Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdae

czy wie ktoras co moze oznaczac delikatne pobolewanie brzucha...?

Polecane posty

Gość magdae

mam takie male pytanko dla mam, czy ktoras z was miala delikatne pobolewania brzucha w miejscu (zblizonym oczywiscie) gdzie jest zarodek?nie myle z kluciem jajnikow ani w podbrzuszu?u mnie 9t.c , wszystko jest dobrze ale czasami wlasnie pobolewuje w tym miejscu, bol ten nie wymaga nospy!!prosze o porade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksądzęże
Moim zdaniem nie ma powodu do zmartwień. W tym okresi ciąży możesz odczuwać ból brzucha związany z tym, że rośnie macica. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie bóle brzucha w ciąży to normalna sprawa, macica się rozciąga i rośnie:) a te pobolewania to właśnie tego "skutki uboczne":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak miałam - rozciaga się macica - ale na wszelki wypadek powiedz o tych bólach lekarzowi przy nastepnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
dzieki za rady!!!!wiem ze wszystko najlepiej skonsultowac z lekarzem ale nie mam narazie mozliwosci!dopiero za 3 tyg polozna jak sie uda!!albo sproboje znowu prywatne usg, ale to bez lekarza, sam opis tylko!dlatego pytalam waszego doswiadczenia!!klucie jajnikow rozumiem i podbrzusze ale w tym miejscu to mnie troche zastanawia!ale trzeba byc dobrej nadzieii!!pozdrowienia dla was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×