Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiunia84

Może mi ktoś powie o co mu chodzi??

Polecane posty

Jestem w związku z chłopakiem 8 lat, mamy 3 letniego synka. On w styczniu wyjechał do pracy za granice, ale za 2 tygodnie wraca. Wszystko było ok jeszcze dzisiaj rano dzwonił i pytał sie czy przyjade po niego na lotnisko. Teraz dostałam esa, że coś w nim pękło i musimy pogadać, bo coś się źle stało i stracił do mnie zaufanie i musimy po ludzku to załatwić!! O co kaman??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno zaraz sie dowiesz, skad my to mamy wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie, że kogoś poznał?? to dlaczego mi nie ufa?? Ja facetów chyba nigdy nie zrozumiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no jasne- ma kogos i przestal autorce ufac...Gratuluje toku myslenia..:( Moze ktos\"zyczliwy\"doniosl mu jakies ploty na twoj temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie miał co donieść, bo ja do póżna siedze w pracy... Najgorsze jest to, że dzisiaj też jestem w pracy i dopiero po będę mogła do niego zadzwonić. Ufff... byle do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam
a moze pomylił adresata smsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam
moze chce zerwac kontakt z kims innym bo kocha ciebie a smsa zle mu sie wysłało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu by mi to do głowy nie przyszło... to by wychodziło na to, że kogoś ma... Ooooo dżizes!!!! dobijcie mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam
ale nie sugeruj sie tym co ja pisze bo ja jestem z natury podejrzliwa i nieufna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam
ja wszedzie snuje spisek i takie tam wiec stad takie teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunia84 - oj nie przesadzaj i nie wpadaj od razu w schizy!a jak sie okaze ze to bzdura a ty lamentu zrobisz?i po co denerwowac siebie i meza?poczekaj spokojnie do wieczora a zobaczysz ze bedzie dobrze!a wy to od razu ze ma kogos na pewno zdradza itp.nic zero szezej rozwinietych horyzontow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslę że nie masz co sie martwic - może snuje sobie chlopiec jakies dziwaczne domysły i tyle- porozawiacie- pewnie 100 razy zapyta czy go kochasz i czy abi na 1000 procent nikogo nie masz i tkie tam - i będzie w porzadku- ludziom czasami rózne głupoty przychodza do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci zawsze jak kogoś mają to z natury chcą pokazać jakie to my złe jesteśmy by ukryć swoje machloje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja już sama nie wiem co mam mysleć... bo to troche dziwne co on robi... każda z waszych wypowiedzi jest możliwa... mam nadzieję, ze to tylko taka mała chwila słabości...oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa otuchy :) nie lamentuje tylko głupio dostać takiego esa jak siedzi sie w pracy i nie wiadomo o co chodzi... jestem z natury niecierpliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam
ale czemu nie mozesz zadzwonic do niego na chwilke? albo odpisac na smsa? ja bym nie wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam
zreszta znasz go najlepiej-8 lat to sporo czasu zeby wiedziec jakim jest człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo siedze w pracy a nie mam nic na koncie... musiałabym iść do sklepu a nie mam jak bo sama siedze...zawsze pod górkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak teraz bedziemy siedzialy i wymyslaly wyzje na 20 stron a okaze sie ze on ja prosil o zaniesienie ksiazki do biblioteki ona zapomniala i on chce z nia pogadac o odpowiedzialnosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufli
a maoze tak sobie zażartował tylko.Spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszee
po ludzku to załatwic? dziwne a nie podpadłas mu niczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpaść...hmmm raczej nie..bo czym... 2 godziny wcześniej rozmawiał ze mna normalnie, ale dzisiaj opindoliłam jego kolegów bo otworzyli jego walentynkę, ale to nie powinno mieć żadnego wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz nam koniecznie o co chodziło- bo umrzemy z babskiej ciekawości :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszee
a skad wiesz ze kumple otworzyli walentynke? moze oni jakis psikus wam zrobili? z zazdrosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że Wam napiszę!!! A wiem, że otworzyli bo mój dzwonił z pracy rano i chłopaki mu powiedzieli.... ale właśnie jeden do mnie dzwonił i mówił, że mam sie nie denerwować o walentynke bo oni sobie jaja z niego robili!!!!! o matko co za dziady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszee
własnie-moze kumple mu głupot nagadali-najpredzej dlatego-maz pod kontrola i zadnej pracy za granica!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×