Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziabong

warto czy nie?

Polecane posty

Pytanie do dziewczyn w wieku przed 30 czy stosujecie markowe podkłady, bazy, cienie? Warto zaplacic za nie około 150 zł czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie dała :P Może dlatego, że nie mam kłopotów z cerą. Ale gdybym miała to byłabym w stanie zapłacić około 100 zł (góra :P ) , żeby zakryć niedoskonałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfgm
za estee lauder warto...dlugo sie utrzymuje i super kryje. tylko kolor musisz sobie dobry wybrac ,bo jak jestes b blada to ciezko bedzie dobrac odpow odcien.u nich najjasniejszy moze byc za ciemny.. kiedys byl lancome-najlepszy z najlepszych!ale nie wiem dlaczego przestali go produkowac!w zyciu nie mialam lepszego podkladu:( co do Heeleny Rubinstein zamowilam na allegro probke(zeby zobaczyc co to za cudo).byly niezle...np clone.ale i tak wole lauder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się nad lancome total idole i nie wiem czy wart swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfgm
tewraz sie czaje na rozswietlajacy jakis...ale zeby kryl..moze cos polecicie? clinique moze...tylko one znowu sa jasne,a ja mam ciemna karnacje.najwyzej brazujacym sie cala "przyprusze";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfgm
nie wart!absolutnie!mialam i naprawde wielki szjas!nie kryje,schodzi...uwierz mi ze nie! teint idole z lancome i tylko ten byl najlepszy,ale jak juz mowilam to stare czasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja ci nie pomogę niestety - nie znam się .... 1 raz mnie pomalowano w sephorze drogimi kosmetykami i aż mi się zachciało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka kupowała coś z Max Factora- wydaje mi się, że koszt około 50 zł, naprawdę świetny, dobrze kryjący i trwały :) A zanim kupiła dostawała próbki w sklepie kosmetycznym, żeby mogła wybrać dobry- po prostu prosiła trochę z testera do woreczka :D To bardzo dobre rozwiązanie, nie wywalisz kasy w błoto jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfgm
ten total to niby mial byc lepszy :)taaa.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfgm
factor ok(kryje na pwno),ale mnie sie wydaje ze on po jakims czasie..jakby szarzal...i brzydko cera po nim wyglada-jakies plamy sie pojawiaja... po nalozeniu ladnie ale po paru godzinach porazka..siostra tez tak uwaza,ale nadal go uzywa:):)wiec moze nie jest taki zly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfgm
zamow sobie probki na allegro pudru ktory bys chciala.. np tego idola(bo dla Ciebie moze sie okazac spoko) tylko ie takie w malych sliczkach plastikowyach a ni nie w tubce ,bo one moga byc jakies trefne...jak to w Polsce-sami kombinatorzy. ajlepiej takie w saszetkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfgm
zamow sobie probki na allegro pudru ktory bys chciala.. np tego idola(bo dla Ciebie moze sie okazac spoko) tylko ie takie w malych sliczkach plastikowyach a ni nie w tubce ,bo one moga byc jakies trefne...jak to w Polsce-sami kombinatorzy. ajlepiej takie w saszetkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
Mogę Ci polecić kosmetyki Clinique:) w tej chwili mam puder Superpoudre Double Effet i tusz High Definition Lashes, i jestem bardzo zadowolona:) co do podkładu czy kremów - to od dawna używam tylko Vichy albo La Roche Possay i też mogę z czystym sumieniem zarekomendować, ale to jest tak zwana średnia półka, więc pewnie nie o takie kosmetyki Ci chodziło... z górej półki bardzo lubię jeszcze serum do ciała Lancome Slim Succes i uważam, że jest zdecydowanie warte swojej ceny. Ujędrnia natychmiast w sposób od razu zauważalny, więc jeżeli masz jakiekolwiek kłopoty z cellulitem, to polecam - ten żel na pewno sobie z nimi poradzi.:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×