Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ach te firmy

kupiłam torebke limitowaną GIO MI

Polecane posty

Gość ach te firmy

powiedzcie mi jak to jest. Niby jest ściągnieta z francji, w stylu retro- faktycznie w sklepach nie widziałam ani na bazarach takiej. Weszłam na ww i jest taka firma ale włoska. Patrząc do środka torebki jest mała meteczka ze made in china. Więc jaka to torebka?robiona w chinach ale sprzedaje ją włoska firma która jest we włoszech ale sprzedaz jest we fransji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam te sztuczki
słyszałam ze np koszule oryginalne sprzedawane w angli.Okazuje sie ze szyte są w chinach i przywiezione do angli i sprzedawane jako oryginały.generalnie szyte są ubrania w chinach a sprzedają je europejskie butki.Tak samo z torebką. szyta w chinach- dowieziona do włoch - do firmy i sprzedają je z francji z włoch jako oryginały.tam jest tania siła robocze i anglikom sie opłaca by chińczycy szyli ometkowali jako np d&g i potem europa rozprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój z kłopotami
GIO&Mi nie znam tej firmy no ale tyle firm jest ze mogę nie znac. Znam Dior i D&G,Armanii,Chanel, Gucii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam nokię (firma fińska) a w srodku napisane made in germany miałam sagema (firma francuska) a napisane made in china poprostu firmy produkuja towary tam gdzie się to im bardziej opłaca np. w polcse niedawno otworzono fabrykę monitorów dell na których będzie napisane made in poland a nie sa polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie właśnie
made in... -> wykonano w .... Moja Nokia tez pochodzi z Węgier. żelazko Tefal - wyprodukowano w chinach :O ale to na pewno oryginał, dobre firmy produkują tam gdzie jest taniej , ale takie, które są naprawdę dobre, nie pozwolą na produkcję bubli :) a to , że gdzieś tam produkują podróby to juz inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Jagódka76
wystarczy popatrzeć tez po ciuchach np. firma Orsay szyta w Chinach, a takie ładne rzeczy im się zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×