Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meska bezplodnoscc

Brak plemników....

Polecane posty

Gość meska bezplodnoscc

Taki wslanie otrzymalismy wynik drugiego badania nasienia...dwa testy nie mogły sie przeciez pomylic. Czyli moj narzeczony jest bezpłodny. Dotychcasz panicznie balam sie ciazy, zazywalam tabletki i wyczekiwalam okresu, a teraz okazuje sie ze calkiem niepotrzebnie bo w jego nasieniu nie ma plemnikow... Bardzo dziwnie sie czuje z tym, po poierwszych wynikach myslelismy ze to pomylka a teraz...On przeszedl swinke z powiklaniami, to prawdopodobnie niedrozne nasieniowody. Czy ktoras z Was miala podobna sytuacje? Czyli nie musimy sie zabezpieczac...a ja nadal biore tabletki bo to takie nierealne...echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zawsze niezdecydowana
o jej A nie da się tego jakoś leczy? A w jądrach nic się nie znajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska bezplodnoscc
W jądrach są plemniki ale nie mogą przedotac sie do s[ermy przezte zrosty na nasieniowodach. Zatem jesli bedziemy chcieli miec dzidziusia (nrazie nie, ale kiedys napewno :() sa dwie opcje: -udoznienie nasieniowodow - nie zasz sie udaje -lub najprostsza z metod in vitro - insminacja o ile sie nie myle Ale mimo wszystko dziwnie mi z tym teraz, owszem narzie nie chce miec dziecka, ale do tego stopnia w to nie wierze ze nadal biore tabletki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska bezplodnoscc
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koozka
Jeśli nasieniowody nie zostaną udrożnione to inseminacja nie pomoże. Jest jeszcze jedno wyjście: punkcja przed in vitro. Wowczas pobiorą plemniki do zapłodnienia pozaustrojowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska bezplodnoscc
czy te dwa testy mogły sie mylic? nie, to niemozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koozka
Wiesz wydaje mi się, że przy dwóch badaniach nie ma już mowy o pomyłce. Radziłabym udać sie do specjalisty i dokładnie omówic zaistniałą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nie trzeba robić invitro, wystarczy punkcja jąder i inseminacja, czyli zapłaodnienie wewnątrzustrojowe. Ale raczej racja - dwa testy sie nie mylą.... Tak sie przyjęło, ze problemy z zajściem w ciążę leżą po stronie kobiet, ale takie mamy czasy, ze coraz częsciej i Pnowie niedomagają w tej materii. Mój lekarz powiedział, ze o ile u faceta łatwiej znaleźć przyczynę niepłodnosci o tyle trudniej go leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska bezplodnoscc
przynajmniej moge przestac sie truc tabletkami...heh marne pocieszenie i pomyslec ze ja dotychcasz tak strasznie sie balam ciazy i zylam w ciaglym strachu... o ironio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaaaczego
moze jakies "specyfiki" mogly byc pomocne?? selezzin, salfazin, maca, l-karnityna??? chociaz plemniki sa, tylko jak rozumiem nie moga sie pzedostac w odpowiedie miejsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska bezplodnoscc
Koozka przykro mi :( do mnie to jeszcze chyba do koncca nie dotarlo... my narazie nie hcemy miec dzieci przez najblizsze 3-4 lata ale nie chce nawet myslec co czeka nas potem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska bezplodnoscc
moze pomoc tylko operacja, czy zabieg - nie wiem jak to nazwac sa po prostu niedrozne nasieniowody bo sa na nich zrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska bezplodnoscc
tam mywez oczywiscie mialo byc "chcemy" tylko c mi sie nie wcisnelo, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaaaczego
nie wolno tracić wiary!! skoro sa mozliwosci to trzeba z nich skozrystac. nie chcecie teraz dzieci, a wiec to dobry czas na "oswojenie" sie z sytuacja, na zebanie info, znalezienie odpowiedniego specjalisty - a na pewno wszystko s ie uda. poza tym nie wiadomo co stanie sie za kilka lat....moze okaze sie ze problemu wcale nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaaaczego
a jesli moge spytac, to co sklonilo was do zrobienia badania nasienia?? mieliscie jakies podejrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska bezplodnoscc
ach nieprecyzyjna byla moja wyposiwedz i moglam kogos wprowadzic w blad, okazuje sie ze konsystenja nasienia nie miala tu nic do rzeczy, moze zdarzac sie czasem lekko wodniste - to nie jest zly objaw, my jednak o tym nie wiedzielismy i to sklonilo nas do wykonania badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska bezplodnoscc
jeszcze raz podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipopo
Witam dziewczyny... U mojego męża też w nasienu stwierdzono KILKA (!!) żywych plemników, kilkanaście obumarłych i liczne bakterie... :-(( Ja również robiłam wiele lat wszystko aby w ciążę nie zajść, brałam tabletki i panikowałam co miesiąc że jestem w ciąży... teraz chcę dzidziusia ale wyniki są złe... do tego wyniki hormonów męża nie najlepsze... nie wiem co z tymi hormonami... musimy powtórzyć badanie nasienia drugi raz po co najmniej 3 tygodniach od ostatniego i jechać z wynikami do androloga... tak bardzo liczę, że wszystko będzie dobrze... też zastanawiam się nad tym dlaczego akurat na nas "trafiło"... Ehhh może któraś z Wa miała podobny przypadek i zaszła w ciążę naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska bezplodnoscc
moj brak wiary w tyniki testow jest posuniety do absurdu do tegpo stopnia ze tabletki biorę NADAL...nie wirze w te wyniki, nie wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipopo
up up up podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×