Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porod za granica

urodziłam za granicą i nie podobało mi się!!!

Polecane posty

Gość porod za granica

wierzcie mi.ciagle sie polozne czegos czepialy a to ze przescieradelko lekko przybrudzone ze trzeba szybko zmienic, a to ze dziecko lezy na moim lozku a nie w lozeczku, a ze mam dziecko na rekach i przez komorke rozmawiam.ale zadna pizda nie pokazala mi ze dziecko trzeba trzymac zawsze za glowke.i zadna nie poinformowala mnie ze nie wolno spac po porodzie.ja przysnelam i komorka mnie obudzila.czepiaja sie byle czego a o najwazniejszym nie poinformowaly krowy jedne!!zasnelabym i bym sie nie obudzila!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okioki88
za jaka granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porod za granica
w szkocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okioki88
ale wiesz,takie gadanie przez komorke to przy dziecku myslalam ze kazdy wie,ze niejest to dobre,a ten brudek hmmm.. trzeba bylo wczesniej kupic podklady poporodowe,widze ze malo sie przygotowalas do tego momentu,ja wiesz mloda jestem czekam na pierwsze dziecko ale tez wiem ze niemozna z 2godz po porodzie spac i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porod za granica
a niby skad ja mialam to wiedziec? powinny o tym poinformowac.mama mi dopiero o tym powiedziala.a z tymi podkladami poporodowymi-wyobraz sobie ze mialam je i bylam przygotowana.nie masz jeszcze dziecka wiec nie wiesz jak ci cieknie po porodzie.znalazla sie wszystko wiedzaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
ciekawe czy rodzac w polsce dowiedzialabys sie tego wszystkiego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ze szkocji
hmmmm, a w jakim miescie rodzilas??? bo ja bede rodzic w glasgow. ja sie duzo naczytalam i zdecydowalam sie na porod wlasnie tu, w szkocji. czytalam opinie dziewczyn na forum "zdrowie" na www.szkocja.net i tam sa same pozytywne opinie... hmmm, no i teraz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porod za granica
w aberdeen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porod za granica
jeszcze do okioki-gowno widzisz dziewucho."widze ze malo sie przygotowalas do tego momentu"- ale mnie wkurwilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka co ma fajny biust
Jak to nie można spać po porodzie? Tylko po naturalnym czy po CC też nie można? Ja miałam CC o 18.00 a o 20.00 juz smacznie lulałam bo morfinkę w żyłkę dostałam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmmmmmmmmmmi
ja tez jestem mloda, ale o zadnym przeciwskazaniu do spania nie slyszalam, dobrze wiedziec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mowily ale nie zrozumiala
hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okioki88
A ty skad wiesz ze ziemia jest okragla???Bylas na kosmicznej wycieczce i widzialas z okienka piekna kule ziemska?????To chyba normalne ze jak sie cos wie to nieznaczy ze trzeba bylo to przezyc czy widziec,ja np, wiem bo juz mama mi mowila o tym spaniu,mam dwie bardzo dobre ksiazki,do tego chodze do szkoly rodzenia,a reszte czytam na forum juz od doswiadczonych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porod za granica
rozumialam bardzo dobrze hehe.do tego moj maz jest szkotem i powtorzyl by mi to gdyby polozne o tym wspominaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okioki88
a zreszta to normalne ze cie wkorwilam,przeciez ciebie wszyscy wkorwiaja,polozne, dziewczyny z topicku ,ktore wiedza cos wiecej od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porod za granica
a skad wiesz ze wiesz wiecej ode mnie? to ja raczej wiem wiecej bo mam juz doswiadczenie.piszesz ze nie bylam przygotowana do porodu bo nie kupilam podkladow-jakbys tam byla i wszystko widziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
ale nerwowa mamusia hehehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okioki88
juz ci pisalam skad wiem,czytac nieumiesz jeszcze w dodatku???A ty dalej otym doswiadczeniu,ja niebylam w Afryce,ale wiem o niej duzo,bo w przeciwienstwie do ciebie jestem osoba oczytana,i wiem ze wiem lepiej od ciebie bo wszystko oczym wspomnialas juz od dawna wiem juz ci pisalam skad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porod za granica
no a ja bylam w afryce-musze sie pochwalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodzilam w Austrii i jestem zadowolona! Co prawda trafilam na wstretna polozna (te sa wszedzie), ale oprocz tego bylo ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okioki436
oj widac ze pusciutka jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha111
ale sie z ciebie smieje wariatko takie glupotyy piszesz.... jestes poprostu psycho i tak.... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porod za granica
u mnie polozne przy porodzie byly sympatyczne.tylko nie powiedzialy mi o tym spaniu.potem jak juz lezalam na sali to wszystkiego sie czepialy no ale nie tylko mnie.raz bylam w toalecie i trwalo to dlugo bo bylam zszyta i bolalo jak cholera.moja corcia zaczela plakac.przyszla wiec polozna zapukala mi do toalety i powiedziala ze moje dziecko placze.ale od tego jest polozna zeby troche przypilnowac dziecko jak matka wyjdzie do lazienki.jedna hinduska na sali ze mna lezala po cesarce i pamietam jak przyszla pielegniarka (nie polozna) i opierdalala ja za cos.az nie przyjemnie sie na sali zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porod za granica
spadaj idiotko sama jestes pusta.wiedzialam ze kolejny topik zamieni sie w wojne.ale ja juz koncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUTORKO po prostu trafiłas na nieodpowiednie położne, ja miałam świetne (oprócz jednej ale takie sa wszędzie). Z tym że jak szłam do toalety a tatusia akurat nie było u nas, to wołałam połozną żeby przypilnowała synka - nie pojmuję ,jak mogłaś zostawić dziecko samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porod za granica
no przeciez nie zostawilam jej samej.polozna byla na sali jak szlam do toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
roza chyba nie myslisz ze miala je zabrac ze soba do tolaty wkioncu od tego sa polozne zeby zaopiekowac sie dzieckiem kiedy matka musi isc sie umyc czy do toalety ja rodzilam w pl i dziecka ze soba nigdzie nie bralam w szpitalu wszedzie zostawaly polozne, chyba sa od czegos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzilam w pl a ze mialam wynajeta jedynke wiec w czasie kiedy chcialam isc do wc nikt z innych pacjentek nie mogl zajac sie moim dzieckiem - popilnowac od tego sa polozne do mnie same przychodzily i pytaly sie nawet w nocy czy czegos mi nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×