Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Doris00000

Brzuch po cesarskim cięciu...

Polecane posty

Gość Doris00000

Hejka jestem tu po raz pierwszy aczkolwiek czytam na tym forum bardzo dużo i tak sobie pomyślałam,że dołączę się do rozmowy bo jestem poprostu załamana....Też jestem po cc córeczkę urodziłam zeszłego roku w kwietniu więc na dzień dzisiejszy ma juz 10 miesięcy - ale niestey mój brzuch wygląda BEZNADZIEJNIE!!!! jest poprostu okropny nie dosyc,że zostały rozstępy to jest wielki i obwisły-wyglądam jak bym była w 7 miesiącu ciąży...zawsze byłam szczupła przy wzroście 171 ważyłam ok.60-65 kg.i czułam się wyśmienicie ale teraz-jestem załamana,straciłam już wiarę,że będę wyglądac normalnie.I naprawdę się starałam-cwiczyłam,ograniczyłam jedzenie i wszystko na nic może trochę schudłam ale brzuch został taki sam jak był....a najgorsze jest to,że za pasem wiosna i lato jaksobie pomyślę to życ mi się odechciewa...nic mnie juz nie cieszy poprostu nie mogę na siebie patrzec....napiszcie czy Wy też macie takie problemy?I jak sobie radzicie z tym problemem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qua
a ile ważysz i ile przytyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wzrost 172, waga 64 w ciązy 90kg!, schudlam 16kg, jeszcze 10, ja bardziej tylam w rekach, nogach a brzuch nie jest zly, tez mam czasami dosc jak patrze na zdjecia sprzed ciazy, ale nie poddaje sie i walcze z kg, jest mi ciezej bo nie karmie piersia i nie mam diety. ale najwazniejsze ze maluszek zdrowy, a figura to drugorzedna sprawa, do lata jeszce troche czasu wiec moze cos schudniemy moja kolezanka w ciazy tez duzo utyla i poszlo jej w brzuch, teraz jest szczupla ale skora na brzuchu wisi-smiesznie wyglada ale co zrobic trzeba chyba operowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris00000
Powiem szczerze ze nie wchodziłam na wagę od początku porodu....więc ciężko mi okreslic ile teraz waże ale nie jest jakoś tragicznie doszłam chyba do siebie sprzed ciąży bo nawet mieszczę się w spodnie sprzed ciąży tylko sen z powiek spędza mi ten brzuch raczej ta obwisła skóra i naprawdę juz nie wie co robic smaruję się balsamami ujędrniającymi ale jak narazie efekt jest mizerny może tez trochę to moja wina bo nie robię tego systematycznie ale czasami juz mi się naprawdę nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris00000
a operacji też już myślałam nawet nie raz tylko skąd wziąśc taką sumę pieniędzy???to naprawdę jest bardzo dużo... nie na moje realia niestety :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem po cc i nie mam problemu a cwiczyłaś jakos ?? basen, brzuszki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris00000
tak cwiczyłam brzuszki i nie tylko z tym,ze chyba za krótko i za szybko przestałam bo jak cwiczyłam to nawet był efekt ale póżniej znowu to samo a jeśli chodzi o basen to właśnie mam zamiar się wybrac tylko jestem na etapie kupowania stroju kąpielowgo :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×