Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ivaa

co sadzicie o tych ponoc super modnych torebkach z UK?

Polecane posty

Gość nawet za dopłata bym takiej
nie chciała :o no ale może to dlatego, że lata licealne mam już dawno za sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qgqb
kicha.Totalnie niemodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobna tylko w innym kolorze.bardziej stonowana.przywiozlam ja z uk.oczywiscie ta na allegro cholernie droga.ja za moja zaplacilam 6 funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt sa bardzo pojemne.jestem z niej zadowolona.zabieram ja zawsze jak mam duzo zajec czy jakis aerobic.i wiecej rzeczy musze ze soba wziasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale oszustwo
60 zeta??? przeciez to gowno w UK kosztuje 6 funtow zwanych dalej ok 28 zl!!!! i tora prosto z LONDYNU? chyba z londynskiego Primarka :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vwjej
kichaa i tyle,wcale nie sa modne i kosztuja za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuck
ja wole torby z fiis&company

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby fajne, ale materiał się szybko niszczy od tej strony przy ciele, brudzi się i kulczakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no za taka cene to wiesz:P nie oczekuj niczego innego:P tylko i tak kazda torebka szybciej czy pozniej sie niszczy:) ja tez zazwyczaj kupuje w primarku bo raz ze maja male ceny to dwa ze mi kolory odpowiadaja, wzory, itp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, fajne, fajne. tylko nie za taka cene jak na allegro :O swoja droga straszne jak mozna naciagnac ludzmi samymi slowami 'rzecz jest z Londynu' :O swoja droga to chba powinnam rozkrecic biznes na allegro bo do najblizszego primarka mam 15 minut piechota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta torba jest w sam raz jako bagaż podręczny do samolotu w Irlandii kosztowała jakies 10 euro niemniej ja takiej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 euro i 6 funtow to prawie to samo wiec jeszcze przejdzie:) nawet jak za 10euro to wychodzi 35zl ale nie 60zl:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi generalnie sie tam podobaja ciuchy tylko jak jest jakis szal np na rurki, to w kazdym sklepie sa rurki i nic nie kupisz innego:/ byl szal na bluzki za tylek - tez nic innego w sklepach, 20innych kolorow ale wzor ten sam tak samo jak ciazowki, to tez pelno tam jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna madchen>> haha, no wlasnie tez mnie to irytuje... o ile nie nosze rurek bo mam w nich nogi za chude i do nieba :P wszelkich tunik rowniez nie nosze... to te torebki cos w sobie maja... przede wszystkim sa wygodnie pakowane. i rozwazam czy nie kupic (ale nie z allegro ale przez przyjaciolke z anglii :) ) widzieliscie inne wzory? bo ja tylko te 3 co sie juz tu pojawily na stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich torebek jest od groma i w roooooooooznych wzorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×