Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gromiczka

1 kreska i ???

Polecane posty

Gość Gromiczka

Witam , mam pytanko? Jestem 2 dni po czasie - czyli spodziewanej miesiączki - dodam, że żadko kiedy miałam regularną , ale zrobiłam właśnie test i wyszła 1 kreska czerwona i druga bardzo jasna, ale widoczna różowa- czy mogę założyć, że jestem w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja wrózka
a moze bys kupiła drugi i sprawdziła jeszcze raz? kolejna oczekujaca rady wrózki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panka...
tak, jezeli druga kreska wyszla mimo ze jasna mozesz sądzic ze jestes w ciązy:)gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest normalne
ale najpierw autorko zajrzyj do słownika ortograficznego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panka...
dokładnie zrób jeszcze jeden test jezeli wyjdzie równie 2 kreska wtedy jestes w ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli druga kreska jest wyraznie widoczna chociaz duzo bledsza i rozowa to moim zdaniem jestes w ciazy:) mozesz isc to sprawdzic dla pewnosci robiac BHCG z krwi, albo powtorzyc test plytkowy za kilka dni, ja juz na Twoim miejscu powoli zaczelabym sie cieszyc:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai**
Kochana niechce cie straszyc ale taka kreska jedna ciemna druga bardzo jasniutka ktorej prawie nie widac moga oznaczac ciaze....bardzo wczesna....i dlatego taka wyszla powtorz za kilka dni tes i jesli jestes w ciazy powinna sie robic coraz grubsza....a jesli nie wierzysz tym testom to idz do labolatorium i zrob test z krwi on da ci pewnosc:)powodzenia jak masz jeszcze jakies pytanka tio pytaj smialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panka...
najszybciej bedziesz wiedziała jezeli zrobic badanie krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
nie oczekuję porady wróżki, ale dostałam dziś antybiotyk i nie jest wskazane przy ciąży i chciałam się tylko podpytać jak było u innych. Bez sensowni są dla mnie Ci ludzie, którzy piszą odpowiedzi na pytania, które ich nie interesują, bądź też mają mało do powiedzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz tez mnostwo wartowsiowych odpowiedzi, nie ryzkuj i nie bierz antybiotyku, skonsultuj sie z lekarzem, czy ten lek nie zaszkodzilby dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
ogromnie chce mieć , dziecko i dziękuję za przychylne odpowiedzi idę kupię drugi test. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panka...
Gromiczka jak zrobisz test napisz co wyszło...trzymam kciuki ze bedziesz mamusią:) pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli idziesz po drugi zrob go rano wtedy stezenie HCG w moczu jest najwieksze i druga krecha bedzie wyrazniejsza, ale.....jesli ta druga jest widoczna, to dla mnie to jest ciaza, gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gromiczko- z tego co czytalam nawet jasna druga kreska swiadczy o ciazy ja dzis rano ujzalam niestety tylko jedna a po godzinie nadeszla @ moze w nastepnym cyklu sie uda trzymam za Ciebie kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panka...
ja jutro bede robila tescik mam nadzieje ze wyjdzie pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesto wynik testu zmienia sie po odstawieniu go na kilka minut -moze sie zmienic pod wplywem temperatury czy tez wilgoci nie sugeruj sie takim testem!Ani tez drugą bledszą kreską ktora pojawila sie nie równocześnie z pierwszą!Koniecznie powtorz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
no i zrobiłam II test (innej firmy) i tak samo druga kreska też jest i ta druga pojawiła się po jakiejś 1 .30 min. Jutro rano pojadę do lekarza. Piersi mnie okropnie bolą szczególnie brodawki sutki - bolały przed okresem , ale nie aż tak. I mam wrażenie jakbym miała dostać okres boli mnie brzuszek, ale nic nie ma:-)) Mam nadzieję, że jestem:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
kurczaki, przedwczoraj miałam takie coś w postaci plamienia ale bardzo skromnego i przed chwilą dość ciemna kropelka mi się ukazała w kolorze pomarańczy oby nie okres:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, idz do gina, jesli plamisz moze da ci progesteron, ja tez na poczatku ciazy caly czas czulam jakbym za chwile miala dostac okres, mialam tak prawie do 8 tyg, zycze ci duzo szczescia, unikaj stresow, trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
Dziś zrobiłam Beta HCG z krwi jutro rano wyniki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
gromiczka napisz nam jak najszybciej jakie są wyniki...mam nadzieje ze bedzie wszystko po Twojej mysli:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
No ja też nie mogę się doczekać porannego wyniku Boję się, że jak to nie prawda to się troszkę podłamię, bo się już nastawiłam...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam obstawiam, ze to ciaza....nie lam sie kobieto, zobaczysz jak bedziesz skakala z radosci, a ile ci zostalo do@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
malolepsza, dziękuję za dobre słowo. Tak jak już pisałam miesiączka nie zawsze była regularna, ale ostatnią miałam 17.01.08. Z drugiej strony jak robiłam kiedyś testy to zawsze wychodziła mi jedna czerwona, czy tam niebieska i nic czyściutko a tu jedna i druga bladziutka, ale widoczna , więc mnie to zastanowiło. Po pierwsze nie mogę się doczekać jutra , żeby ew skakać z radości natomiast po drugie mam zapalenie dziąseł ból jak diabli Apap mi już generalnie nie pomaga a w tej niewiadomej nie mogę nic innego zażywać. No i pozostaje też kwestia tego antybiotyku, żeby wreszcie było wiadomo jaki mogę brać;-((( Ciężko mi do tego wszystkiego brzuch mnie pobolewa jak na okres ale mam od czasu do czasu minimalne ilości jakiejś dziwnej wydzielinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
Gromiczka trzymam kciuki i wiem ze jestes w ciązy...:)ja dzisiaj rano robiłam test i znowu jedna kreska:( a jestem 12 dni po stosunku...nie wiem moze za wczesnie go zrobiłam?jak mysliscie?okres mam planowany na 25, ale od 4 dni mam plamienia krwi skąpe, moja miesiączka jest przez pierwsze 3 dni obfita a te plamienia są skąpe ...co mam robic?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
W sumie podają, że testy wykrywają ciążę po dniu od spodziewanej miesiączki, ale skoro masz jakieś krwawienia to kto wie, jeśli to było w dni płodne to może i coś się tam przez te 12 dni zaczęło dziać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
Gromiczka nawet nie wiesz jaka bym była szczesliwa...tak marze o dziecku...a Ty mialas podobnie?znasz takie przypadki jak mój , ze były plamienia przed okresem a pozniej okazało sie ze bedzie dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
Gromiczka i jak?znasz taki przypadek?prosze cie odpisz bo ja wariuje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×