Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość całkiem nowa

MAłE URWISY, MAZ I WIELKIE PROBLEMY

Polecane posty

Gość całkiem nowa

Od niedawna mieszkam w Poznaniu, nikogo jeszcze tutaj nie znam, więc pomyślałam że można by tutaj troszke poklikać. Zapraszam i pozdrawiam wszystkie mamusie z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy problem z kupnem dobrego wózka.. Czy ktoś zna jakiś komis dziecięcy w którym jest szansa na dobry wózek.. ? Niestety te nowe kosztują ponad 1000zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitka lolitka
ja mam do sprzedania 2 wózki, ale Zielona Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem nowa, ja jestem z Poznania i znam komis dziecięcy na ulicy Hetmańskiej \"Matuś\", ma całkiem spory wybór wózków i innych akcesoriów dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
Wita, ja też nowa , ale nie z Poznania. elżwira - jak Wam sie dzieciątka udało w tym samym dniu? planowane to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
pewnie planowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
próbowałam w komisie kupić wózek, ale dałam sobie spokój - nie dość, że zniszczone, to ceny prawie jak nowych, no i kupiłam w sklepie. W zasadzie to już prawie nie potrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam 2 wózki, jeden po córci dojechany, a drugi Graco dosłownie 2 tygodnie temu sie zepsuł, odpadło koło, a wlasnie ten wózek miał byc dla syncia. Elżwira Dzieki, tam też uderze, moze cos sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
Pompowane kółka, kurcze... najlepiej złapać gume wracając ze szczepieniam :) I co tam, znalazłas coś Całkiem Nowa? ja cały czas sie cykam jeśli chodzi o zkupy przez neta. Czas najwyższy chyba się przełamać pozdrawiam w tę wiosenną pogodę znad morza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
znaczy się ja znad morza, a pogoda nie wiem skąd:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja własnie tez mam obawy co do zakupu przez neta, poza tym mąż jest przeciwny więc raczej odpada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodzilam obok
ale te aukcje co zapodalam to z poznania:) mozecie sobie podjechac i zobaczyc co kupujecie:) ja ostatnio kupilam cos takiego: http://allegro.pl/item314163024_chicco_pone_xs_lekka_spacerowka_2kolory_ocieplacz.html u tego sprzedawcy i jestem bardzo zadowolona:) tyle ze to dla maluszka od pol roku, bo nie sklada sie na plasko:) moze niedlugo przeprowadze sie do poznania to bedziemy obie nowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodzilam obok
maly ma juz pol roczku:) a wozeczek ma niestety pare wad, do ktorych jeszcze nie przywyklam:O prowadzi sie swietnie, jest leciutki, kosz na zakupy sie sprawdza, ale regulacja oparcia jest koszmarna:O trzeba szarpac sie ze sznurkiem... niby to dobre, bo ustawia sie jak dziecku wygodnie, ale to duzy minus. i druga sprawa, o czym wiedzialam juz kupujac, to brak podnoszonego podnozka. przy moim maluchu to nie problem, bo nozki sie mieszcza, ale jak podrosnie to troche beda wisiec:) ale poza tym to na prawde jestem zadowolona:) tak ogolnie, jakbyscie szukaly na allegro czegos w okolicy, zeby samej obmacac i poogladac to wystarczy z boku, po lewej stronie, wpisac interesujace was miasto, wybrac wojewodztwo i mozecie przebierac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×