Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magulka

wskazania do cc - poradźcie jak rozmawiac z lekarzem

Polecane posty

Gość magulka to odladaj przez
ciaze po 50 zl miesiecznie i nazbierasz.Przeciez to jeszcze nie tak duzo. Moja kolezanka zaplacila za cc 6 tys. Zycie i zdrwoie dziecka jest bezcenne i jak tu zalowac 500zł??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy efekt
ale prawdą jest to,że wszystkie rodzące chodzą całą ciążę prywatnie do gin.Tylko,że wizyta kosztuje 50 zł.Najdrozszy u nas bierze 80 zł.To tylko jeden.W zamian masz porady ,opiekę w szpitalu i nawet po porodzie możesz dzwonić do lekarza w razie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy efekt
dlaczego wy tak czepiłyście się tych 500zł???????????????? ona nie powiedziała,że musi zapłacić 500zł! to któraś z was tak powiedziała!A ordynator pewnie za 500 to palcem nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna mamaaaaa
Lepszy efekt, chodziłam kiedyś do gina, który brał 60 zł za wizytę, zapytałam, czy byłaby szansa, żeby był przy porodzie, odmówił. Wówczas poszukałam innego i nie żałuję, bo mam wspaniałego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe - tak jestem dzieckiem - mam 29 lat - i nie bardzo mam na kogo liczyć po za mamą oczywiście:)- nie atakuj ani nie wchodź z butami w czyjeś życie - możesz się późnij głupio poczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magulka mi tu coś nie gra
wiesz co, Ty chyba rzeczywiście powinnaś iść do psychologa:O popatrz jak Ty sie zachowujesz?:O zrobiłam Ci coś? i nie mów mi, że nietać Cię na 500zł, bo to nie tys.zł czy 50:O nie masz, to pożycz ja naprawdę nieiem jak Ty chcesz dać sobie radę z dwójką dzieci skoro na 500zł Cię nie stać, to już brzmi jak jakaś kpina:O jak dla mnie, to gdyby w Twoim przypadku niezbędny był zabieg cc, to lekarz prowadzący tak zdecydowałby, tym bardziej, że zmieniłaś lekarza i nei możesz zrzucić winy na niedoświadczonego ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magulka to odladaj przez
Magulka a z ojcem dzieci?Nie mozesz na niego liczyć, ze pieniądze bierzesz od mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×