Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

no to ja druga;) odprawilam P do pracy i wcinam kanapke bo juz o 4 glod mnie obudzil....ale przetrzymalam moj didul tez jest aktywny w podobnych porach najczesciej jak juz leze i czytambajke na dobranoc to sie zaczyna wiertolic Mysza super pomysl z ta wyprawkowa tabelka ja choc juz kiedys wyprawke szykowalam to chetnie skorzystam z takiej sciagi bo sie glowie ciagle i dopisuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia listopadowego dzidzius
Witajcie przyszłe mamusie. Ja jestem już mamą prawie osmiomiesięcznego chłopca, którego urodziłam w listopadzie 2007 :) dlatego zajrzałam na Wasz topik. Widzę że są tu mamy z Lublina. bardzo mi miło gdzyż ja też jestem z Lublina i tam rodziłam. Życzę Wam dużo dużo zdrówka i sił i wytrwałosci w tak przepieknym okreie życia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluś
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....23.......01.11....56+6 .....Inga Marsjanka.....Śląskie........20.......01.11....57+6 Kasika1........Rzeszów......23.......02.11 ...64+5.......Karolinka Milla77.........Warszawa....22.......02.11....57+ 7......Maciuś mother........Warszawa.....22.......04.11.....62+3...... C hłopiec agniesza26.....Lublin.........22.......04.11.....53-3+7, 5 .Chłopiec ewelka1234....Poznań........22.......06.11....+8 ..........Nadia?? happymama....Irlandia.......23........06.11.....65+7.... .. ...Zuzia Green_Gable...Szczecin......22.......06.11....65+dużo... Mi kołaj Ania_1980......Szczecin......22.......07.11....66+4+3,5< br /> agnesa1983....Poznań........21.......09.11....57+7,5.... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......22........09.11....53+10... .. .Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18........10.11.....55+2,5 Jokasta........ Gdynia........22........11.11.....58+5........Jeremi? C.internautka..Poznań.....20........11.11....56-2+0,5 Marta1983.....Warszawa...22.......13.11.....65+4,5...Dzi ewczynka fajna-aj.........Białogard....21......14.11....+5,5..... ..Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........18.......14 .11....+3 mysza1980.....Warszawa...20.......15.11.....59+5 Karolinka Linka..Gliwice.....20.......15.11.....50+3.......Chłopiec Beata1987.......Śląskie......20.......16.11......62+6,5. ...??? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6.......Chłopiec lorinka..........Anglia........20........19.11.....55+6, 5.......Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......20........20.11 Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5 mała_agatka...Łódź.........19........25.11.... 61-1 eluś...........Międzyrzecz..20........25.11.....55+3 ...Amelka???? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53 Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 witam uaktualniam moją tabelę przepraszam że nie pisze ale totalny brak czasu może jak będę na L4 będe miała więcej czasu ale za to staram się was czytać pozdrawiam wszystkie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze tu u nas pustki... wszystkie jeszcze śpią?? w Warszawie dzisiaj pochmurno i coś przed chwilą leciało z nieba... ja cieszę sie, ze nie jest juz tak duszno jak przez ostatnie dwa dni. wytrzymac sie nie dało... usnełam jeszcze na troche, ale nie na długo, bo miałam jakis koszmarny sen. Sniło mi sie, ze leżałam w wannie, pod strumieniem wody i...poroniłam... szczegółow nie opisuje, bo to bylo straszne... ps. wczoraj przez cały dzien miałam problem z kafe. Nie tylko chyba ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) bylam wczoraj u ginki, mam brac nospe i magnez, jak nie pomoze to mam dokupic fenoterol. brzuch mi sie ciagle stawia:( a wieczorami boli... mam nadzieje ze leki pomoga pozdrawiam i milego dnia zycze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! po raz kolejny z biblioteki piszę. wczoraj wróciłam do domu i znów necika brak :( ale mam nadzieję że to się szybko zmieni. pewnie nie będzie mnie teraz kilka dni, bo nie będę jeździła do Łodzi. mam ambitny plan napisania w końcu tej mojej magisterki, więc do poniedziałku raczej się nie pojawię. czy któraś z Pań byłaby tak miła i w piątek zaktualizowała moje dane wpisując 20 tydzień? nie chcę dziś bo do piątku jeszcze troszkę czasu jest. jeżeli zapomnicie to nic sama się poprawię w poniedziałek.ja też mam dziś usg. zobaczymy czy już pan dr dokładniej okresli płec mojego skarba :) maleństwo też jest najbardziej aktywne wieczorem. jak tylko poczuje że leżę w łóżku to zaczyna się kręcić. wczoraj chciałam żeby R po raz pierwszy poczuł bobolka przez brzuszek, ale się nie udało. nie daliśmy mu szansy, bo po tygodniu niewidzenia nasza chętka na igraszki była większa niż chęć posłuchania dzidzi no i nie mogliśmy uleżeć spokojnie :P no nic może dziś, może jutro... a ja mam dziś straszny dzień. co chwilę wybucham płaczem, sama nie wiem dlaczego. to te moje hormonki szaleją. raz się śmieję za chwilkę płaczę. ech...biedny R bo nie wie co się dzieje, ale już mu wyjaśniłam, więc się śmieje ze mnie, co momentami doprowadza mnie do szewskiej pasji, bo nie lubę jak się śmieje z mojego nieszczęścia :P no nic na razie kończę. może jeszcze uda mi się dziś wpaść :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ja tez jeszcze usnelam obudzily mnie dzieci idace do szkoly a moj syn jeszcze spi hmmm robie sniadanko a taka wyprawkowa tabelke mozna sciagnac z jakies strony i ja tylko dopracowywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka:) dobry pomysł ze ściągnieciem tabelki. Ja wprawdzie nie widziałam nigdzie takiej, ale poszukam czegoś. Ty tez poszukaj;) mnie sie nic nie chce....ciemne chmury nad warszawa... dlatego ja czuje sie senna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam taka! Niezbędne dokumenty dowód tożsamości ubezpieczenie (karta chipowa – np. na Śląsku) NIP pracodawcy lub NIP własny (w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej) karta przebiegu ciąży oryginały wyników badań z okresu ciąży (grupa krwi i Rh, morfologia i badanie moczu, HBS, WR, wyniki badań USG, inne istotne wyniki badań czy konsultacji) Rzeczy dla MAMY Na czas porodu: koszula nocna, której nie będzie ci żal ubrudzić jednorazowa lewatywa, jednorazowa maszynka do golenia (jeśli chcesz, aby wykonano lewatywę i golenie krocza, i jeśli nie zapewnia ich szpital) pomadka ochronna do ust (wysuszają się podczas oddychania) woda mineralna niegazowana zegarek do określania czasu skurczów Na okres poporodowy jednorazowe pieluchy w kształcie podpasek (paczka) podpaski (przydatne od około czwartego dnia po porodzie) majtki jednorazowe (ok. sześć sztuk) lub siateczkowe trzy koszule nocne do karmienia szlafrok kapcie (ewentualnie klapki pod prysznic) dwa biustonosze do karmienia herbatka ułatwiająca rozwój laktacji, np. Hipp Natal (zwłaszcza dla pierworódek; na początku brakuje pokarmu, dopiero w trzeciej dobie jest nawał mleka) maść na obolałe brodawki, np. Bepanthen przybory toaletowe, ręczniki papier toaletowy termometr sztućce, kubek telefon i ładowarka książka do czytania, gdy dziecko śpi, a ty akurat nie odpoczywasz pieniądze na nieprzewidziane wydatki Rzeczy dla DZIECKA paczka pieluszek jednorazowych, chusteczki jednorazowe do pupy, krem do pupy kilka pieluszek tetrowych trzy cienkie bawełniane kaftaniki lub body rozpinane na całej długości i trzy pary śpioszków (lub zamiast poprzedniego – trzy pajacyki) dwie bawełniane czapeczki (zwróć uwagę na szycia; szwy nie powinny uciskać delikatnej główki dziecka) dwie pary skarpetek rożek lub kocyk ręcznik, łagodne mydełko np. Bambino Przed porodem warto też z mężem omówić kilka spraw, np.: powiedzieć mu o swoich oczekiwaniach (jeśli towarzyszy Ci przy porodzie – czego od niego wtedy oczekujesz? jak ty widzisz jego rolę?) rozwiązać kwestię jedzenia (większość szpitali serwuje skąpe menu) wskazać, które ubrania powinien ci przywieźć na wyjście ze szpitala (pamiętaj, że po porodzie sylwetka nie wraca natychmiast do pierwotnego kształtu) wskazać, gdzie leżą ubranka dla dziecka na wyjście ustalić sprawę odwiedzin (możesz nie życzyć sobie odwiedzin rodziny w szpitalu lub w pierwszych dobach po powrocie do domu) ustalić sprawę urlopu męża (przysługują mu dwa dni wolnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O JENY!!!! jak patrze na ta wyprawkę, to stwierdzam, ze najpierw trzeba w walizę się zaopatrzyć :D sporo tego... u mnie najgorzej będzie chyba z koszulami nocnymi, bo po pierwsze nie mam w domu ani jednej, a po drugie- jakie to mają być koszule?? takie do karmienia to pewnie są specjalne, a do porodu?? krótka, długa? cienka, gruba?? ale nie pora na takie problemy... jeszcze bedzie czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, jeszcze będzie czas :) co do koszuli nocnej, to mój R wczoraj stwierdził że trzeba mi jakąś nową piżamkę sprawić, bo w nic się nie mieszczę :P o piżamach już dawno zapomniałam - nie mogę znieść gumy wpinającej się w brzuszek, a koszule po malutku ciasne się robią. mam jeszcze jedną jedyną ostatnią dobrą ale i ta nie wiadomo na jak długo starczy :P oj rosnę i rosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pizamy tez nie mam spie w takiej tunikowej cienkiej koszulce co siega tylka....wiec tez musze sie zaopatrzec koszula do porodu to najlepiej cienka krotka oszaleje zaraz zab mnie boli mam ochote go wyrwac ...dentysta sie klania a ja nie lubie tych gabinetow .......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest tylko wyprawka do szpitala ...a gdzie reszta rzeczy...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie.... mi chyba bardziej chodziło o tą resztę... lorinka- migusiem do dentysty, bo to niefajne jak ząb boli... zębolog zapakuje Ci znieczulenie i nie bedzie bolało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....23.......01.11....56+6 .....Inga Marsjanka.....Śląskie........20.......01.11....57+6 Kasika1........Rzeszów......23.......02.11 ...64+5.......Karolinka Milla77.........Warszawa....24.......02.11....57+ 7......Maciuś mother........Warszawa.....22.......04.11.....62+3...... C hłopiec agniesza26.....Lublin.........22.......04.11.....53-3+7, 5 .Chłopiec ewelka1234....Poznań........22.......06.11....+8 ..........Nadia?? happymama....Irlandia.......23........06.11.....65+7.... .. ...Zuzia Green_Gable...Szczecin......22.......06.11....65+dużo... Mi kołaj Ania_1980......Szczecin......22.......07.11....66+4+3,5< br /> agnesa1983....Poznań........21.......09.11....57+7,5.... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......22........09.11....53+10... .. .Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18........10.11.....55+2,5 Jokasta........ Gdynia........22........11.11.....58+5........Jeremi? C.internautka..Poznań.....20........11.11....56-2+0,5 Marta1983.....Warszawa...22.......13.11.....65+4,5...Dzi ewczynka fajna-aj.........Białogard....21......14.11....+5,5..... ..Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........18.......14 .11....+3 mysza1980.....Warszawa...20.......15.11.....59+5 Karolinka Linka..Gliwice.....20.......15.11.....50+3.......Chłopiec Beata1987.......Śląskie......20.......16.11......62+6,5. ...??? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6.......Chłopiec lorinka..........Anglia........20........19.11.....55+6, 5.......Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......20........20.11 Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5 mała_agatka...Łódź.........19........25.11.... 61-1 eluś...........Międzyrzecz..20........25.11.....55+3 ...Amelka???? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53 Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, badania na toxo w szpitalu wyszły prawidłowe. Napisaliśmy skarge do Laboratorium, nie może tak byc że serce mi staje że mam toxo a powtórne wyniki w innym labo wychodza ok.Niech oddadzą kase ! Kupiłam wczoraj łóżeczko na allegro:-0 czyli mam juz coraz mniej rzeczy do kupienia. I jestem u rodziców, ój mąż pisze doktorat i potrzebuje czasu a ja i tak musze leżeć...także mama mi gotuje itd. Jestem na dolnym śląsku. Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem mokra na sama mysl o igle ...buuu😭 ten zab nie to ze boli tylko jest wrazliwszy i czuje ze cos mi se tam zaczyna dziac wiec musze musze sie pozbierac i umowic na wizyte ale czuje ze go starce dobrze ze to 8 no to jeszcze taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...taka tabelka....za szybko mi wyslalo Ubranka • 5 sztuk kaftaników z długimi rękawami (wiązanych z boku) • 5 sztuk body zapinanych na zatrzaski z boku • 4 bawełniane pajacyki • 2 cieplejsze pajacyki • 4 bawełniane koszulki bez rękawków (do zakładania pod pajacyki) • 5 par śpioszków • 3 - 4 pary skarpetek bawełnianych • 2 ciepłe bluzy lub sweterki zapinane z przodu • 2 cienkie czapeczki bawełniane zawiązywane pod brodą • gruba czapka, szaliczek i rękawiczki (dla dziecka urodzonego w chłodniejszych miesiącach) • kombinezon – śpiwór (dla dziecka urodzonego w chłodniejszych miesiącach) Kosmetyki i artykuły higieniczne • mydło lub płyn do kąpieli • myjka • oliwka pielęgnacyjna • krem na odparzenia (np. Sudocrem, Linomag) • zasypka (puder, można też używać mąki ziemniaczanej – będzie ona też przydatna do zrobienia delikatnego krochmalu (do kąpieli) w przypadku podrażnień skóry maluszka • miękka szczoteczka do włosków • nożyczki do obcinania paznokci z zaokrąglonymi końcami • płatki kosmetyczne (przydatne do obmywania twarzy dziecka i okolic oczu) • miseczka na wodę do obmywania twarzy malucha • patyczki do uszu (specjalne dla dzieci) • gumowa gruszka do oczyszczania noska • proszek do prania przeznaczony dla niemowląt • chusteczki pielęgnacyjne nawilżone • zestaw do przemywania pępka (70% spirytus lub Gencjana, gaziki, patyczki jednorazowe) • sól fizjologiczna do przemywania oczu lub czyszczenia noska • termometr do mierzenia temperatury dziecka • wkładki laktacyjne dla mamy Inne • 2 ręczniki kąpielowe • wanienka (bardzo wygodna jest wanienka ze stelażem) • termometr do sprawdzania temperatury wody • pieluchy tetrowe (ilość zależna od tego, jakich pieluch będziesz używać do przewijania malucha, jeśli zdecydujesz się na tetrę, to kup ok. 40 sztuk) • pieluszki jednorazowe • 2-3 pieluchy flanelowe • wózek (pamiętaj o folii przeciwdeszczowej, parasolce i osłonce z siateczki przeciwko owadom – szczególnie przydatna latem). Nie zapomnij również o torbie podręcznej, w którą zpakujesz rzeczy potrzebne poza domem. • fotelik samochodowy • łóżeczko, deska do przewijania • materacyk • kołderka, poduszka (wybierz takie, które można prać w pralce) • 2-3 zmiany bawełnianej pościeli i 3-4 prześcieradła (ewentualnie ceratka do podłożenia pod prześcieradło) • kocyk, rożek • 1-2 butelki i smoczki w razie konieczności wprowadzenia mleka modyfikowanego • 3-4 śliniaczki • podgrzewacz do butelek (nie trzeba kupować od razu, gdyż nie wiadomo, czy będzie potrzebny) • termos do butelek • szczotka do mycia butelek • smoczek uspokajacz, jeśli chcesz go wprowadzić do użytku • laktator (dla mamy) Pamiętaj, by nie kupować na początek zbyt wielu rzeczy, bo dziecko po urodzeniu może okazać się większe niż przypuszczałaś (standardowo kupujemy ubranka w rozmiarze 56 – 62 cm). Wybieraj rzeczy wyłącznie z naturalnych materiałów. Najlepsza jest przewiewna bawełna, frotte lub trykot, a z grubszych tkanin – dzianina, flanela i polar. Ubranka dla noworodka muszą być miękkie, przewiewne i nie krępować ruchów dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff - mi tez ciagle sie stawia brzuch ale ja jadę na lekach - nospa forte 2 x, duphaston 2 x, magnez b6...mam tez luteine po djęzyk ale nie biorę...dostałam napadu lęku i wszystkie efekty przedawkowania wiec nie biorę.Wolę leżeć plackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla to super że te wyniki masz już ok :) a labo. to nieźle sobie poczyna tak straszyć ludzi :O daff to teraz bierz leki i odpoczywaj!!! co do tej tabeli to mam kilka uwag: - kaftaniki - często powijają się, zawijają na pleckach i dzidzi jest niewygodnie. osobiście nie polecam - koszulki - to samo - myjka - dla mnie nieprzydatna, lepiej i dokładniej umyje się dzidziusia ręką - oliwka - ja jestem za stosowaniem oilatum do kąpieli, wtedy oliwki już nie trzeba - zasypka - zdecydowanie najlepsza mąka ziemniaczana. sposób stary ale dobry :) - gruszka do nosa - lepszy aspirator frida - termometr do spr. temperatury wody - równie skuteczny jest nasz własny łokieć, ale jak ktoś nie ufa to proszę bardzo :) - poduszka - dzidzia nie śpi na poduszce to tak mi sie narzuciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka- super ta lista;) dzięki!! dla Ciebie 🌼 niech ząb Ci juz nie dokucza 🌼 mała agatko- bardzo cenne uwagi, co do tabelki;) ja wprawdzie nie mam doświadczenia, ale wiem, ze zamiast oliwki bede uzywała oilatum, bo szwagierka mi tak poleciła.... podobno oliwka zatyka pory w skórze i wysusza skórę na dłuższą metę. milla- fajnie, ze sie odezwałas;) dobrze masz z tą mamą i obiadkami;) mam nadzieje, ze sie cześciej będziesz odzywać;) cieszę się, ze wyniki lepsze;) jesli chodzi o mnie, to ja tez miałam przygodę z laboratorium... jak byłam nad morzem, to tam zrobiłam sobie badania i jak je zobaczył mój lekarz, to stwierdził, ze według nich powinnam juz umierać na łóżku szpitalnym.... leukocytów prawie brak, hematokryt jakiś kosmiczny... a ja wyglądam zdrowo;) gdyby to było laboratorium warszawskie, to pewnie też bym sie do nich udała i zrobiła awanturę, a tak to odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla, ja chce rodzic w bielanskim, bo tam pracuje mój gin... ale to co ja chce, a jak bedzie, to dwie różne sprawy... przede wszystkim okazuje sie, ze teraz jest jakies jedno wielkie baby boom i szpitale (przynajmniej te warszawskie) są przeładowane i ciężko sie dostać. Wszędzie podobno odsyłają... liczę na odrobinę szczęścia... milla, jakie łóżeczko kupiłaś?? masz link do stronki?? ja nie mogę się zdecydować... najpierw muszę pomalować mieszkanie (sierpien), a później kupie łozeczko i komódki. Maluszek zamieszka z nami w sypialni;) ewelka- dzieki za forum o wyprawce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie . Ja dziś rano pognałam do laboratorium aby zrobić wyniki : -morfologia -mocz -glukoza -CRP - Toksoplazmoza ( igg i Igm ) Co prawda lekarz nic nie mówił mi o zrobieniu wyniku ponownego na tokso ale wolę chuchać na zimne ) Ku mojemu zaskoczeniu za Tokso zapłaciłam jeszcze raz drożej niż ostatnio (wcześniej 40 zl ) teraz 80 zł . Znowu nie będę mogła spać przez następny tydz w oczekiwaniu na wynik . Ostatnio jestem średnio zadowolona z mojego lekarza i zastanawiam się czy nie zmienić go na innego . Jakiś taki jest dziwny . Mam wrażenie że podchodzi już tak rutynowo do wszystkiego . Gada w sumie o wszystkim i o niczym , Nic mi sam nie doradzi, o wszystko muszę pytać sama . Dziewczyny czy wy też w nocy gdy chce wam się bardzo siusiu a obudzicie się za późno czujecie takie dziwne kłucie w brzuszku , Czasami mam też w ciągu dnia takie wrażenie jakby mnie kolka z boku kuła . Sama nie wiem czy już jestem przewrażliwiona czy ……………….. Czy któraś z Was miała robiony wynik na CRP ? Co to właściwie jest ? Dziś miałam dzień wypłaty . Robiąc opłaty zaleciałam do sklepu obuwniczego aby kupić sobie 1 parę jakiś klapek i wiecie co wyszłam z 3 parami za 120 zł . A co najfajniejsze w tym to to że są śliczne i nie wyglądają tandetnie . Az mi się humor poprawił . Lorinko - nic sie nie bój ja 2 tyg temu usuwałam zęba ( miałam starego korzenia po ukruszonym z tyłu zębie i zbierała mi się ropa )ze znieczuleniem i nic nie czułam poza uczuciem zamrozenia policzka i dziąseł . Ku mojemu zdziwieniu rana po ubytku zagoiła się już po 2 dniach . Mam wszystkie ząbki zdrowe ale chciałabym jeszcze co jakis czas wymienić stare plomby. Główka do góry . Zdrowe zęby w ciązy to podstawa kochanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Też będę listopadową mamusią. Mam termin na 06.11.2008. Starałam sie przeczytać to co napisałyście wcześniej i zajęło mi to kilka dni :) Mam 28 lat mieszkam w Warszawie a w moim brzuchu mieszka mały, strasznie ruchliwy chłopiec dla którego nie wybraliśmy jeszcze imienia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale tu dzisiaj sie dzieje, czyba nadrabiacie straty z wczoraj :D :D :D Mysza , Lorinka rano czytalam wasze wpisy na temat wyprawki i nie wytrzymalam i poszłam kupic pare ciuszkow dla mojej Zuzi :P tyle tego jest ze sie nie moglam zdecydowac i na razie wzielam 7 szt body, 3 szt bawelnianych pajacykow i jedna pare cieplejszych pajacykow, te ostatnie maja rozmiar \"newborn\" a cala reszta 0-3 miesiaca i jest miedzy nimi roznica w dlugosci :( mam nadzieje ze nie beda za male :( bo sa takie slodkie :P MalaMi 80 witaj w listopadówkach :D ja tez mam termin na 6.11 :) koniecznie sie dopisz do naszej tabelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Miałam dziś wizyte u ginekologa :) Było wspaniale... Dokładnie oglądaliśmy maleństwo... Mały miał akurat czkawkę... Słodko to wyglądało jak tak podskakiwał hehe. Mój M nie mógł się nadziwić ... Udało nam się zrobić fantastyczne fotki z badania, bo mały fajnie się dziś ustawiał. Lekarz wykluczył wszystkie złe rzeczy jakie mógł wykuczyć... Zbadał mi też szyjkę i mówił, ze super. Jednym słowem piękny dzień. Jutro zaczynam 22 tydzień. Potwierdził lekarz kolejny raz chłopca więc tak już raczej zostanie :) Tyle, że dziśnienie niskie jak całe życie ... 90/60 heh Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×