Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katusia12345

krwawienie w ciąży

Polecane posty

Gość katusia12345

Jestem w 6 tygodniu ciąży wczoraj wieczorem bardzo bolał mnie brzuch jak przed miesiączką a w nocy zaczęłam krwawić. i tu moje pytanie. Czy krwawienie w czasie ciązy zawsze musi oznaczac poronienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro bolał cie brzuch to najprawdopodobniej doszlo do najgorszego dziewczyno do szpitala jedz jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusiu nie zawsze, ja też krwawiłam do 10 tygodnia. Ale jedź do lekarze bo jeśli nie poroniłaś to grozi ci poronienie. Natychmiast do lekarza nawet na izbe przyjęć żeby leki ci dali już już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie skoro mialas bole brzucha to moglo dojsc do poronienia ja plamilam dosc dlugo w ciazyale nie bylo to nic niepokojącego i urodzilam zdrowego synka,lecz tutaj nie mozemy mowic,ze kazdy przypadek jest taki sam Pedz do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szpitala kochana też tak miałam - nie słuchaj nikogo jak ci mówią że ci orzejdzie - u mnie też tacy byli ale uparłam sie i pojechałam i od razu mnie zostawili w szpitalu !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musi jasne myszka gdzie ty żyjesz ? to było poronienie zagrażające - miałam tak samo ale mi przegadali w domu mądryz ludzie znaczy teściowa że mam zostać w domu - gupia pionda - wtedy straciłabym dziecko - trzeba jechać przynajmniej do ginekologa - ona też może stwierdzić co sie stało i będzie wiedział już co zrobić !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katusia12345
Po Waszych radach szybciutko pojechałam do szpitala ale na drugi dzień juz w szpitalu poroniłam lekarze stwierdzili,że ciąża się nie rozwijała i organizm sie broni dlatego krwawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×