Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnieszka c

czy wasze niemowlaki tez mają nudy ?

Polecane posty

moja córeczka ma 4mies. i od tygodnia robi jak my to z mężem nazywamy \"nudy\" nie płacze tylko głośno jakby krzyczy ( bez łez) i dzieje sie tak do momentu kiedy nie weźmie się jej na ręce i nie spaceruje po mieszkaniu:( ma leżaczek, nawet krzesełko-w którym może być na pół-leżąco, mnóstwo zabawek i wytrzymuje 15min. a o łóżeczku to już nie wspomnę-bawi sie w nim karuzelą ale tylko rano. czy ktoś tak ma ze swoją pociechą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam :) Nudzil sie skubany niesamowicie, na lezaczek-nie, na brzuszek-nie, na raczki - TAK! teraz jest troche lepiej, ma prawie 8, posiedzi na dupce z koszykiem zabawek, powyciaga je, w lozko troche sie popodnosi, popelza, ale ogolnie to najlepiej z mama, najlepiej na raczkach, a ciezki jest ze hoho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
agnieszka rob tak dalej to za parę miesięcy załozysz topic ; ratunku, nie daje sobie rady" nauczysz dziecko nosić, zabaweiać bez przerwy to samo wogole nie bedzie umiało sie bawic i ciągle bedzie żądać czyjegoś towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loppe
u mnie sie niestety już zaczyna, a maluch ma dopiero 2 miesiące.Krzyki, wiercenia,ale jak na rączki wezmę to cisza i zadwolenie.Musze nad tym zapanowa ,bo pożniej będzie cięzko ,tylko jak?Ciągle slucha krzyków i niereagowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dużo bawię się z małą ale nigdy jej nie nosiłam przesadnie! czasami to nie mogę nawet ugotować obiadu bo ciągle się odrywam:( jak spi to próbuję zrobić coś ze sobą bo zaraz znowu trzeba wyjść na polko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
agnieszka a z dzieckiem wszystko jest w porządku? sory ale jakoś tak dziwnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała tak miała przez któtki czas- w końcu zaścieliłam dywan kocykiem kupiłam mate i to było to- mała poprostu potrzebowała poznawać więcej niż obręb leżaczka i dupowate swoje łóżeczko - widocznie np czuje instynktownie że musi zacząć uczyć się pełzać - daj jej więcej przestrzeni - usiądź z nią - noszenie nie jest rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
dziwnie wygląda to dziecko a może po prostu niezbyt urodziwe- wybacz jestem szczera do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
ike- świetny pomysł, a co do kaszek bananowych mój mały tez mówi nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to twoje zdanie, nie wiem czy jesteś mamą, ale pamiętaj że dla każdej mamy jej dziecko jest piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ma matę, bawi sie trochę przekręca się w niej, ale długo też nie zabawi jej ten wynalazek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko od jakiegos tygodnia tez ma tzw nudy :D:D ja staram sie go nei nosic mimo wszystko ale musi zmieniac otoczenie to wtedy sie zajmie patrzeniem w nowy krajobraz :D:D: na razie wystarcza mu pzresuwanie lezaczka po pokoju :D:D:D agnieszko a corcia bardzo fajna, to ze ma minke na zdjeciu nie znaczy ze dziecko jest brzydkie ;/ mnie sie podoba:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
jestem mamą a co do widzianych zdjęc obcych dzieci jestem obiektywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
tadzio też jakiś dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze ilosi wody
uffliczka pogielo cie? jakbys widziala chocby kilkoro dzieci- niemowlakow to bys nie p.i.e.r.dolila takich bzdur!!! wet sie kobieto zajmij garami a nie szukasz sposobu jak tu komu dowalic. agnieszka- nie przejmuj sie tym dziwadlem- masz piekna niunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
bo nie umiem zdjęcia wkleic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze ilosi wody
az mnie zatrzeslo..... brrrrrr. normalny dzidzius, kuzwa jakie te baby sa wstretne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszko, moja immieniczko:D mi sie twoja dzidzia bardzo podoba:) bardzo ladne oczka ma i smieszny nosek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
tak -tylko dlatego że nie podoba mi sie dwoje dzieciaków i że ofen o tym pisze to już mnie pogięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufliczka jak nie umeisz zdjecia wkleic to sama jestes dziwna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuję sie, nawet gdyby moja córeczka była "brzydkim kaczątkiem" to kochałabym ją ponad wszystko:) bo prawdziwe mamy tak kochają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
no i co w tym dziwnego jedne niemowlęta sa śliczne inne nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze ilosi wody
ufliczka- twoje zdanie nikogo nie interesuje, pytanie topiku dotyczzylo czegos innego. twoja subiektywna ocena nie wnosi nic konkretnego- jedynie sprawia przykrosc innym- o to ci chodzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
niektóre się rzucaja jak wszy na kołnierzu-pewnie z nadmiaru kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus moja tez tak miala... i dalej ma. bawi sie bawi i jest ok az zaczyna ja to nazywam "mialczeć" bo to wcale nie placz ani nie krzyk tylko takie pomialkiwanie. I jak ja biore na rece to sie mizia ... to dla mnie znak ze czas na sen. Jak robi sie taka marudna to prawie zawsze jest śpiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze ilosi wody
wszy moze i ty masz, w d.u.pie to mam. przemysl swoje zachowanie czy milo by ci bylo jakbys dostala taki komentarz co do swoich dzieci. przypuszczam, ze nawet ich nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×