Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

betacia

STYL PROWANSALSKI

Polecane posty

Gość gość
To bardzo droga zabawa, niedawno robiłam remont kuchni, zaplanowałam sobie taki styl trochę rustykalny, z holenderskimi dodatkami, biało niebiesko. Też szukałam ładnych dodatków, bardzo drogo, a poza tym też trudno znależc. do tego potrzebne też meble w starym stylu. Jak się ma kase to może się uda. Albo trzeba mieć niesamowitą zdolność samemu projektowania nętrz. Mnie udało sie może w jednej piątej tego co planowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, widzę, ze ktoś tu poleca lazienkizpomyslem.pl :) bardzo fajny sklep, jak najbardziej godzien polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rustyk trochę nudny jak dla mnie ;) nie ta era, nie te czasy. Zdecydowanie bardziej wolę stylizacje minimalistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, co prawda, to nie sklep, ale strona z inspiracjami :) Jest na niej artykuł, dotyczący stylu prowansalskiego, ja własnie tam znalazłam super pomysły do mojego salonu ;) http://hometrends.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli myślicie o urządzeniu mieszkania w stylu prowansalskim niezastąpiony będzie sklep http://milemaison.pl Mają tam dużo świetnie wyglądających mebli i dodatków do bardzo stylowego urządzenia wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo specyficzna: styl prowansalski jest zwykle bardziej stonowany kolorystycznie, ale jak najbardziej mi się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest wykończenie patchworkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękna jest a co do tego co to jest patchwork to taka metoda szycia - poczytaj sobie na wikipedii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda interesująco, ale gdzie takądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny ciepły rodzinny styl. dużo bieli ecru drewno lawenda.. zazdroszczę. kuchnia będzie piękna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×