Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strasznie sie boje

błagam pomozcie

Polecane posty

racja ciąża u mnie też tak było,a te pomarańczki to przesadzają-powinno sie je wykasowywać-wulgarne k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sie boje
Ma Mani tez tak czuje, ze to ciaza jeszcze potym co napisałaś, teraz to tyllko kupic drugi raz test i wszystko sie okarze Gonia śliczne to Twoje Maleństwo:) Wiem ze napewno jestes szczesliwa, i nic nie załujesz:) Ale ja bee sie modlic zeby to jeszcze nie był ten czas zebym stała sie mama, jeszcze nie teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie sie boje. nie raz los decyduje za nas :) jestem pewna ze jesli to bedzie ciaza to wszystko ulozy sie pozytywnie :) J moja lalusie urodzilam jak mialam 20 lat tyle ze u nas to bylo bardzo chciane i planowane dziecko i niezamienilabym jej za nic na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .na modlitwy...za
pózno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie chcę
Bardzo ładne dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie czytaj tych POMARAŃCZOWYCH !!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawa jestem czy wszystkie te pomarańczowe ,które tak pieknie ośmieszają nie mają wpadek-ja myśle ,że mają i dlatego udają na forum najmądrzejsze!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie trochę zrozumienia!!!!!!!! I szacunku dla drugiego czlowieka!!!!! Tego oczekują od was osoby oczekujące pomocy i dobtej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błagam pomozcie
hejjj właśnie zauwazyłam mała plamke krwi na bieliznie:) czyli jednak chyba nie bede mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×