Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ALLALA

KTO JUZ NIE MOZE SIE DOCZEKAC URODZENIA DZIDZIUSIA?

Polecane posty

Gość ALLALA

JA JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC AZ URODZE BO TAKI DUZY BRZUCH NIE WYGODNY JEST I JESTEM CIEKAWA JAK BEDZIE WYGLADAL TEN DZIDZIUS JEST TO JUZ MOJ DRUGIE DZIECKO A JAK WY NA NIE CZEKACIE? CO ROBIC ABY SZYBCIEJ CZAS LECIAL JESTEM W 7MIESIACU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodz z tym brzuszkiem jak tylko dlugo mozesz ja tez chcialam juz szybko urodzic i miec go kolo siebie a teraz chetnie bym sobie z brzuszkiem pochodzila:D cisza spokoj duuuuzo czasu dla siebie marze o tym ale niestety musze na to poczekac az brzdac urosnie i sie wyprowadzi hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALLALA
tu to masz racjie ze w brzuszku troche wygodniej bo wszedzie go zabrac mozna a pozniej to dzwigac wozki i nosidelka ale ja i tak juz nie moge sie doczekac glupią podloge zle mi myc bo zginac sie nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u dentysty
'JAK WY NA NIE CZEKACIE? ' my czekamy liczac barany, wtedy czas szybciej leci :o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mimo ze brzucha jeszcze nie widac to tez nie moge sie juz doczekac az urodze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 wrzesnia. jeszcze cale wieki przedemna :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etatmama
u nas koniec 7 miesiąca, chciałabym już przytulić moje maleństwo, ale z drugiej strony ten czas który nam pozostał jest piękny gdy czuje ruchy mojej córeczki, gdy odczuwam jak reaguje na mój głos, a brzuch, uwielbiamy do niego mówić, głaskać go i jakoś wcale mi nie przeszkadza wręcz przeciwnie boje sie co będzie jak mi go zabraknie ( chyba nasze maleństwo szybko doczeka się rodzeństwa), a nasza Niunia jest naszym największym skarbem już teraz ( i najwspanialszą pamiątką z wakacji też (: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×