Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla zona i mama

Rude dzieci

Polecane posty

Gość przyszla zona i mama

Witam.Chcialabym sie Was zapytac co sadzicie o rudych dzieciach.Nie powinno sie w ogole o tym dyskutowac, ale rudzielce zazwyczaj sa dyskryminowane.Wiem o tym, bo moj przyszly maz;) ma ruda posiate wlosow , sam mowi ze dzieci sa okrutne i mu dokuczano w szkole. Jestem prawie pewne, ze kiedy bedziemy sie starac o dziecko, bedzie ono rude ( moj maz ma rudawe wlosy, za to jego mlodszy brat i siotra sa "centralnie rudzi";), ja mam wlosy jasne.Geny zadecyduja... Martwie sie na zapas, wiem....ma ktos rude dzieciatko>>>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie martw sie na zapas :) ja bylam pewna ze urodze lyse dziecko a urodzilam malego z wielka czupryna i to czarna !!! a i ja i moj maz jak urodzilismy sie bylismy ja lysa i po 3 mcach dostala rude wlosy a maz urodzil sei z jasnorudymi wlosami, po pol roku zycia zmienily sie nam wlosy i teraz obydwoje mamy ciemne ale przy takiej swiadomosci bylam pewna ze moje dziecko urodzi sei lyse i dostanie poetm rudych wlosow jak widac bylo zupelnie inaczej wiec nei ma co zamartwiac sie na zapas:) a rudzi sa wyjatkowo oryginalni, ja tam do rudych nic nie mam i farbuje moje siwuchy na rudo wlasnie bo najlepiej ten kolor chwyta hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci zawsze znajda powód do zartów nieistotne czy sie jest rudnym czy szatynem. Jesli twój malec bedzie mial cechy przywódcy i wybijal sie ponad tlum, umial zjednywac sobie ludzi to nie bedzie mial zadnych problemów nawet jakby mial zielone wlosy. Jesli bedzie \"na szarym końcu\" zaleknionym niesmialym dzieckiem to nawet jakby mial najpiekniejsze wlosy to dzieci i tak cos wymyslą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla zona i mama
:) ja do rudych tez nic nie mam ;), tylko nie chce zeby moje dzieci iedys cierpialy. Ale glupio mysle okropnie, bo dzieci chce miec baaaardzo, i to wlasnie z rudzielcem, wiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
rude to wredne-znam 6-ciu rudzielców i same wredoty i zlosliwce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepadam za charakterystycznym wyglądem osób rudych, ale co do charakteru to się nie wypowiem, bo znam zaledwie jedną taką osobę i jest zupełnie niegroźna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama rudej
moja córeczka ma rude włosy,ale obie bardzo się z tego cieszymy.ona sama powiedziala,ze kolor jej sie bardzo podoba(ma 10 lat) i nigdy ich nie przefarbuje,a ludzie na ulicy się pytają,czy ma pasemka-latem robią jej się piękne,złote refleksy.pozdrawiam wszystkich rudzielców-są wyjątkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko rudzi są wredni , ja znam znacznie więcej nie miłych ludzi o innym kolorze włosów niż rudym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tych ródych i pomarańczowych jest- zwlaszcza w pomarańczowych- złośliwcach- ufli:P znałam 2 rudzielce- troche wrednowate- w jednym kochałam się w przedszkolu w drugim jako nastolatka........na wszelki wypadek wyszłam za ciemnego;0 mi osobiście bardzo podobają się rude- naturalnie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż ma rude włosy :) Odcień podobny do tych: http://esentia.pl/images/31638.jpg http://www.kosmetykionline.pl/data/gfx/pictures/large/5/4/5945_1.jpg Może ciupkę bardziej rudy (trudno dokładnie opisać, w innym monitorze ten kolor może zupełnie inaczej wyglądać). W szkole był liderem, dokładnie tak jak pisze MaMani. Teraz także jest chyba najbardziej lubianą osobą w okolicy, każdy go zna, każdy rękę poda na przywitanie, wszędzie jest zapraszany, ludzie liczą się z jego zdaniem. A największą ofiarą w szkole był taki jeden Tomek, którego kolor włosów w niczym nie przypominał rudego i ogólnie niby niczego mu nie brakowało, ale był jakiś taki zakompleksiały a, jak to mówią, na pochyłe drzewo każda koza wskoczy - dzieciaki się go czepiły i do końca nie przestały. Wiem, co piszę, przecież chodziłam z moim mężem do jednej podstawówki, jednego liceum, dopiero studia inne wybraliśmy ;) No i już w podstawówce się w nim zakochałam - tyle że on miał zawsze tyle znajomych, kolegów, tyle własnych pasji, przygód, że w ogóle na mnie nie zwracał uwagi :) No ale wszystko dobre co się dobrze kończy. Miło tak sobie powspominać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binas
A ja uwielbiam rudzielców. To tacy oryginalni ludzie! A już naturalnie rude kobiety sa poprostu przepiękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka8888
a ja nienawidze rudych,zwlaszcza dzieci,i zwlaszcza chlopcow,zawsze w szkole mialam problemy z rudymi dziecmi,i to wlasnie rudzielce sa wredni i zaczepni,takie cwane lisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminka888
ike kiedys wysmialas z jeszcze jedna baba kogos ze napisal rude przez ó.....wybacz ale teraz widze jaka jestes ciemna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otl
Eeeee tam,ja jestem ruda i nigdy nie mialam z tym problemow.Mam do tego niebieskie oczy i skore tzw. "krew z mlekiem".Od dziecka wszyscy byli pod wrazeniem koloru moich wlosow.Potem pytali czy to naturalny kolor bo nie moga takiego odcienia dobrac.Z facetami spoko a nawet lepiej :-) Nigdy bym nie zamienila sie na inny typ urody.Szkoda tylko, ze moja corcia odziedziczyla geny po tatusiu i ma ciemne oczy i wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×