Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Ja nie umiem ludzi olewac :( Ja jak cos do kogos mam to mu to powiem prosto w oczy, a nie ebde sie bawic w olewanie bo tego nie umiem robic nawet jak jest mi ktos na maxa obojetny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie ma płaczu, bo jest wielka niepewność! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
coci mow mi tak jeszcze ta kjartka juz poszla przepadlo .. co mam zadzwonic do jego starych zeby ja wyrzucili :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wlasnie po pierwszym razie byla niepewnosc i duzo wiecej pytan i wtedy plakalam caly czas az do momentu kiedy mi powiedzial,ze sie ze mna spotka :( Dopiero wtedy mi ulzylo,ze nawet jak do siebie nie wrocimy (choc czulam ze bedzie inaczej, mimo tego co uslyszalam ) to przynajmniej bede znala prawde ;) A teraz juz wiem,ze on sie boi, wiec wiem czemu tak sie stalo a nie inaczej :O bo albo to jest sciema spowodowana moim "klamstwem" albo chce zagluszyc uczica :( a wydaje mi sie,ze poki nie spotka drugiej takiej jak ja, to o mnie nie zapomni :P bo o ex tez zapomnial chyba dopiero przy mnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja też nie umiem :( czasem przez to robię sama sobie krzywdę, bo czasem warto coś przemilczeć. A propo, gdy szukałam pracy już po zerwaniu, on pisał że wydaje mu się że czasem coś na tych rozmowach mogę palnąć, a trzeba się zastanowić co się mówi, a niektóre rzeczy warto przemyśleć i przemilczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czesto cos palne czego nie powinnam, ale teraz juz po terapi coraz mniej ;) W ogole powiem Wam,ze po obu rozstaniach z nim robilam z siebie cierpietnice przed nim :( histerie i te inne sprawy :( pelno placzacych buziek w rozmowach na gg :O A teraz napisalam tylko,ze rpzykro mi :(, ale ze to on wybral .... Albo efekt terapii albo efekt powolnego zaniku uczuc do niego ;) lepiej by bylo gdyby to drugie :P Nawet zadnych smutnych opisow na gg nie wrzucam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie wiem.. ale ja myśle ze Twoj Cioci po pierwsze chce sie wyszumiec... po pierwsze wiek a po drugie przeraził sie chyba tego co czuje... ze to juz takie stałe i tego ... tak mnie sie wydaje :O... a lęk który ma to spotęgował ..i dlatego tka się zachowuje.. irracjonalnie - dla mnie to co robia io Twój i mój jest iracjonalne - przede wszystkim wybór przeciweińśtwa dotychczasowych partnerek, pod względem wyglau, charakteru, zachowań , po drugie nagłośc decyzji, nagła zmiana uczuć , po trzecie chwiejnośc tych decyzji - cyzli Twój mimo, ze był już tam z kimś pisze do Ciebie jak gdyby nigdy nnic..to wszystko mi sie sprowadza na deptanie i niszczenie uczuc z irracjonalnego strachu :O jak student mowi zakuc , zdac , zapomniec.. tak oni mowia uciec, zadetaac i zapomniec ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko napewno chodzi troche o wyszumienie sie ale raczej chodzi bardziej o to,ze sie rpzestraszyl :O On mi powiedzial po tym jak ze mna zerwal,ze jak wychodzil gdzies na impreze to mial wyrzuty sumienia,ze ja siedze w domu :( Mysle,ze on za duzo od siebie sam wymagal w powaznym z uczuciem zwiazku, bo ja nigdy od niego nie wymagalam zeby porzucil imprezy .... Powiedzial mi,ze jakby pokochal (a wtedy juz kochal) to bylabym tylko ja, caly czas u mnie, caly czas na gg ze mna, a ja mu powiedzialam,ze ja tego od niego nie wymagam, a on ze sam by tego od siebie wymagal :O Niewidzenie obiektywnie tego jakim sie jest i stawianie sobie za wysoko irracjonalnych poprzeczek :( i chyba strach przed przyznaniem sie przed samym soba, ze sie boi zwiazku, a tlumaczenie sobie tego wszystkiego wlasnie checia wyszumienia sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, a u mnie to właściwie było dwa w jednym. Powiedziałam, że mi przykro, że to zadecydował. Przykro mi, że gdy ja zaczęłam się nim interesować, on mną przestał i zerwał. A potem do drugiej w nocy płakałam, wciąż mu jakieś smsy pisałam nic w nich złego nie pisałam, ale zawarty w nich był żal, że np. nigdy ze sobą na żywo nie porozmawiamy :P oczywiście nie wspomniałam o cieple fizycznym. A dopiero później zwariowałam i tak trwało do tego listu. Raz by szukał innych, raz że mi na nim b.zależy, tęsknię. Teraz gdy już za późno, konkretnie mówię, że zależy mi na nim jak na facecie.A wczoraj, żegnaj i link, tylko zastanawiam się, czy lepiej by było gdybym ebooka wysłała na pocztę a nie dała link. Ale już tego nie zrobię, bo to była lekka przesada, że bardzo mi zależy na tym, by to przeczytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tylko wiek nie ma znaczenia jak widać :O bo mój prawie 40 tka na karku i też nie wyszumiany :O .. ech.. :O .. mogłam się tego spodziewać facet po 30-tce bez stałych związków , po dwóch związkach z czata, z taką opinią, same najgorsze rzeczy o nim mowili izresztą one sie sprawdziły :O można było przeiwdzieć.. :O tylko zanim przeidziałam się zakcohałam po uszy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a ja JUż MIAłAM NIE ROZPAMIęTYWAć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odwalam histerie po rozstaniach :O na szczescie teraz przyjelam to spokojnie ;) moze tym razem go cos ruszy :P ale zeby nie bylo to przyjecie spokojnie nie jest elementem mojej gry, tylko tak wyszlo ;) zreszta dzis juz mialam mysli rozpaczliwe, zeby pisac,zeby odebral mi ostatnia iskierke nadziei :O Ale jak ta jego nowa nie istnieje to on bedzie mial mega wyrzuty sumienia,ze napisalam,ze zostalam tylko zeby byc blisko niego .... ale to juz jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
WłAśNIE, JEGO SPRAWA On zadecydował że będzie się oszukiwał, uciekał się przed uczuciem a ja nie wierzę, że on będzie długo cierpiał, uczucie musi wygrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qmbaya
a tam mejla.. najlepiej jest wyslac klasyczny list. ;) Jest tajemniczo, romantycznie... cieszę się, że trafiłam na ten artykuł, przynajmniej zauważyłam kilka swoich błędów, które teraz będę na bieżąco korygowac... ;) Pozdro - Qmbaya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko moja dobra duszyczko :) wiem,ze w niego wierzysz i we mnie, ale ja mysle,ze skoro po ex cierpial plakal a potem w koncu sobie wytlumaczyl,ze to ona go zranila, to ze mna tez tak moze byc, tylko nie wiem co znajdzie na to,ze go zranialm :P i ciekawa jestem co teraz czuje jego terazniejsza, wiedzac,ze mnie tak potraktowali, a po drugie wiedzac jakie on dziewczyny kochal i ze pewnie jej nie pokocha ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ciekawe, czy mój choć raz pomyśli o tym co było między nami czy nie było. I czy pomyśli nad tym, że ja tak to rozważam, bo pisał wczoraj, że mam już do tego nie wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia :) a no porobilo sie :P Ale trafilas na moment w ktorym mi to zwisa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
klasyczny list świetny pomysł gdzie i jak ja mam wyslac ten klasyczy list do chin czy do mieszkania tamtej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci ale losz mi sie tez porobilo...Hiszpan mi maci w glowie...nie powiem mile to i wogole ale........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
może dla niej to też tylko zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow fisia... nie zrob nic glupiego :O bo widzisz p zrobil :O bedzie zalowal wiem, ale bedzie za pozmno :O badz madrzejsza !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze to mozliwe,ze dla niej to tez zabawa :O ale w takim przpadku jest bydleciem,ze bawia sie mna razem !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a mnie polski Ametrykaniec robi wode z mozgu i co :P ... i mam go dość :O.. zaczyna mnie wkurzac jeszcze znaim tam pojechalam bo tęsknie caly czasza moim K. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale może i ona przed czymś ucieka?- nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem przed czym ona moze uciekac, chyba przed swoja glupota :O Zeby nie umiec isc zaplacic samemu za akademik :O no sorry :O Juz miala jednego faceta ktrego olewala, ale p trudno jej bedzie olewac skoro razem mieszkaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci a co jesli juz zrobilam??nie mysl sobie tylko bog wie czego...poprostu troche sie zakrecilam...ale co ja poradze ze koles poprawia mi samopoczucie na maksa, a na dodatek J zachowuje sie tak jakby myslal, ze jestem juz jego to sie starac nie musi...nie dalej jak wczoraj mu powiedzialam, ze albo zaczyna mnie traktowac lepiej albo zrywamy...powiedzial, ze wybiera pierwsza opcje...coz pozyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci a co jest trudnego w placeniu za aakdemik bo nie kumam:O? a moze ona gra tylko slodke idiotke zbey facetow przyciagac ;) ... nowa mojego nawet pytala sie go gdzie w skype zmienic swoj email :O bo ona nie wie sierotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przepraszam Was dziewczyny...nie pisze ale czytam Was caly czas...teraz jestem w domu i moj net jest spoko a tam zanim wysle mi sie wiadomosc to mi strona wygasa...ale do wtorku jestem w domku...dobrze przynajmniej Hiszpan ochlonie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
kurwa nawet w tv musza mowic o chinach zeby mnie dobijac nawet dziennika nie mozna obejrzec :O mowia o smeirtnej epidemii w chinach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×