Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
desko, to tylko Ty tak chyba mówiłaś, a nie odchodziłaś? P coci odszedł, potem Ją praktycznie zmusił do zerwania. i to drugie zerwanie przypomina choć trochę moją sytuację, nie dawałam powodu mojemu P by ciągnął dalej nasz związek.Jak to coci określiła, miał mnie dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
chyba zartujesz ja tylko gadalam :O a za godzine płakałam ze głupoty gadam i kocham go jak nikogo na świecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytj sobie lek 9 :( ehh Ty desko chyba nie masz czystego leku przed bliskoscia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ide mu napisać ...niech mi odbierze tą ostatnią nadzieję ... a jutro ide zlozyc dokumenty o stala wize i wyjezdzam cierpiec w samortnosci z innym do końća zycia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nei cioci ja mam jeszcze dda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska nie pisz !!!!!!! Napiszemy jutro obie :P Ja czekam do jutra, bo moze wyjechal gdzies z nia na weekend i wroci zakochany i zmieni opis, wtedy to mi odbierze nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
w polaczeniu z ddd i lekiem przed bliskoscia a poza tym wynikajacy z tego bluszczyzm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci ja mam to w dupie wysle mu zaraz smsa... jeszcze nie spi byl niedawno na grze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
chociaz mnie teraz w sumie nie ma teraz powinnam ise dobrze bawic w stanach .. nie dobra ja sie teraz dwa tygodnie do neigo nie odezwe zobaczymy efekt tej kartki jaki bedzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dokladnie postepowanie p :( "Dlaczego nie przyjdzie ci do głowy, aby zaproponowac partnerowi: „Przyjrzyjmy sie tej sprawie, bez wzgledu na to po czyjej stronie ley wina. Ja jestem w porzadku, ty równie, ale oboje musimy zrozumiec, co jest nie tak". Nie powiesz tak, bo w istocie nie wierzysz, e jestes w porzadku. Nawet jesli twoje postepowanie było dobre, nie zdawałes sobie z tego sprawy. Wzajemne relacje w twoich zwiazkach niezwykle sie przez to komplikuja. Poza tym nie chcesz, by osoba, z która jestes zwiazany, odkryła, jaki jestes marny i bezwartosciowy. Tworzy to klimat braku zaufania. I znów wracamy do leku przed zdemaskowaniem." on byl naprawde cuowny mimo,ze tego nie widzial !!! :( :( fuck po co otworzylam ta ksiazke znowu to nie wiem :( chyba zeby jeszcze raz sobie to wytlumaczyc ... Mam nadzieje,ze on kiedys tez do tej ksiazki wroci, bo jak mu ja dalam to on dopiero zaczynal to wszystko odkrywac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, a powiedz mi szczerze po tym co przeczytałaś o mnie, czy nie dziwi Cię to, że on olewa moje informacje o mych uczuciach i taka odpowiedź na moją propozycje spotkania, czy to nie świadczy o tym, że już mu w ogóle na mnie nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko nie dziwi mnie to,ze olewa i w to nie wierzy, ale to nie musi znaczyc,ze mu nie zalezy .... to moze byc gra na sprawdzenie Cie po czyms takim :( Nie wiem naprawde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
dziewczyny zabierzcmi mi klawiature telefon też tak bym chciala mu napsiać zabierz wszystkeinadzieje napisz w koncu ze masz mnie totlanie w dupie a ta przyjaźń to tylko zabawa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam do jutra czy zmieni opis i tez to napisze ... Nie chce sie tak meczyc :( Wole nie miec nadziei !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a ja teraz musze czekac co najmniej w przyszły poniedziałek dojdzie kartka , no znajać jego strych to od razu do niego zadzwonią i mu powiedzą etgo jestem pewna :O i zobaczymy czy i jaki to da efekt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
mam nadziej z ezagotuje sie tak jak Cioci ze kogos mam i ze uciekam z rak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem, coci, tego nikt nie wie oprócz niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a on mi tego nigdy już nie ujawni, muszę przestać myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja juz mam dość jeśli ta kartka ze stanów nie wstrząśnie nim że mnioe traci albo raczej stracił i nie obudzi to już nie weim co:( to pod koniec maja mu napisze ostatni raz cala prawde co czuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no i malo problemow tak malo jeszcze moja rodiznka juz wraca mała ma zapalenie wyrostka czeka ja szpital :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a moja siora mowi ze mala udaje bo zmarnowala jej weekend , i niechce wracać :/ moja siora jets nienormalna ja bym sie minuty nie zastanwiala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko powiem Ci,ze zastanawialam sie (specjalnie dla Ciebie :P ) co bym zrobila gdyby p sie odezwal jak mi juz przestanie zalezec ... gdyby mi wysylal takie wiadomosci o uczuciach to mysle,ze bym mu napisala,ze ja juz nic nie czuje i ma se dac spokoj !!! doklownie bez ogrodek :P a gdyby normalnie zagadalam to gralabym w jego gre ;) tzn gadalabym z nim i juz :) a na spotkanie bym sie tez nie zgodzila, a nawet gdyby mi zalezalo to na spotkanie po jednej propozycji bym sie tez nie zgodzila, musialby dlugo prosic; ) Mysle ze bankowo bym tego wszystkiego nie przemilczala, tylko bym mu napisala cos dosadnie ;) a tak w ogole to teraz niechcacy otworzyla mi sie w archiwum na gg rozmowa z nim w sobote (a z nia ejst od czwartku podobno :) i pwoiem Wam,ze nic nie wskazywalo na to,ze z nia jest :( mowil o nich obu,ze beda dla niego mile, bo rzuca palenie i mowil,ze nawet nie wie czy warto rzucic to palenie :O wiec gdyby dla niej rzucal to raczej by wiedzial ze warto :O dziwne :O :O :O Ale poki co mi lepiej :) i nawet nie ma smutku po przeczytaniu tej rozmowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci nie lubie Cie przysłałaś mi swój deszcz :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
i ja bym wolała, by nie milczał, dla mnie milczenie jednoznacznie oznacza brak szacunku, olewanie. Ale powiem Ci, że wspominając swoje zachowanie wydaje mi się, że byłabym w stanie się znienawidzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, przechodzisz teraz bardzo skrajne uczucia, raz popadniesz w dół a raz będziesz go zapewne wyśmiewać ze złości. Musimy się z tym pogodzić, wszystkie ! :) bo zwariujemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze bys wolala zeby nie milczal :( Ale ja chyba tez obiore ta strategie jak ten dupek sie kiedys odezwie :P P wlasnie sie dziwil,ze go nie nienawidze ... ateraz zapewne mysli,ze go znienawidzilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a ja mam wszystko gdzieś poczekam teraz tak do końcówki maja i wtedy wyloze karty na stól ostatni raz :O jak nie pakuje manatki iwyjezdzam z kraju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze przechodze skrajne uczucia, ale to u mnie i tak super, bo jak ze mna on zerwal to dwa tygodnie plakalam bez przerwy :( i wtedy nie bylo zadnych innych uczuc od placzu :O To teraz juz jest lepiej ;) annelko ale teraz nie wysmiewam go, mysle ze serio bym tak napisala ... kiedys moj wczesniejszy ex po trzech latach powiedzial mi "moze to glupio zabrzmi, ale mysle o Tobie" to ja mu odpowiedziala,ze ja o nim nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale wspomniałaś, że gdyby Ci nie zależało już to byś dosadnie mu coś powiedziała. A moim zdaniem, wtedy go zaczniesz olewać, jeśli on będzie się o Ciebie starał bo emocje z nim związane miną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×