Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

ja w nic nie wciagam annelki to jest jej decyzja czy ma ochote ze mna rozmawiac czy nie :O a tak poza tym to annelka sie najbardziej tutaj nad soba uzala nic nie robiac :O a ty salamandro skoczysz duzo gorzej niz ja i to ci gwarantuje !! :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
boże że też takie puste lale chodzą po świecie szok :O jak można tak wychowac dziecko na takie pusta materailistke i karierowiczke :o niedobrze mi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
haha, deska- pusta lalka to jestes ty! ja przynajmniej zyje, cos robie i robie to dla siebie. do londynu przyjechalam samiusienka i nikt mi nie pomagal- i jestem dumna z tego do czego doszlam wlasnym uporem i ambicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
pusta lala to jestes ty. uwieszona na facecie bez zadnej godnosci. gdybym byla toba brzydzilabym sie wlasnej osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamndra i ciesz się dalej .. na stare lata zostaniesz ze swoją karierą i peiniędzmi bo nikt takiej pustek lalki nie będzie chciał :O....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandro ja tez robie wiele i gwarantuje Ci ze mam wiele wiecej rzeczy z ktorych moge byc dumna niz ty :) :) a to ze ogladam mimo tego wszystkiego jego opisy to juz calkiem inna sprawa :P w kazdym razie sama jestes jaka jestes bo napisalas do neigo po 2 meisiacach a to ze cie olal to calkiem inna sprawa :O wiec sie kurwa nie wymadrzej daremna kobietao :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a ty co masz deska? nie masz godnosci, nie masz faceta, nie masz kariery, przyjaciol, zajec. jedyne co masz to kafeteria. ja nie mam faceta, ale mam wszystkie pozostale rzeczy. jestes po prostu zazdrosna. ale tobie nikt nie broni lepszego zycia. ty go po prostu miec nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
i co z tego ze napisalam i olal? zycie plynie dalej i nie ten to inny :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
na nikim nie wiszę i nigdy nie wisiałam.. a utrzymanie przez faceta to jest normalne gdy jest się razem ..to facet powinien o to dbać... dla mojego to było najważniejsze ze on to robi.. cóż nie należał do kategorii lubiących puste pseudo karierowiczki ..dla niego liczyła się normalna rodzina i dom .. i ja się z tym zgadzam, chociaż potrafię sobie sama radzić.. w związku poważnym nie mam nic przeciwko przejęciu tego przez faceta, tak powinno być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
poza tym ponoc mialas juz cocinelka nie pisac na forum, bo ci ponoc terapie miazdze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie mam bo kurwa nie chce nie rozumiesz że mnie to nie interesuje... i nie wiem keidy prowadzisz kurwa to życie jak siedzisz non stop tutaj na równi z nami.. wiem, wiem masz wspanioął prace która możesz mieć w dupie i zero szacunku masz , i pokazujesz w tyen sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja od pseudo pustych lalek i pseudo pustych przyjaciół wolę własnego królika on jest sto razy mądrzejszy salamndra od Ciebie :P na Twój widok to ja mam mdlości już przez neta :O boże uchowaj żebym takich idiotek w życiu nie spotykała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
'na nikim nie wiszę i nigdy nie wisiałam.. a utrzymanie przez faceta to jest normalne gdy jest się razem ..to facet powinien o to dbać... dla mojego to było najważniejsze ze on to robi.. ' buehehehehehhee- aha, to facet bedzie utrzymywal krolewne siedzaca przed komputerem na kafeterii- czasy sie zmienily kochanie! poza tym nie wyobrazam sobie byc zalezna od faceta- pozniej sie zostaje na lodzie z gkola dupa 'cóż nie należał do kategorii lubiących puste pseudo karierowiczki ..' najwidoczniej nie lubil tez idiotek zwisajacych u jego stop 'dla niego liczyła się normalna rodzina i dom .. ' az tak bardzo, ze wyparl sie wlasnego dziecka w twym brzuchu, ale ty i tak nie wyciagniesz nigdy wnioskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
bo ty nie wiesz salamndra co to jest normalny tradycyjny dom .. jesteś pusta idiotka wiec skąd masz wiedzieć... ja będe tylko z kimś kto tak jak mój K zapewniał mi opeikę i bezpieczeństwo aja tka będę siedzieć w domu iwychowywać dzieci ... i nie parę miesięcy ale całe lata ... aż dorosną.. żeby miały szczęśliwe dzieciństwo i normalny dom, a nie klucz na szyi i wyrastały potem na puste światowe pseudo salamnrowe idiotki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
to że nie wrócił jak byłam w ciąży nie znaczy ze go się wyparł.. o wyparciu to możan mówić teraz .. keidy go pytałam wcześniej .. co najwyżej w to nie uwierzył do czego miał pełne prawo żyjąc ze świadomością że się zabezpieczamy a nie że ja oszukuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
pierdolisz jak potluczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
może czasy sie zmieniły dlatego ja nie szukam pustych debili wyglądających jak modele, nie szukam nikogo na imprezach , czy innych pustych miejscach... tylko kogoś tradycyjnego z tradycyjnym podejściem do życia... wychowanego nie tak jak ty na pustaka ...:o ale co się dziwić takie pokolenie niestety wstyd że też do neigo należe , tylko że wogole sie nie czuje na nie.. bo nigdy taka nie będe jak wszystkie inne pustaki z mojego pokolenia..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
to do jakiego pokolenia nalezysz? a kto ci powiedzial, ze ja latam caly czas po imprezach? prawde mowiac nie latam po nich wcale, procz czasu tuz po zerwaniu. a od czasu do czasu nie widze w tym nic zlego. ale tlumaczenie osobie, ktorej esencja zycia jest kafeteria nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamndra nie wmawiam mi że dla mnie jets naważneijsza kafateria bo siedzisz dokladnie tyle a moze i wiecej niż ja... tylko jest pewna różnica ja nie kłamie i nie udaje światowego życia że mam poza tym w przeciweiństwie do ciebie..:O .. do Twpojego pokolenia nie chcialabym należeć poprostu nóż mi się w keiszeni otwiera na Twój brak szacunku do pracy, jak można w pracy siedziec na necie... zero szacunku i wychowania wstyd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
nie kotku, bo ja w domu nie mam komputera i nie wiem czy zauwazylas, ale nie ma mnie na kafeterii w weekendy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ale ja nie udaje swiatowego zycia. ja w ogole nawet nie uzylam tego okreslenia. to ty uwazasz, ze posiadanie pracy w Londynie jest wielkim osoagnieciem na poziomie swiatowego zycia. gazet nie czytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
taka światowa a komputera nie ma jeszcze lepiej korzystasz tylko w pracy wstyd nad wstydy zamaist pracować siedzisz w necie... zero wychowania.. teraz to się totalnie załamałam .. dno ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
po co ci komputer, przeciez ty preferujesz tradycyjne wartosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
do pracy pustaku .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
dlaczego nazywasz mnie pustakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
bo az przez neta słychac jak ci w głowie pustka dzwoni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
chyba też powinnam stąd odejść :( jeśli mi ODBIJE to się odezwę. Faktycznie trzeba z tym myślenie m o P skończyć. Jak pójdę na terapie, dam znać, bo "obie strony" mnie do niej nakłaniają :) więc faktycznie trzeba iść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
annelka zwiewaj stad czym predzej. i powodzenia w zyciu. na pewno ci sie uda- bo chcesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka czekamy na relację ze wreszcie poszłaś napewno dasz radę :) (salamandra zamknij sie ..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
napiszę tu o tym. I dzięki salamandro za wiarę, chcę ale jeszcze troszkę większej wiary by się przydało :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×