Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiunia84

Może mi ktoś powie o co mu chodzi??

Polecane posty

Gość oojiij
i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom... Jestem... generalnie chodziło mu o to, że go zdradzam!!! Co jest kompletną bzdurą!!! I pokłóciliśmy się jeszcze bardziej. On mówi, że jak wróci to napewno stanie sie tak, że ja go zostawie!!! O dżizes!!! Co za czubek dlaczego faceci mają takie schematy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia nei chcę Cię
martwić, ale jest wielce prawdopodobne, że to on ma kogoś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama już nie wiem.... on wogóle ma pratensje o to, że kolegów z klasy z podstawówki mam w znajomych na naszej klasie, a najlepsze jest to, że ja mu tam konto zakładałam i ostatnio sam napisał do jakiejś koleżanki z podstawówki, że może spotkaja sie na dobrą kawe.... ja mu awantury nie zrobiłam, bo sama chętnie spotkałabym się z moja klasą... a on mi tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci bywaja chorobliwie zazdrosni i wymyslaja najdziwniejsze historie:O:O:O ja np kiedys mialam 2 dniowe szkolenie z pracy ...2 tyg pózniej zaszlam w ciaze-a moj maz uzbdural sobie ze sie puscilam na tym szkoleniu!!!!!!! a nie mial ku temu podstaw!! no by tyle sie staralismy o dziecko a tu nagle wyjechalam i BĘC! to szczegol ze zaszlam w ciaze 2 tyg później:O:O:O troche czasu mi zajelo zanim wyperswadowalam mu te chore mysli... Autorko-moze Twoj maz faktycznie ma sam cos na sumieniu skoro Ciebie posądza o takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem psychologiem,ale psychologiczny schemat faceta broniącego się, próbuje obwiniać ciebie o to co ewentualnie zrobił że to niby twoja wina, najwidoczniej mu z tym źle.... a jakie ci dał argumenty że niby go zdradzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że ma... nie dowiem sie tego... A wiesz, że ja miałam taka samą historię z ciążą...haha byłam u mojej siostry... i jak wróciłam po 2 tygodniach to sie na siebie rzuciliśmy i generalnie po miesiącu okazało się, że jestem w ciąży... i też były docinki, że mały po angielsku bedzie gadał...haha faceci naprawde mają z garem... a ja myślałam, że tylko mój jest taki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argumentów on nigdy niema poprostu zdradzam i już go nie chce... mi sie wydaje, że to taka chwila załamania, jest w obcym kraju beze mnie i małego i tęsknota mu mózg wyżera... przejdzie mu... już przestałam sie tym denerwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuj się autorko mój też ma takie fazy czasami :D szczególnie jak mu tesknota do mózgu uderzy ( tez jest za granica ) a pozniej dochodzi do tego ze pisze 1000 smsów typu \"bo wiesz ja tak bardzo cie kocham i nie chce stracic...\" przeczekaj to ... kryzys 2 tygodni do spotkania ( najbardziej ciagnących sie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdjhgkfjhg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdjhgkfjhg
ale na jakiej podstawie tak mowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdjhgkfjhg
jakies argumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she.elle
Moim zdaniem on sam ma cos za uszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdjhgkfjhg
dokladnie a wine zwala na ciebie nigdy meza za granice!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszne .... tak bo jak wyjedzie za granice to napewno zdradzi ? :O Może zdradzić wszędzie choćby na magazynie .... na worku ziemniaków ...o 8 :15 .... albo u miłej sasiadki z która kawke codziennie pijesz .... pod latarnia najciemniej .... co ma wisiec nie utonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio jakis psycholog w TV sie wypowiadal na ten temat-ponoc jak sie wyjeżdza za granice to latwiej o zdrade-nowi ludzie, nikt cie nie zna, rodzina daleko, nikt sie nie dowie, facet czuje sie atrakcyjny i wolny, przynajmniej tymczasowo, wiec korzysta...(baby pewnie tez)...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co generalizować .... ja tak uważam i ufam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×