Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strasznie sie boje

błagam pomozcie

Polecane posty

Gość strasznie sie boje

Witam, napoczątku powiem co i jak.Więc, jakiś tydzień temu przez okolo 3 dni bardzo bolały mnie piersi, prawie nie mogłam ich dotykać, potem zaczeły sie bole brzucha identyczne jak na miesiaczke ale trawaja ju długo a miesiaczki nadal nie dostaje, spoznia sie juz 7 dzień, wczoraj zauwazyłam i dzis tez ze mam biały śluz, było go troche ale był.Błagam pomozcie czy to juz sa objawy ciązy??:( prosze o jakies odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup test -dowiesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sie boje
zapomniałam o tym napisac, zrobiłam test w niedziele, wynik był negatywny, dlatego nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaką ma szkołę skończoną
boże debilko nie wiesz co to antykoncepcja?...bzykasz się bez niczego a teraz panikujesz...to tak jest jak się cieciary za seks biorą...doucz się na temat antykoncepcji tłumoku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sie boje
staram sie ale, jak tu sie nie martwic, z moim chłopakiem cały czas sie zamartwiamy, ja mam szkole, on studia... a te objawy o niczym nie swaidcza? moze tylko sama sie nakrecam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób jszcze jeden test - mi pierwszy wyszedł negatywny a potem nastepny zrobiony za tydzień pozytywny. a ty głupia pomarańczko nie wiesz nic a nazywasz ją debilką - może ona właśnie chce mieć dziecko!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sory nie doczytałam że nie chcecie teraz dzidzi - zrób jeszcze jeden test albo idx do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaką ma szkołę skończoną
wielki student a nie wie skąd się dzieci biorą?...myślicie że bociany odleciały to dzieci nie będzie jak się nie użyje zabezpieczenia?..gamonie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce cię martwić ale mnie tez na początku bolał brzuch jak przy okresie więc myslałam że lada dzień okres sie pojawi. Piersi miałam nabrzmiałe i tez bolały jak przed okresem. tez byłam i jestem młoda mam zaledwie 20 lat i kilkumiesięcznego synka - tez miałam szkołę chłopak studia ale kiedy dowiedziałam sie o dziecku byłam szczęśliwa - wszystko sie ułożyło i jest ok - nigdy nie pożałowałam, że zaszłam w ciażę tak wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sie boje
dziekuje Gonia, tak własnie zrobie, kupie drugi test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu sie nie zabezpieczaci
e???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sie boje
tez bylibysmy szczesliwi , tylko rodzice ;/ jak Twoi to porzyjeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gonia 1987
ale brzydki ten twój Wojtas..i jeszcze to imię żałosne :O:O....a pomarańczka ma rację,najpierw się bzykają bez zabezpieczenia a później ze strachu w gacie srają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sie boje
do tego kogos! bawi cie takie cos? nikogo twoje wypowiedzi nie interesuja wiec zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho z cukierem
no bo jebne...dorośli ludzie a boją się reakcji rodziców...żenua :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sie boje
mam niecałe 19 lat, mieszkam z rodzicami wiec trudno tu mowic o dorosłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho z cukierem
skoro trudno mówić o dorosłości to na jaką cholere się bzykasz?...i to bez zabezpieczenia!...seks jest dla dorosłych a nie dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sie boje
kochamy sie juz od roku, zawsze z zabezpieczeniem, no prawie zawsze dlatego tu jestem wiemy ze to głupota i dlatego teraz ponosimy konsekwencje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho z cukierem
no właśnie....a nie myślałaś o tym żeby zacząć brać tabsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do strasznie się boję U mnie była troche inna sytuacja, bo ja z moim chłopakiem mielismy i tak i tak brać ślub w sierpniu - wszystko było już załatwione, więc rodzice przyjęli to spokojnie. A rodzice mojego męża bardzo się ucieszyli. Mój mąż a wtedy jeszcze chłopak pracował. Nie było kolorowo - musiałam sie uczyć żeby pokazac że sobie poradzę - teraz dalej studiuję. Nie jest lekko ale sobie radzimy. Rodzice na pewno pokrzyczą i im przejdzie,. To standart - zawsze tak jest że pierwsze się dra a potem sie cieszą:) Ale może u ciebie to tylko jakieś zmainy hormonalne - zawsze miałaś regularny okres? do POMARAŃCZKI a mnie się mój wojtuś podoba, uważam, że jest śliczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sie boje
tak myślałam, ale głupia zwlekałam z tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho z cukierem
to jeśli się okaże że nie jesteś w ciąży to idz go gina niech ci zapisze tabsy...po co się czasem za jakiś czas znowu denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sie boje
przwaznie miałam regularny, czasami sie troche opozniał, ale teraz to juz 6 albo 7 dzien, i jeszcze te objawy ktore wypisałam potwierdzasz Ty i wyczytałam to gdzies na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sie boje
do ciacha z cukrem uwierz ze napewno tak zrobie, nie chce wiecej tego przezywac i sie denerwowac ale mam przeczucie i czuje ze jednaj ono sie spawdzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sie boje
dziekuje wszystkim za swoje zdanie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co wypisałas to wszystkie objawy wczesnej ciazy jakie u mnie wystapily... pierwszy test tez nie wyszedl mi wcale a 2 wyszedl niejednoznacznie. dopiero badanie z krwi potwierdzilo ciąze. zrób kolejny test i zobaczysz co bedzie. moze to bardzo wczesna ciaza i dlatego test nic nie wykazal... na moje oko to jednak ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasemjest tak, że człowiek sobie coś wmawia i wydaje mu się że coś go boli - nie panikuj:)a nawet jeśli jesteś w ciąży to nie koniec świata a początek najpiękniejszego okresu w Twoim życiu...wiem co mówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelllia....
Nie jest takzle-oboje jeteście dorośli-on może przenieść się na zaoczne i pracować-masę ludzi tak robi a rodzice pewnie nie będą najpierw zachwyceni ale jak ochłoną to wam pomogą-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelllia....
i zgadzam się z tym,że można sobie też coś wmówić ja na pierwszym roku studiów też myślałam,że to może ciąza-bolał mnie brzuch a okres nie przychodził-chłopak powiedział,że mam nie panikować bo nawet jeśli to obie poradzimy ale wtey okazało się że jeszcze nie było mi dane zostać mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×