Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
hmm Cioci mowisz ze twój tez tak mowil i wrocil :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
:P no tak coci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
gdyby mu zależało, to by tak na me pytanie o spotkanie nie odpowiedział!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ANNELKA NAPEWNO NIE ODEZWAL SIE BEZ CELU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
1. ZABAWA MNą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak desko tak mowil :( nie chcial sie spotkac,zerwal przez sms :O nawet nie wiesz ile rzeczy strasznych od niego uslyszalam :( i wrocil ... ale moj ma lek przed bliskoscia i to bylo w momencie kiedy sie przestraszyl !!!! a teraz juz nie mowil takich rzeczy :O wiec moze teraz to nie przestraszenie sie a ona naprawde :( choc teraz jest inna sytuacja bo ja juz duzo wiecej wiem i on o tym wie .... a poza tym teraz poczul sie odrzucony (jezeli tak bylo) a wtedy nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
CIOCI TO DOKLADNIE TAK JAK MOJ.... UCIECZKA.. OBRAZANIE, WYZIWSKA.. :o NEGOWANIE WSZYSTKEIGO , ZPARZECZANIE ZE JUZ NIGDY .. TYLKO MOJ KURWA NIE WROCIL :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a mój chłód, bez emocji zdaje się choć po rozstaniu gdy tak długo to rozważałam, napisał żebyśmy już do tego nie wracali, bo to boli ja mu odp. że go to nie powinno boleć, bo to on przestał się mną interesować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzwisk nie bylo nigdy !!!! Mowil,ze mam zapomniec,ze w ogole istanial,ze nie ma po co sie spotykac,ze nie ma po co rozmawiac,ze bylo mu cudownie ze mna,ale za bardzo sie zaangazowal, ze juz nigdy nie bedziemy razem, ze on nie chce sie spotkac, bo co bedziemy robic :( tez patrzac na to wydaje mi sie,ze byl wtedy taki bezbronny, bo wiedzial,ze nie bedzie potrafil mi w oczy tego wszystkiego powiedziec :( Ja u mnie optuje,ze to byla litosc !!!! on to robil wszystko zlitosci bo bylo mu mnie zal ... ale do cholery nie jest szczesliwy i to mnie dobija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a M. mi dzisiaj napisał że lubi sobie popalić trawkę dla relaksu i rozrywki czasem :o sorry ale dla mnie sie sam skreślił .. i tyle po M. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no u mnie też nie tak dosłownei raczej wymyslanie,. obrzucanie blotem wyimagaowane wypominki :O.... tlyko ze w przeciwenstwoie do Twojego nie wrocil.. chyba ze to co robi jest powolnym powrotem tylko musi dluzej potrwac bo i problemy byly iweksze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah ja juz kiedys tu opisywalam jak p chcial ze mna palic trawke wtedy wlasnie co ze mna zerwal i sie spotkalismy :O a potem sie okazalo,ze on wcale trawki nie pali tylko chcial sie pograzyc w moich oczach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a mój odmawiał zaraz po rozstaniu spotkania, bo pisał, że teraz by mało mówił, jeśli byśmy w ogóle rozmawiali. a tak teraz odpowiedział na propozycje spotkania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko moj wrocil bylo super trzy tygodnie i znowu mu cos odbilo i robil wszystko zebym zerala wiec zerwalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
kurwa mac :( a chuj zapale sobie lepsze toniz jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wtedy jak podjelismy ta decyzje,ze sprobujemy jeszcze raz to widzialam jego szczescie w oczach jak mnie tulil ... powiedzialam mu wtedy "dobrze Ci ze mna" a on "nigdy Ci nie powiedzialaem,ze bylo mi zle ..." i tak samo potem jak sie spotkalismy po rozstaniu to widzialam jego szczescie :( On wtedy jak mi powiedzial,ze chce byc sam to mowil mi,ze ma chwile szczescia .... ale to sa tylko chwile :( a ze mna byc szczesliwy caly czas ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
coci on po prostu uciekl przez ten lęk..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko moim zdaniem jak nie chce sie spotkac to mu dalej zalezy i by to bolalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekl przez lek wiem ... ale czemu teraz jest z nia ?? moze naprawde sie zakochal ?? albo nie jest z nia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale przecież ludzie nie spotykają się z ludźmi obojętnymi sobie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, tego się nie dowiesz! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jest z nią dla zabicia na sile i zagluszenia uczuc ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko moj p tez nie chce sie spotkac ... i myslisz,ze mu zalezy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a ja bym była inna! tylko dziwnie spytał, a po co mamy iść razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka gdzie iśc w jakim sensie tak spytał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak mu sie uda zagluszyc te uczucia ?? Choc nie wydaje mi sie ... jak cos to uda mu sie na chwile a potem to znowu wroci :( naprawde dziwi mnie to,ze nie ma szczesliwego opisu, bo na poczatku zwiazku powinien byc bardzo szczesliwy i wszystkim to oglaszac .... przynajmniej tak mi sie wydaje ze wtedy sie chce o tym mowic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
u Ciebie jak pisałam ma "stwierdzony " lęk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
spytałam, czy chciałby pójść ze mną na koncert. a jeśli nie będzie chciał iść ze mną, to ok, zrozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
CIOCI DOPIEOR CO MNIE PISALA ZWIAZEK BECZ UCZUC UCIECZKA NA SILE ZAPOMNIENIE, PRZYZWYCZAJENIE TO NEI ZIWAZEK I NIE PRZETRWA NIE DA SIE BYC Z KIM Z PRZYZWYCZAEJNIA JUZ ZAPOMNIALAS JAK MNIE TLUAMCZYLAS NIE TAK DAWNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle,ze jak sie naprawde kochalo to nie da sie tego zagluszyc niczym i jak jeszcze sie wie,ze byla szansa na bcie z ta osoba to czego by nie robil to kiedys wyjdzie,ze kochal mnie ... jak naprawde kochal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×