MIESIAC... MOJ MNIEJ WEICEJ PO MIESIACU OD EMAILI ZACZAL WYKAZYWAC OZNAKI KONTAKTU, PRZYJAźNI , ODEZWU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie, dostał tego smsa, olał go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
KSAD WIESZ ZE OLA JAK NIE DOSTAL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie odpisał, ale dostałam potwierdzenie, że go odebrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annelko zrobilas bardzo wiele !!!! Przyznalas sie do swojego leku, a to jest milowy krok ... byle bys sie nie wycofala, bo moj p tez sie przyznal troche i sie zatrzymal :( jej sie pewnie nie boi, bo wie,ze ona go oleje i on ja ... jak ona w ogole ejst :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja w każdym razie odebrałam sobie prawo do odezwanie się do niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no i po M. wlasnie sie skreslil jednym emailem do mnie w moich oczacch :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale i dziś byłam w pubie, po którym gdy mu o tym wypadzie napisałam, on mi powiedział, że mogłam jakiś facetów - przystojniaków poderwać i zerrwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
Pożegnałam go dziś w pełni w swej psychice :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko mi sie wydaje,ze on tez mial leki, tylko inne :( dziwne to wszystko :( tak sobie mysle ile musi czasu minac,zebym sie przyzwyczaila,ze go nie ma i zeby mnie nie korcilo pisanie do niego ?? a ile musi czasu minac az on sie przelamie i odezwie sie ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie potrafie pozegnac :( Ale Ty annelka juz wiele razy mowilas,ze go pozegnalas i ze juz nie amsz nadziei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
kurcze :( może tak lepiej,. ale dzień pożegnania dziś miałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci ja znaim zaczęłam z sensem pisać i poszłam do psychologa i zaczęłam pisac do neij jak człowiek bez oskarżeń , pisząc mu o lęku i zanim zrozumiałąm minęło 6 miesięcy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
do niego*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
bo nie mam już, dziś definitywnie. Kocham go wciąż, ale co z tego :( dziś szukałam go wzrokiem na festynie, widziałam podobnych serce mi drżało, brakuje mi go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko 6 miesiecy :( to ja juz tego nie doczekam :( P nigdy do mnie nie pisal z oskarzeniami, wiec ten etap pomijam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mój dziś jakby oskarżał: było jak było. nie wracaj do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie pisał w swoim tonie, tak mi się zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×