Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnieszka c

czy wasze niemowlaki tez mają nudy ?

Polecane posty

my tez mielismy mate i mała lubila na niej sobie brykać. Mielismy tez hustawke móie ci super sprawa no i przerózne stojaki na zabawki. i tak ja przenosilam z jednego sprzetu na drugi, troche ja w wozku wozilam po domu :D:D:D:D Jak zacznie siadac to juz jej sie duzo lepiej bedzie patrzylo na świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
MaMani Mój Miki tak samo, marudzi jak jest śpiący i chce do lózeczka, do tego marudzenia często zakrywa uszka rączkami jakby miał dość dzwięków, i chciał ciszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
duże ilości wody,,, twoje przypuszczenia i problemy z wszami tez nikogo nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufliczka wiesz co? o gustach sie podobno nie dyskutuje ale twój jakis spatrzony :P Nadusia jest poprostu śliczna :) Mala pyzata królewna :) Jest cudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
a mnie się nie podoba, za to Twoja córcia jest ładniusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i musze jeszcze dodac ze chyba baaaardzo do taty podobna :) Tak to jest córcie zazwyczaj podobne do tatusiów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulficzka, ja z reguły nie dyskutuję z pomarańczowymi bo kończy się to w jeden sposób, ale ty to normalnie masz coś z garem kobieto...nie po raz pierwszy widzę jak zaśmiecasz temat uwagami, które po pierwsze są nie na miejscu, po drugie nic nie wnoszą do tematu... może wklej swoje zdjęcie to podyskutujemy o tobie, bo o żadnym dziecku nie powinno się wyrażać w ten sposób... Twoje zdanie pewnie większość ma i tak gdzieś, ale po co piszesz do matki, że jej dziecko jakieś dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus brzuszek sobie rosnie a na spacerek mozemy sie umówic w kazdej chwili- nawet jutro :) ja jestem otwarta na propozycje :) dzis tylko odpada bo mamy z mala wizyte u lekarza :) a tak to masz mój nr i jak masz ochote to napisz eska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uficzka, zgadzam sie z toba, niektore bobasy naprawde jakies nieurodziwe :) Wiem ze dla mamy jej jest najpiekniejszy, ale smieszne mowic jaki to piekny bobas, skoro wcale uroda nie grzeszy, hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani, masz racje to tatusia corunia:) wlasnie wstala i nie wiem czy brac ja na polo bo chyba pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus ale musialybysmy sie umówic w jakims strategicznym punkcie bo ja nie wiem gdzie to :) ale jakbysmy sie pod parkiem wodnym spotkaly to by mi pasowalo :) No chyba ze macie ochote wpaść do nas to zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś u mnie nie pada ale zimno jak cholera i tak nieprzyjemnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśkaaa glitzy co Ty gadasz?!:) Nawet jeśli nieurodziwe to po co o tym mówić jeśli ktos nie pyta? Chyba lepiej zostawić dla siebie, no chyba że chce się komuś zrobić przykrość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok agus jak bedziesz sie chciala umówic to daj znac :) Buziaki dla Nadusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
glitzy- uważaj co mówisz bo tu niektórych prawda strasznie w oczy kole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już po spacerku, mamani napisze ci jutro sms-ka to może uda nam się wreszcie spotkać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie akurat nie, bo my się troche znamy z glitzy i ona nie ma nic przeciwko mojej niuni, nawet jej sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powariowały
glitzy, tak krytykujecie urodę innych dzieci, a same jakie macie!!!!!!!!! czyjeś dziecko brzydkie, a co twoje to takie znowu piękne? co za matki!zastanówcie się nad sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech kobitki, nie mowie zaraz kto piekny a kto brzydki, zgodzilam sie z kwestia ze zachwycanie sie srednio urokliwymi niemowlakami to kapke smieszne :) Nie mam zamiaru nikogo obrazac, ani sprawiac przykrosci :) Milego dnia Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus nie w hucie. kolo Zielonek wiec do nh mam kawalek. a moze byscie poprostu wpadly do nas jutro z Nadusią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga mi nie przeszkadza. pogadamy sobie :) a macie autko czy bys musialą autobusem jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz a tu juz dyskusja na calego ufliczku- widac jak się w ciąży opycha człowiek arbuzami to potem dzieci nie tolerują bananów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×