Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aga 25*+

Niechce by moje dziecko bylo braciszkiem dla corki mojego meza

Polecane posty

Gość aga 25*+
madooona-a wiesz ze tak wlasnie bym chciala zrobic,i tak nawet sobie kiedys myslalam ze chcialabym cofnac czas:) Ja niechce tego dziecka skrzywdzic,ale moje dziecko tez moze kiedys na tym ucierpiec ,ktos bedzie pytal czy ma rodzenstwo,a on co powie tak mam siostre ale po innej mamusi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 25*+
madoona-ale z ta woda to naprawde dobre bylo,a ja niepowinnam sobie brac tego wszystkiego tak na powaznie i wiesz tak mnie rozsmieszylas ze chyba wezme sobie na luz z ta sprawa i tyle:)dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro już znalazłaś ten zloty środek pozostaje ci już tylko zamknąć się w laboratorium i rozpocząć prace nad tym wehikułem. Tylko pamiętaj...... żeby sie udało musisz się tam zamknąć!!!!! I nie wychodzić puki się nie uda.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOO moja droga:) widzisz??? można można???? na luuuuz. Wszystko sie poukłada tylko troszke dystansu:) Teraz hormony ci troszke na głowe biją i wszytkie to rozumiemy:) Tylko sie nie gniewaj na mnie bo ja żartuje sobie:) Powodzenia życze:) i nie denerwuj sie bo maluszek tego nie lubi - i teraz już nie żartuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 25*+
ja sie absolutnie nie gniewam ,jasne ze trzeba miec poczucie humoru,tylko to czasem pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 25*+
ona teraz jest dzieckiem,ale juz widze jak jej matka na temat naszego synka miesza jej w glowie,jeszcze kilka lat i z dziewczynki wyrosnie zbuntowana nastolatka z rozbitego malzenstwa,a ja chce spokoju i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz każdy sobie po buziaku, nikt do nikogo nie żywi urazy i gra muzyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×