Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

oki doki:)dam znac napewno!! a co do ciuszkow to ja mam spakowane juz 4 duze pudla po mojego meza chrzesniaczku ktory wlasnie skonczyl roczek i wczoraj bylam swiadkiem u tesciow jak zaczal sam chodzic ale radosc!!takze dokupie cos tylko na poczatek:) co do lozeczka i wozeczka to juz tym zajmie sie moj maz jak bede w szpitalu bo jak na dzisiejszy dzien moja gin. juz w 35tyg. mnie chce polozyc:(ale mam nadzieje ze sie jeszcze zmieni:) moj maz wlasnie bedzie rozpalal grilla bo mi jezyk ucieka juz do d...pki:)nie wiem jak Wy ale ja nadal mam straszne zachcianki, a najgorsze mam w nocy musze mies serek wanilowy bakuś i do tego pączka i tak miedzy 1-2 w nocy musze sobie podgryzc(ale przeciez ja nie lubie paczkow:))hehe jak to sie wszystko zmienia:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umyłam jednak trzy okna. na dzisiaj wystarczy. ledwo żyję... dobrze, ze obiadu dzisiaj nie muszę robić. mam gołąbki od teściowej;) mniam.... jeszcze odkurzanie. happymama- ja chciałabym, zeby spadł deszcz i troche sie ochłodziło. u nas ostatnio pomimo deszczu- nadal byłło tak duszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza lepiej sie zabezpieczyc za wczasu i spokojnie chodzica 35 tydzien to juz prawie meta wiec jak bedzie wszystko dobrze to chyba nie bedziesz lezec od 37 tygodnia to juz donoszona ciaza :) mysza ja dostalam lozeczko od bratowej dla synka i pamietam ze polozylismy go zla strona i maly nie chcial spac na nim ...:o ale nie wiem jaki to byl materac teraz chce lozeczko turystyczne a jak wiadomo w nih sa liche materace i musze cos kupic ... widze ze jestem daleko w tyle za wami ja mam tylko jedne spiochy jedne body i spodenki ze stopkami kilka czapeczek recznizek to wszystko w tym nieszczesnym rozowym kolorze ale to tylko kilka ciuszkow.... dostalam dwie siatki ciuchow dla didka ale mam zamiar zwrocic je bo lezaly w garazu ...lazily po nich myszy szczury ....:o niestety znajomi nie widza problemu w tych ciuszkach i nasile mi je wcisneli...:o a ja nie moge sie do nich przekonac... moze faktycznie to ja wymyslam ...ehhhh wole kupic nowe a u mnie zimno i same wielkie szare chmury :( chyba do Polski musze sie wybrac zeby sie wygrzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zmierzyć te kołderkę, bo dokładnych wymiarów nie pamiętam, pasuje idealnie do łóżeczka i Kacpi spał pod nią 2 lata. Ja mam większość rzeczy unisex ale rózowych też sobie nie odmawiam:P Gorąco strasznie u nas ufufuf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam wieksza kolderke i maly jesze sie nia przykrywa jak np lezy na dole i bajke oglada to sie nosi z takim malym zestawem podusia i kolderka takze do dzis z niej korzystamy a malej nie chcialam bo po co? jak malutkie to i tak ma sie kilka kocy,becikow ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam ze mialam lozeczko 140cm na 70 i kolderka idealnie do niego pasowala wlasnie zjadam pierwsze slodkie truskawki tego " lata" z bita smietana i cukrem pudrem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam dzis dwa opakownia tylko dlatego ze byly mniejszych rozmiarow i okazalo sie ze trafione w 10 bo pyszne slodkie a z lidla normalnie to sa hiszpanskie przerosniete i bez smaku nawet w tutejszym zieleniaku...maly mial dzis obiad i zjadl pol kilo truskawek..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze trafiłaś :) Mnie owoce się przejadły poza bananami i jabłkami :) Ale mi jakiś nerwoból wszedł z lewej strony cała ręka mnie boli i zdrętwiałe ramie mam. Może to stan przedzawałowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....23.......01.11....56+6 ......Inga Marsjanka.....Śląskie........20.......01.11....57+6..... ..?? Kasika1........Rzeszów......24.......02.11 ...64+5.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....24.......02.11....57+ 7..... .Maciuś mother........Warszawa.....24.......04.11....62+3...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........24......04.11....53 +9. ..Chłopiec ewelka1234....Poznań........23.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......24.......06.11.....65+7..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......22.......06.11....65+dużo... Mikołaj MałaMi 80.....Warszawa.....24.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........23.......09.11....57+7,5.... .Kubuś Aneta30.........Kraków.......22.......09.11....53+10.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........22.......11.11....58+5........Jeremi? C.internautka..Poznań.....20.........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...22........13.11.....65+5....... Chłopiec fajna-aj.........Białogard....21.......14.11.....+5,5... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........18.......14 .11....+3...........?? mysza1980.....Warszawa...22.......15.11.....59+5........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....22.......15.11.....50+3,5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......22.......16.11......62+6,5. ....?? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6......Chłopiec lorinka..........Anglia........21........19.11......55+6 ,5....Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......20........20.11......??...... .....?? Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........20........25.11.... 61-1........?? eluś...........Międzyrzecz..20........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Byłam w czwartek na badaniach czyli krew i piłam cukier i mi się nie dobrze zrobiło i zemdlałam. Chciali mnie do szpitala wziąć ale sie nie zgodziłam bo wiem że u mnie to normalne. Od dziecka mam skłonności do omdleń. I musia.łam badanie powtorzyć w piątek ale mój organizm już lepiej ten cukier przyjął :-). A jakie to ochydne :-0. Ja też dziewczyny różnie czuję ruchy. Raz jest ich więcej a raz mniej. Ale jestem bardzo na nie uczulona bo jak ich nie ma to się martwię że coś jest nie tak. Bo nie chcę aby mnie spotkało to samo co w poprzedniej ciąży. Szukamy z mężem jakiejś kawalerki do wynajęcia bo ja tu z teściową nie będę mieszkać i z jego siostrą króra ma 14 lat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki!!! moja siostra jeszcze nie urodzila cala noc sie meczyla i przeszlo maly za bardzo sie nie chce spieszyc!!moja mama mowi ze jest zaskoczona tamtejsza opieka mowi ze siostra zadzwonila do szpitala mowi ze cos zaczyna sie dziac dojerzdzaja czeka juz na nia w wejsciu lekarz z pielegniarka zawiezli ja do jednoosobowego pokoju radyjko, tv, wanna z masazem lazieneczka cale wyposazenie ubranka juz przyszykowane poukladane na kupeczki pieluszki pelen ful normalnie:) dziewczyny czy macie jakies uplawy takie wodniste lekko bialawe??bo ja czasami mam ich wiecej czasami mniej czasami czuje jak mi leca:(wczoraj zallozylam sobie globulke bo moja gin. mi przepisala lactovaginal i dzis te upławy byly takie wodniste prawie przezroczyste, oczywiscie juz sie naczytalam o saczacych sie wodach plodowych ale przeciez mam zamknieta macice wiec to pewnie tylko uplawy!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....23.......01.11....56+6 ......Inga Marsjanka.....Śląskie........20.......01.11....57+6..... ..?? Kasika1........Rzeszów......24.......02.11 ...64+5.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....24.......02.11....57+ 7..... .Maciuś mother........Warszawa.....24.......04.11....62+3...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........24......04.11....53 +9. ..Chłopiec ewelka1234....Poznań........24.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......24.......06.11.....65+7..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......22.......06.11....65+dużo... Mikołaj MałaMi 80.....Warszawa.....24.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........23.......09.11....57+7,5.... .Kubuś Aneta30.........Kraków.......22.......09.11....53+10.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........22.......11.11....58+5........Jeremi? C.internautka..Poznań.....20.........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...22........13.11.....65+5....... Chłopiec fajna-aj.........Białogard....21.......14.11.....+5,5... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........18.......14 .11....+3...........?? mysza1980.....Warszawa...22.......15.11.....59+5........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....22.......15.11.....50+3,5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......22.......16.11......62+6,5. ....?? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6......Chłopiec lorinka..........Anglia........21........19.11......55+6 ,5....Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......20........20.11......??...... .....?? Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........20........25.11.... 61-1........?? eluś...........Międzyrzecz..20........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza, ja mam takie upławy. Zauważyłam, ze mam je rano, i tez czuje jak ze mnie wypływają. To nie jest fajne uczucie, bo jak to czułam na poczatku, to myslałam, ze mam jakies krawienie. POwiedziałam o tym lekarzowi i dał mi takie globulki, które sie bierze co drugi dzien. Właśnie dzisiaj zaczne kuracje (na noc). Agniesza, a gdzie Twoja siostra rodzi, ze ma taką dobra opieke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siora mieszka w Islandii:) tam to maja rarytasy normalnie hehe jakies non stop jej poduszki znosza a to masujaca, a to znowu cieplo-zimno!!nie to co u nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza uspokoilas mnie ja tez wlasnie najbardziej mam je rano jak wstane np. do lazienki pozniej juz tak mniej!! wiem ze jestem troche przewrazlliwiona ale naprawde wszystko mnie nieraz martwi!!nigdy taka nie bylam ale po poronieniu zrobilam sie strasznie panikujaca:( moj dzidek dzis strasznie szaleje hehe a jaka duchota oktropna nie ma czym oddychac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugotowałam rosołek;) dzisiaj tylko to na obiad;) mam jeszcze dwa gołąbki, więc jak M będzie głodny, to dostanie po rosołku;) mam ochotę na jakiś deser, ale nie wiem, jaki.... jutro na pewno ugotuję sobie ryż na mleku i zjem go z jagodami, które przyjadą dzisiaj do mnie od mamy;) no tak,... po tym wpisie juz wiem, ze bede miała żarłoczny dzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez tu pustki;) dziewczyny, co z Wami?? pewnie wszystkie świętujecie?? ja czekam na M i sie męczę... strasznie duszno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie ojadam sie wisniami.moj maz poszedl do sklepu bo wypil piwko wiec juz autkiem nie mogl jechac troche mu to zajmie bo w jedna strone ma 1,5km :) troche pobolewala mnie pochwa po lewej stronie ale ju przeszlo mysle ze to dzidek cos mi nadusil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos bym zjadla ale sama nie wiem co!!znowu sukces wczoraj i dzis zjadlam miesko juupi widze ze mi juz moje mieskowe odrzucenie mija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja dzisiaj szalałam na mieście :D była cudna pogoda jak na Irlandie :D kupiliśmy szafke do pokoju dziecinnego , taka zwykła z szufladami (4duże i 2 małe ) bo to chyba najwygodniej będzie ubranka trzymać w szufladkach ?! tak mi sie wydaje ?! , nie wyobrażam sobie wieszać wszystkiego na wieszaczkach w szafie hihi :P agniesza ja też sie do mięska całą ciąże zmuszam ( mielone mi nawet przez gardło przejść nie chcą , ble ) ale kubełkiem z KFC nie pogardze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) nie mam spania agniesza ze mnie tez takie cus wycieka najwiecej tego jest rano i czasem tez mam wrazenie ze to wody....dostalam od lekarza az 1 tabletke i krem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No nareszcie troszke chłodniej:) Wczoraj wybraliśmy się nad jezioro i choć w stroju wyglądam trochę karykaturalnie to i tak sie wypływałam:) Kacperek był zachwycony, ja zreszta też, nawet Karolina w brzuszku delikatnie się w wodzie ruszała:) Jade zaraz po wiśnie i borówki, będę robic sok i pierogi z borówkami. Też niestety mam takie upławy. Dzis jak wstałam w nocy do ubikacji, to z lewej piersi wyciekło mi tyle mleka? siary?, że musiałam zmienic koszulkę. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza no i jak twoja siostra ???? a ja mam ochote na golabki o ktorych pisala mysza:) za to nie moge jesc ostrych potraw i wczoraj okazalo sie ze cebuli tez bardzo mnie brzuszek bolal po niej a zjadlam na sniadanie wiec juz uwazam na jedzenie bo mala chyba go nie przyjmuje bylismy wczoraj w zoo dwie osoby dorosle i dziecko 38£:o a ile wejscie kosztuje w irlandii?? happy mamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×