Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coccacola

Piersi już nie bolą i mało wycieka pokarmu - czy to koniec karmienia??

Polecane posty

Gość coccacola

Karmie niecałe 3 tygodnie. piersi juz nie bolą /szczególnie po nocy bolały bo były nabrzmiałe i pełne/ a teraz nic, nawet od rana pieluchy nie musze w bluzkach nosić bo lecą zaledwie kropelki :( Mała od wczoraj zjada obie piersi i często chce jeść. Boję się że mi mleczko zanika i to koniec laktacji :( PROSZE POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie ziółka laktacyjne i pij dużo...to że ty mało wyciskasz to nien znaczy że pokarmu nie ma, masz poprostukryzys laktacyjny i twoja głowa tak dziala bosieboisz stracic pokarm...nie maobawy poprostu rob to co wczesniej pisałam i przystawiajdziecko czesto i na stronach takich jak bobovita , gerber możesz znaleźć numer do poradni laktacyjnej a tam ci jeszcze doradza...super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, widocznie wcześniej miałaś nawał pokarmu. A teraz jest OK. Tzn u mnie tak bylo. Piersi miałam małe i wydawałoby się że nie ma w nich pokarmu a karmiłam 8 miesiecy i mały dobrze przybierał na wadze. Ja mam inne pytanie. Od około tygodnia nie karmie już dziecka piersią. Wyczułam w jednej piersi guzek, dośc duży. Widac go nawet gołym okiem, bez dotykania. Czy to może być zalegający pokarm?? Bo troche sie wystraszylam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj czesto nawet co pół godzinki przystawiac dziecko do piersi. im częsciej przystawaisz tym zwiększa sie produkcja mleka (ale niezawsze) . Poświeć na to cały dzień a następnego powinnoi być lepiej.. może przezywasz taki kryzys laktacyjny co jest normalne.. sama też miłam. spróbuj napioćdzecko herbatka po karmieniu .. zobacz ile wypije.. jesl sporo czyli ok70-100ml to znaczy ze mam mało popkarmu, a najlepiej skontaktuj sie ze swoją połozna ona napewno doradzi. to że piersi niebolą lub ze niecieknie mleczko to nieznaczy że kończy sie pokarm:) mi raz elci mnej raz ogule kilka dni a puzniej znów co 3 godziny wymeiniam wkładki.. a piersi bolą tylko nad ranem kiedy mały za długo śpi:) powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schab... wybież sie do gina... może byc zapchany kanalik mlekiem a od tedo bardzo czesto występuje zapalenie:( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccacola
Dzieki Bebolku. Przystawiam ją bardzo często ponieważ długo wisi na cycku /po odłożeniu nawet jak uśnie - płacz i tylko cycek pomaga/ Abo śpi góra 20minut więc znowu pierś :( ehh a te ziółka na laktacje gdzie kupie, w zwykłym markecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schab, ja mam to samo tzn. nie karmię od tygodnia i tez mam takie zgrubienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najprawdopodobniej pokarm w kanalikach i niby można to rozmasować... tez mam troche obaw, jak te masaże nie pomoga to chyba przejdę się do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×