Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niunek

antykoncepcja po porodzie

Polecane posty

Gość gość
Mam pytanie o wkładki hormonalne. Czy warto jest je zakładać? Przyznam szczerzę, że chce to zrobić ponieważ od 6 at przyjmuje tabletki, i wiem że powinnam dać odpocząć swojemu żołądkowi i wątrobie. A lekarz wspominał mi ostatnio o wkładce o nazwie Levosert i zaczęłam ten temat poważnie rozważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, wkładka będzie tutaj bardzo dobrym rozwiazaniem. Uważam ze to dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałam o tym z lekarzem ginekologiem i ten dobrał mi odpowiednia metode - wkładke hormonalną Levosert. Nie mam żadnych problemów. Dobrze sie czuję i uważam ze jest mi o wiele wygodniej niż miałyby to być tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy z nią masz ochotę na sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak naprawdę przeszłam już też przez wiele róznych metod antykoncepcji i faktycznie dla mnie Levosert wypadł najlepiej. Mam ta wkładkę od dłuższego czasu i raczej nie zdecyduję się na inna metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
852741

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka

a może byś tak spróbowała diafragma caya jest bardzo skuteczna, łatwa w aplikacji no i bez żadnych hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arthia

Ja się przekonałam do krążka dopochwowego. Długo o tym myślałam, ale w końcu postanowiłam zaryzykować i żałuję, że tak późno 🙂  Mam PolaRing, jest genialny, zmienia się go raz na trzy tygodnie, w końcu nie trzeba codziennie pamiętać o połknięciu tabletki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam implant hormonalny. Na 3 lata. Można przy nim karmić piersią itd. Słyszałam że po jego odstawieniu trzeba poczekać na pierwszą miesiączkę i dopiero wtedy znowu starać się o dzidziusia i podobno też są kobiety które zaszły za pierwszym razem...plastry? Nie mam i nigdy bym nie użyła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Ja po porodzie wróciłam do vibinu, jak przestałam karmić. Dla mnie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelka

Ja z kolei wróciłam do Vixpo, od zawsze miałam problemy pms nawet po ciąży się nie uspokoiło więc Vixpo to jedyne skuteczne wyjście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od lat biorę Vibin z mała przerwę na ciążę - teraz całkiem niedawno do nich wróciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonaska

Jak tylko odstawiłam syna od piersi to zaczęłam brać vixpo, głównie ze względu na koszmarny pms. Teraz jest dużo lepiej, na szczęście, bo sama ze sobą nie mogłam wytrzymać momentami 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×