Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metemerid

zaproszenia - help!!!

Polecane posty

Poradzcie mi co robic w kwestii zaproszen. Jak to załatwić? Moje siostry cioteczne (są dla siebie siostrami rodzonymi) brały slub kilka lat temu. Jedna i druga nie zaprosiła mnie osobiście na swoją uroczystość. Umieściły mnie na zaproszeniu pod imionami moich rodziców. Było to zaproszenie własciwie dla moich rodziców a ja byłam tam umieszczona chyba jako dziecko z którym mogą przyjsc. Dodam, że byłam w tym czasie studentką i spotykałam się na powaznie od ok. 4 lat z chłopakiem. Oczywiscie jedna i druga wpadła z zaproszeniem do moich rodziców na dosłownie minute, żadna nawet nie przedstawiła narzeczonego.Jak teraz postąpić przy zapraszaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2306
To ty zrób tak samo! Jakieś dziwne......... te twoje siostry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2306
Ja bym się długo nie zastanawiała...... Też planuje ślub w tym roku i zapraszam każdego w taki sposób jak ktoś zapraszał mnie bądź moich rodziców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2306
Mnie.. Mnie :D Mnie olać.. ciepłym moczem... mmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglott
Pytasz o to , czy je w ogóle zaprosić, czy o to, w jakim stylu je zaprosić? Zdecydowanie nie doradzam zapraszenia w chamskim stylu jako formę odwetu. Jeśli masz zamiar je zaprosić, zrób to z klasą i zgodnie z zasadami. Jesli nie masz do nich cieplejszych uczuć, nie zapraszaj w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza się
to że ktoś jest niekulturalny, nie oznacza, że my mamy się zniżać do jego poziomu.... zaproś z klasą, albo nie zapraszaj wcale..... możesz też zaprosić tylko na slub....lub wysłac po prostu zawiadomienie o zawarciu małżeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2306
I już się jakaś męda podszywa podemnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ze wzgledu, że to córki brata mojego taty musze je zaprosic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chamki
zapraszac studentkę jako dziecko phiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniakkk
Mam ten sam problem, z zaproszeniami, aktualnie stanelo na tym (poniewaz nie ma wesela jest przyjecie, dla najblizszej rodziny i przyjaciol) bedzie 15 zaproszen i reszta zawiadomienia (jakies 25). Bierzemy tylko slub cywilny , osobiscie nie przepadam za weselami, cale zycie o tym mowilam wprost, Rodzina (spora) bedzie zaskoczona i moze nawet obrazona, ale trudno, takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×