Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emaile8

Najlepsza pozycja do porodu

Polecane posty

Moja pierwsza faza porodu trwała 9 godzin. ostatnie 2 godziny w pozycji klęczącej. byłam oparta o łóżko a klęczałam na podłodze. tutaj też zaczęły się skurcze parte. dwa skurcze były na stojąco ale nogi miałam jak z waty i potem usiadłam na łóżku. to było coś jak pozycja półsiedząca tylko położna bardziej podniosłam mi opieradło, tak że siedziałam. Musiałam być nacięta bo mały nie chciał zejść do kanału bo nie dość że miał dużą głowę - 38 cm - to jeszcze włożył łokieća ważył 4 kg. niestetry nie udało się ochronić krocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaartaaaaa
W moim szpitalu rodzi sie na leząco na lozku. Nie ma innej opcji. W szpitalu 30 km dalej tak samo, wiec nie mam za duzo mozliwosci, a bardzo bardzo bym nie chciala tak rodzic.Jestem wrecz przerazona ;( i to baaaardzo. Myslałam, ze sie uprę, ze chcę bardziej pionowa pozycję i ze lekarz z polozna sie dostosują (nawet gdyby im to sie nie podobalo). Ale wlasnie koleżanka mnie uswiadomiła ze nie ma takiej opcji- ze mnie zmuszą. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( Moze cos doradzicie, jak móc rodzic w wygodnej pozycji. Tylko nie piszcie zeby jechac do wiekszego szpitala (zbyt daleko). Boje sie jeszcze, że bedę nacinana.(wszystkie pierworódki sa nacinane u nas). Chociaz robie masaże pochwy olejkiem i mialam nadzieje, ze jak sie upre to nie bede musiala sie klasc i ze jakos uciekne od naciecia. czy ktoras z Was miala taki przypadek, ze sie upierala przy czyms, a lekarz , polozna tak nie chcieli? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×