Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie o pępek???????????????????

Polecane posty

Gość gość

ciekawi mnie jedna sprawa, od czego zalezy wyglad pępuszka u dzieciaka a pozniej juz doroslego czlowieka?? od związania przez położną czy tez może od pielegnacji po porodzie ..? bo ja mam ladny wklesly pepek a sa osoby z takim \"na wierzchu\". Chcialabym by moj dzidzius mial taki jak ja i moze sa jakies rady/metody:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nikt nie wie jak to z tymi pepuszkami?? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniktezma
moj pepek tez mi sie bardzo podoba moj syn tez ma bardzo ladny pepek, ale wygladem nie jest identyczny z moim nie wiem od czego to zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie wydaje ze od zwiazania przez polozna, ale ktos mi kiedys powiedzial ze jest to wynik wlasciwej pielegnacji wiec juz sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy to od zwiazania ale pielegnacja jest ważna bo jak zedrzesz strupek a nie sam odpadnie to rana bedzie sie powiekszac i pepek inny, ale glowny powod wygladu pepka zalezy niestety od zwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nici z przypilnowania:( bo na porodowce na pewno nie bede myslec o pepku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos jeszcze chce dorzucic przemyslenia pępkowe?? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi moj pepek sie b podoba moj syn tez ma bardzo ladny pepuszek, ale ksztaltem inny niz moj moj maz za to ma dziwny pepek, nie podoba mi sie w srodku taka kuleczke ma ktora widac nie wiem od czego to zalezy raczej nie od pielegancji , moj maz po porodzie lezal dlugo w szpitlu (wczesniak 32 tydz) i tam napewno polozne dobrze zbaly o jego pepek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach napisać
da się zrobić żeby pępek był nie "wyłaził" Kup w aptece zwykły plaster taki na szpulce i po kąpieli wciśnij pępek do do "środka" palcem wskazującym a kciukiem i trzecim (to chyba serdeczny) złącz boki i zaklej schowany pępek plastrem. Mam nadzieję że dość jasno to wytłumaczyłam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojej dzidzi pepuszek byl spiety klipsem :O i po dwoch dniach polozna sciagnela klips a po kolejnych 5 odpadl ale taki dziwny jest :O jakby z dolu odpadlo a u gory taka wypukla skorka :O mam nadzieje ze jakos to sie wchlonie i bedzie ladnie wygladac... a siedze w Anglii i dlatego ten klips

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes w polsce tez sa klipsy:D moj maly jak na razie ma ladny pepek:) ale po odpadneiciu kikutka mial taki wystajacy i po 1 dniu juz sie wchlonelo w srodek, czytalam ze tzreba uwazac na pzrepukline pekowa i jak dziecko ma duzo wzdec i kolek to ukladac na brzuszku by pepka nie wywalilo na zewnatrz :/ ale neiw iem jak to rzeczywiscie z tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ciekawe, chcialabym by moj dzidzius mial ladny pepek, pewnie tak jak jazda z Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda nie jazda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby moja
pępek-jego wygląd zależy tylko od związania przez położną po jednych sa ładne a inne wiążą inaczej i są brzydkie:( na to nie mamy wpływ.przepuklina pępkowa to inna bajka ale też nieciekawa, i zwłaszcza u chłopców często płaczących lubi się uwidaczniać na pępku ,ale po mimo to pępek zostaje taki jak go ukształtuje położna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby moja
acha NIE stosujcie plastrów jak ktoś napisał !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach napisać
a to dlaczego ja mojej małej to robiłam i ma bardzo ładny pępek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze temat pepuszka;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bede miala chlopczyka to w sumie wszsytko jedno, ale u dziewczynek brzydko wygladaja takie wystajace pepki:( ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppu
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×