Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
zwariuje jeszcze 57 dni do jego przylotu do kraju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
dasz radę de4sko, a my z coci chyba się z Nimi żegnamy, strasznie to boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko mnie tez strasznie boli ... Ale raczej powinnam sie pozegnac :( dla wlasnego dobra, nawet jakby wrocil to ucieszy, a nie zdoluje,ze nie wrocil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja sie pozegnam za 57 dni plus minus miesiac jak wyjedzie juz na zawsze w sierpniu z tamta i nigdy w zyciu juz nie wroic do kraju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja też tak myślę, tylko że nie mam nawet nadziei że się odezwie!- może to i lepsze niż ta niepewność!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
i nawet gdyby cos kiedys zrozumiał to odleglosc zabije wszystko do konca bo z tamta mu wygodnie , oona jest madra zna jezyki wiec bedzie mial wygode i pelna obsluge nie bedzie musial sie martwic ze po pracy trzeba wyjsc na zakupy czy do sklepu bo ja sama nie wyjde ona tak :O..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko ja mam jakas tam nadzieje,ze sie odezwie kiedys i mi powie cala prawde, ale z drugiej strony rozsadek podpowiada,ze nie wroci, bo za bardzo skrzywdzil :( desko a ta mojego jest glupia !! to ja bylam dla niego madra :( i co z tego jak wyvral glupsza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tamta przebija mnie tylko w jednym zna angielski perfekt , niemieski bo jest slaska niemka ..i jeździła po świecie.. :O.. tylko w tym ale to mpojemu wystarcza do wygodnego zycia kiedy pracuje , ma obsluge za darmo :O... tylko tyle :O.. a ja niestety znam tylko rosyjski :O.. z ktorym sie raczej w chinach niedogadam :O ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
w całej reszcie widac u nioej totalne braki widziałam po naszych rozmowach jak mu brakowało takiej normalnej rozmowy ,weymainy poglądów , :O .. bo jaka moze byc miedzy nimi wymiana poglądów jak Ona całe wieczory na skype z tatusiem rozmawia a on siedzi na grze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
głupsza dla zabawy, zrozum to coci! Nie będę się powtarzać, ale wierzę że prawdziwe uczucie wygra ze wstydem, z rozumem itp. tylko kiedy i czy ono tu jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nie przebila w niczym !!!!! Ja jestem zaradna, to mu sie zwsze od pocatku pdobalo, a ona nie potrafi nawet zaplacic za siebie za akademik !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie licytujcie się między sobą ani z tamtymi, czas pokaże, los ukaże swe oblicze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a teraz tylko pogłębiacie swe nerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci ja też nie jestem sierotą ale nic nie poradze nie znam języków moi starzy uważali nauke jezuykow za strate pieniedzy moglam chodzi jak sobie sama placilam :O .. oplacalam sobie prywtane studia na weicej juz nie wystarczyło postanowiłam na mój ukochany rosyjski bo zreszta nigdy nie mialam głupich pomysłow z wyjazdami , ja nie chce sie nigdzie wloczyc, chce mieszkac w moim ukochanych gdansku i nic mi wiecej nie trzeba w dupie mam kase i wloczenie sie chuj wie gdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dodatku ostatnio sie skazryl ze nie potrafi z nimi oboma gadac, ze wkurza go,ze caly czas gadaja o kosmetykach :( ale mi sie wydaje,ze on po prostu jeszcze w tym momencie (ze wzgledu na wiek) potrzebuje takiej dziewczyny jak ona ... ja bylam za madra, za dojrzala dla niego w tym momencie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mój kończył kiedyś rozmowę, że los pokaże co ma być i tak jest, my ludzie z nim nie wygramy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
właśnie coci, "w tym momencie"!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko mi chodzi o to,ze nie potrafie zrozumiec, ze to co mu sie najbardziej we mnie podobalo, wybral calkowite przeciwienstwo :( to jest dla mnie niepojete !! dlatego jakos nie umiem w to uwierzyc :O i boje sie,ze to bylo tak,ze ich ponioslo(dziwne bo byla aseksualna :O ) i dlatego teraz sa ze soba, bo glupio sie wycofac .... i niszczy przez to moja milosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja Cię rozumiem ale przez to zastanawianie się, ranisz tylko siebie! łatwo mi mówić, pisać, wiem :( sama rozważam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci to jest facet i na dodatek młody :O.. chcac niechcąc w tkaim wieku ze wyszumienie przeważa:O jego mógł poważnie przerazić związek z pwoażna starszą dziewczyną..mimo uczuć i tego co czuł .. nie wiem moze sie przerazil ze w tym wieku cos tak powaznie :O nie wiem no jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
"z nią"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
tak powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie tez wydaje,ze to go troche przerazilo ... przerazily go uczucia i to,ze skoro pokochal to teraz bedzie chcial zostac ze mna na zawsze .... a ze ja juz jestem dojrzala to moze to sie udac, i tu zaczely sie schoy .... tak "z nia" to znaczy ze byla dla niego taka glupia a teraz z nia ejst ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
chociaż mój kurwa 36 kat na karku i tez by sie tylko bawił :O .. a ja w tym go blokowałam :O.. dopieor teraz jak wyjechał z tamta to troche sie uspokoił ale nic dziwnego są tam sami , zanczy jak jej tam nie było to imprezował ostro z kumplami ile wlezie przy niej nagle nic cisza .. praca, komp , komp , praca i nic wiecej :O i to mnie też zastanawia.. cyz niechce jej w ten sposób zniechęcić bo Ona uwielbia imprezy do rana i jak sie poznali to tak było tma na statku.. a teraz nagle pokazuje jej ze on to kapcie, telewizor i nuda :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale nie użył z nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
chodziło mi o jego zwrot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
dogadały sie jak głuchy ze slepym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×