Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Nie, to bylo wtedy podczas tej ostatniej rozmowy, nie skomentowal tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
zamilkł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem Wam,ze czuje,ze jakbym sie teraz odezwala to by odpisal ... Ale nie odezwe sie za nic w swiecie !! Napewno jest mu przykro z tego powodu,ze nie gadamy skoro sam do mnie pisal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, ja wierzę, że uczucie z nim wtedy wygra! ale kiedy i czy wciąż go będziesz chciała, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamilkl przeskoczy to po prostu :( zaraz napisalam o tym czy on tez chce zerwania kontaktu i na to odpowiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
odpisać na pewno by odpisał, ale czy na smsy czy na gg na wiadomości o Twych uczuciach też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze na wiadomosci o uczuciach by nie odpisal :( Albo by to jakos przekrecil :O Albo napisal smutna minke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
acha, zresztą faceci uwielbiają chyba omijać niezręczne pytania :( mnie dziś smutno wciąż, ale wierzę, że to co wczoraj zrobiłam miało dla nas sens albo ma mi pomóc w obudzeniu się i w zapomnieniu o nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochote mu napisac,zeby mi odebral ta reszte nadziei :( I ze nie wierze,ze z nia jest,ze gra ze mna w gre ktora ja dawno odkrylam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko czekam do czwartku na psychologa, ciekawa jestem co ona powie na to wszystko ... A jest mi strasznie zle :( Opis ma dalej kropkowy, ale pewnie sie jeszcze nie obudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem, że Cię kusi! ja bym mogła tak napisać, ale ja jestem nieodpowiedzialna i wszystko potrafię zniszczyć. Więc Ci w tym nie doradzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja miałam być w przychodni w piątek, a czy będę zależy czy zadzwonią do mnie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja też bym chciała usłyszec juz konkretnie odpierdol sie ode mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce zeby ktos mi odebral calkowicie ta nadzieje !!!! Wtedy bedzie latwiej sie z tym wszystkim pogodzic :( A uwazam ze mam powody do nadziei i on wie,ze mi ja zrobil !!!! Raz mysle,ze on z nia jest,raz ze nie jest :( To mnie zabija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja właściwie dostałam taką informacje, potwierdził moje żegnaj i dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to może mu napisz to co powyżej, nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a ja wciąz nie moje pytania i podteksty zbył milczeniem .. o wyjeździe pisał z ei tak pewnie wróce bo sie nie zaaklimatyzuje jakbym jechala co najmniej do afrykańskiego buszu.. a poza tym rozmawia normalnie po przjacielsku przeciez to idzie kurwucy dostać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P nawet jak sie obudzi to na bank sobie wmowi,ze za bardzo mnie zranil i ze nie moze wrocic :( On taki jest, jego uczucia sie nigdy dla niego nie liczyly :( Wiec to mowi samo za siebie,ze on nie wroci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
odbierzcie mi te nadzieje !!!!!!!!!! wyjazde w cierpieniu stąd i bede cierpiec do komnca zycia ale przynajmniej bez nadziei :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko ze mna tez rozmawial po przyjacielsku bedac juz z nia :( Nie rozumiem tego :O Boje sie,ze jak ona istanieje to sie ponize jak cos takiego napisze nanelko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie wiem coci, to facet, więc istnieje możliwość że nie zareaguje jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja się ośmieszyłam! a widocznie już z nią mój eks był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tak Cioci mój też odkąd jest z tamtą na stałe szuka przyjaźni i rozmów z emną :( to mi nic nowego nie powiedziałaś poza tmy ze sobie potwierdzamy ze robia tak smao zabiaj sila uczucia..inna gorsza niepodobna do Nas zeby bylo latwiuej zeby nic nie przypominalo Nas:( swietnie kurwa tylk oco nam to daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ide jesc juz mi nic nie zostyało z tego kurewskiego zycia to sobie przynajmiej cos zjem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a na dodatek On mi sie ciagle sni .. ciagle sa to szczesliwe sny, ze wraca ze jesteśmyrazme, dziwne miejsca dziwne okolicznosci poplatane to wszystko ale jesteśmy razme :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
u mnie wystarczyło, że znaleźć osobę, która by wykazała większe zainteresowanie mną, była milsza dla niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale ja już nie chcę rozważać! i tak nie dojdę do nowych wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
M. ciąglwe do tego wydzwania wiem, ze neichce źle chce pomóc jak przyjaciel.. bardzo się wkurwił jak mu opowiedziałam caął to historię z moim ex .. ale ja zaczynam się dusić:O lubie go fajnie jest miło.. ale ja wciaż myślę o tamtym.. a sam kontakt zfacetem zaczyna mnie kurewsko drażnic i wkurzać.. :O wogole od dobrego tygodnia chodze naładowana jak bomba zegarowa z zegarowym nastawieniem czuje ze cos sie stanie cos wybuchnie... czuje ze cos nadchodzi :O.. mam jakies głupie przeczucia tylko nie wiem w ktora strone :O .. denerwuje sie przed tym lipcem cholernie, nie wiem czy bede w stanei sie z nim ewentualnei spotkac czy mnie ze strachu nie sparalizuje i powiem nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
pewne uciekne jak Twoj cioci serce bedzie chcialo tak ale uciekne bo nie bo sie boje powrotu boje sie przeszlsoci, boje sie wybaczyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ubie go fajnie jest miło.. ale ja wciaż myślę o tamtym.. a sam kontakt zfacetem zaczyna mnie k**ewsko drażnic i wkurzać.. " chcialabym zeby p niedlugo doszedl do tego wniosku !!! Poza tym mysle,ze skoro on bedzie z nia mieszkal na codzien to tez zacznie go to dusic :O chyba,ze bedzie na to zlewal i mial tylko sex :O Annelko a ta jego jest gorsza ode mnie, to wlasnie moja dobroc mu sie najbardziej podobala :( P najbardziej reaguje na wzbudzanie u niego wyrzutow sumienia, wiec to w sumie z tym,ze sam mi ta nadzieje dal to niech ja teraz odbierze, byloby dobre i mysle,ze w jego oczach bym sie nie ponizyla, ale jakby ona to przeczytala to by mnie na bank wysmiala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×