Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Lorinka to niedobrze że Ciebie tak boli kręgosłupek. Ja staram się nie forsować ale jak już mam dość leniuchowania to biorę się za porządki i gotowanie. Wtedy jakoś nie patrze na siebie tylko po prostu robię to na co mam ochotę :) Tyle masz dobrze że Twój kochany potrafi Tobie pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz w tygodniu musze byc rozmasowana bo inaczej boli kurcze musze robic obiad a tak mi sie nie chce pol dnia chodzilam po miescie i troche jestem zrabana aaaaaaaaa wazylam sie dzis 6,5kg do przodu.... NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....23.......01.11....56+6 .....Inga Marsjanka.....Śląskie........20.......01.11....57+6 Kasika1........Rzeszów......23.......02.11 ...64+5.......Karolinka Milla77.........Warszawa....22.......02.11....57+ 7......Maciuś mother........Warszawa....22.......04.11.....62+3......C hłopiec agniesza26.....Lublin........22.......04.11.....53-3+7,5 .Chłopiec ewelka1234....Poznań.......22.......06.11....+8 ..........Nadia?? happymama....Irlandia.......23......06.11.....65+7...... ...Zuzia Green_Gable...Szczecin.....22......06.11....65+dużo...Mi kołaj Ania_1980......Szczecin.....18.......07.11....66+4 agnesa1983....Poznań.......21.......09.11....57+7,5..... .Kubuś Aneta30.........Kraków......22.......09.11....53+10..... .Chłopiec 18-nastk.......Warszawa...18.......10.11.....55+2,5 Jokasta........ Gdynia.......21.......11.11.....58+5........Jeremi C.internautka..Poznań.....20........11.11....56-2+0,5 Marta1983.....Warszawa...22.......13.11.....65+4,5...Dzi ewczynka fajna-aj.........Białogard....21......14.11....+5,5..... ..Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........18.......14 .11....+3 mysza1980.....Warszawa...20.......15.11.....59+5 Karolinka Linka..Gliwice.....20.......15.11.....50+3.......Chłopiec Beata1987.......Śląskie......20.......16.11......62+6,5. ...??? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6.......Chłopiec lorinka..........Anglia........20........19.11.....55+6,5.......Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......20........20.11 Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5 mała_agatka...Łódź.........19........25.11.... 61-1 eluś...........Międzyrzecz..16........25.11.....55-2 Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53 Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanka, ja nie dostałam. Anikarenina@autograf.pl Mysza śliczne zdjęcia, ja mam chyba trochę większy brzuszek. Dziewczyny ja tez na początku mysłam, że tylko tyję a brzuch mi nie rośnie, a teraz piękna piłeczka jest, nic po bokach. Przynajmniej na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na obiadek mialam dzisiaj rybe , w sklepie nie mieli za duzego wyboru bo był tylko łosoś i panga. wzielam pange chociaz nazwa nie byla kuszaca i powiem wam ze jeszcze w zyciu takiej dobrej ryby nie jadlam mniam mniam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podliczylam ciuszki które podostawałam po bratanicy i mam tak: Kaftaniki - 23 szt Body z dł rękawem 5 szt Body bez rękawów 24 szt Body z kr rękawem 2 szt Śpioszki 20 szt czapeczki 8 szt kombinezon 1 szt kurteczka zimowa 1 szt 3 ubranka zimowe na wyjście. Mam nadzieję że na początek to mi wystarczy Do tego mam jeszcze kołderkę dla dzidzi akurat na zime . teraz tylko pościel, pieluchy tetrowe, kosmetyki i drobiazgi takie jak szczoteczka, czy nożyczki. Później wózeczek i łózeczko i będzie chyba większość kupiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to troche tego masz:) ja pamietam ze synka ubieralam w body bez rekawkow i pajacyk tak najczesciej albo body z dlugim rekawkiem i spiochy ja wczoraj robilam liste co musimy kupic dla didka i co ja musze do szpitala zabrac wiec... zaczne od torby :) bo nie mam ;) no i chyba juz pomalu bede ja wypelniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieźle Marta;) sporo juz tego wszystkiego masz. Ja tez mam juz troche ubranek po siostrzenicy, ale nie liczyłam. Tylko wydaje mi sie ze chyba mam za mało rzeczy takich cieplych właśnie-na zimę. poza tym na pewno musze dokupic pajacyki i body z długim rękawkiem. Jeśli chodzi o kurteczke i pozostałe rzeczy- to nie mam jeszcze nic... zreszta jak jakis czas temu chodziłam po sklepach, to stwierdziłam, ze nie ma jeszcze takich typowo zimowych ciuszkow.... wszystko na lato...ja z takich rzeczy, to mam tylko jeden kombinezon, ale chyba jest troche za duzy. Widziałam, ze poruszałyście temat rozmiarów... ja jeszcze nie wiem, ale chyba lepiej kupic tylko kilka mniejszych ciuszków, a reszta na 62. Ja chyba tak zrobie. Nawet jesli maluch będzie malutki, to i tak szybciutko urośnie...jak tylko poznam płeć-pędzę na zakupy;) jak czytam o tym, ze Wy juz kupujecie, to mnie skręca :P w sobotę jak skreślalam numery w totka, to powiedziałam do mojego M, ze jesli wygram np piątkę, to wydam wszystko na dzidziusia.... ale niestety....marzenie ściętej głowy. nawet marnej trójki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka staram się jak mogę :) Torę już mam taką wielką haha mam nadzieję że te podstawowe rzeczy się zmieszczą czyli mój szlafrok ze dwie piżamy 3 tetrówki ciuszki dla malucha pampersy kosmetyki wkłady poporodowe. Będę też powoli kompletować żey było na początek. Mam jedną szyfladę w której są ciuszki które w razie co sa do spakowania do szpitala :) Mysza ja bez względu na płeć będę ubierać nawet chłopaka na różowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny:) Trochę rzadko tutaj zaglądam , jakaś alergia na komputer mi się zrobiła. Jestem po wizycie u gina i postanowiłam napisać kilka słówek.Miała już 3d i ........ mam straszną wiercipięte w brzusiu, tak się układało to moje baby , że lekarz nie powiedział mi co napewno będzie . Jednak jak by miał sie zakładać to postawiłby na dziewczynusię:) Co prawda to nie jest 100% ale jak tak bęzie to extra:) No i jak to w życiu jak jest cos ok, to zaraz będzie beeeee. No i cóż, moja waga rośnie strasznie szybko. Lekarz mi kazał przejśc na \"dietkę\", zamienic smażone na gotowane i tak dalej. Z racji tego że już za dużo mam do przodu to się byba temu poddam:( Jak by tego było mało to jeszcze ten obrzęk nóg ale cóż zrobić, takie to są uroki. NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....23.......01.11....56+6 .....Inga Marsjanka.....Śląskie........20.......01.11....57+6 Kasika1........Rzeszów......23.......02.11 ...64+5.......Karolinka Milla77.........Warszawa....22.......02.11....57+ 7......Maciuś mother........Warszawa.....22.......04.11.....62+3......C hłopiec agniesza26.....Lublin.........22.......04.11.....53-3+7,5 .Chłopiec ewelka1234....Poznań........22.......06.11....+8 ..........Nadia?? happymama....Irlandia.......23........06.11.....65+7...... ...Zuzia Green_Gable...Szczecin......22.......06.11....65+dużo...Mi kołaj Ania_1980......Szczecin......22.......07.11....66+4+3,5 agnesa1983....Poznań........21.......09.11....57+7,5..... .Kubuś Aneta30.........Kraków.......22........09.11....53+10..... .Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18........10.11.....55+2,5 Jokasta........ Gdynia........21........11.11.....58+5........Jeremi C.internautka..Poznań.....20........11.11....56-2+0,5 Marta1983.....Warszawa...22.......13.11.....65+4,5...Dzi ewczynka fajna-aj.........Białogard....21......14.11....+5,5..... ..Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........18.......14 .11....+3 mysza1980.....Warszawa...20.......15.11.....59+5 Karolinka Linka..Gliwice.....20.......15.11.....50+3.......Chłopiec Beata1987.......Śląskie......20.......16.11......62+6,5. ...??? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6.......Chłopiec lorinka..........Anglia........20........19.11.....55+6, 5.......Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......20........20.11 Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5 mała_agatka...Łódź.........19........25.11.... 61-1 eluś...........Międzyrzecz..16........25.11.....55-2 Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53 Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma opowiadała mi, ze jak leżała na patologii, to była z nią taka dziewczyna, która miała urodzic dziewczynkę, więc wszystkie ciuszki kupione miała różowe i w kwiatki;) na dzien przed porodem lekarz podczas usg stwierdził, ze będzie chłopiec;) no i po narodzinach wywiozła swojego synka ze szpitala w tych różach i kwiatkach.... stąd morał, ze należy wszystko kupować raczej unisex;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja ubranek też już troszke dostałam. po małym już wszystko wydane albo wyrzucone zostało, ale są jeszcze rzeczy po małym kuzynie i innych dzieciach. także właśnie przywiozę do domu mały tobołek z poznania :) na razie wszystko takie unisex. ale ja już postanowiłam ze w takie rzeczy będ ę ubierać. nie chcę mieć małej różowo-białej lali, ani smutnego niebiesko-granatowego chłopca. więc moje maleństwo będzie miało ubrania czerwone, niebieskie, różowe, białe, żółte, zielone i masę innych kolorów :) o ja wy już o torbach do szpitala myślicie :) dla mnie to jeszcze tak odległe myśli :) jeszcze chyba poczekam ze spisem potrzebnych rzeczy a tym bardziej z ich zakupem ;) witaj aniu - faktycznie dawno cię nie było. co do kg to z tabelki wynika że aż tyle nie przytyłaś, no ale może warto troszkę przystopować żeby później nie mieć za dużo do zrzucania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanka, Jak na 9 miesiąc to Ty całkiem nieduży brzuszek miałaś. Jak leżałam na patologii to kobiety przed porodem 2x większy miały. Dziękuję za zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dziewczyny właśnie pierwszy raz oberwałam od mojego maleństwa przez brzuchol!!!! w końcu poczułam jak mi brzuszek drga pod ręką :) cudowne uczucie! aż się popłakałam z wrażenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Miałam właśnie biegunkę :( ...ogólnie poczułam się jak na biegunkę i pobiegłam do kibelka no i biegunka. Co prawda na razie to jednorazowe i nie trwa kilka razy, cały dzień czy więcj dni... ale wystąpiła :( Odrazu zaczełam czytać na necie i już wyczytałam dużo głupot bądź nie głupot, że to oznaka zbliżającego się porodu... a to przecież za wcześnie :( ... martwię się teraz. Do gina idę w środę pojutrze, ale teraz nie wiem czy jutro nie zadwonić... U Was wsytępowała/występuje biegunka? Zmartwiło mnie to bardzo... Na domiar złego spałam dziś do 11, a potem od 16:00 do 20:00 i teraz nie mogę zasnąć... tak to bym zasnłęa i spokój, a jutro może byłoby już Ok Napiszcie dziewczyny proszę - co wiecie o biegunce w połowie ciązy. Może same macie lub miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko - ja nie miałam. ale przecież ona może być nie tylko oznaką zbliżającego się porodu,ale równie dobrze mogłaś po prostu się czymś zatruć. jakby się powtórzyła to radzę wziąć węgiel, wapno i rutinoscorbin i już. taki zestaw przepisała mi pani dr na mój wyjazd właśnie na wypadek wystąpienia biegunki :) ja miałam dziś okropną noc. obudziłam się o 5 i już za nic spać nie mogłam :( mój brat chciał ze mną spać, a potem tak straszliwie się rozwalał ze ciągle jedną stronę ciała miałam poza łóżkiem, a to tyłek mi zwisał, a to brzuszek wychodził. ech bracia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ja nie mialam zadnej biegunki przed porodem. Na pewno cos Ci zaszkodzilo . A poza tym sa inne objawy porodu, bol brzucha, skurcze itd. A biegunka to przeciez calkiem normalna rzecz, kazdemu moze sie przytrafic:) Lorinko, Marsjanko, Mysza-dziekuje Wam za zdjecia:) pieknie wygladacie dziewczyny, i nie pisac mi tu o zadnych grubasach (Mysza!!) bo wszystkie jestescie szczuple!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ubranek to ja nie kupuje zadnych rożowości bo nie lubie tego koloru:P ale mam juz pare typowych rzeczy dla dziewczynki. Na wszelki wypadek zostawiam wszystkie ubranka po Olafku bo a nuż lekarz sie pomylil:P? chociaz mowil ze na 100% dziewuszka, no ale nigdy nie wiadomo. po 30tc mam nastepne usg , zobaczymy czy sie potwierdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....23.......01.11....56+6 .....Inga Marsjanka.....Śląskie........20.......01.11....57+6 Kasika1........Rzeszów......23.......02.11 ...64+5.......Karolinka Milla77.........Warszawa....22.......02.11....57+ 7......Maciuś mother........Warszawa.....22.......04.11.....62+3...... C hłopiec agniesza26.....Lublin.........22.......04.11.....53-3+7, 5 .Chłopiec ewelka1234....Poznań........22.......06.11....+8 ..........Nadia?? happymama....Irlandia.......23........06.11.....65+7.... .. ...Zuzia Green_Gable...Szczecin......22.......06.11....65+dużo... Mi kołaj Ania_1980......Szczecin......22.......07.11....66+4+3,5< br /> agnesa1983....Poznań........21.......09.11....57+7,5.... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......22........09.11....53+10... .. .Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18........10.11.....55+2,5 Jokasta........ Gdynia........22........11.11.....58+5........Jeremi? C.internautka..Poznań.....20........11.11....56-2+0,5 Marta1983.....Warszawa...22.......13.11.....65+4,5...Dzi ewczynka fajna-aj.........Białogard....21......14.11....+5,5..... ..Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........18.......14 .11....+3 mysza1980.....Warszawa...20.......15.11.....59+5 Karolinka Linka..Gliwice.....20.......15.11.....50+3.......Chłopiec Beata1987.......Śląskie......20.......16.11......62+6,5. ...??? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6.......Chłopiec lorinka..........Anglia........20........19.11.....55+6, 5.......Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......20........20.11 Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5 mała_agatka...Łódź.........19........25.11.... 61-1 eluś...........Międzyrzecz..16........25.11.....55-2 Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53 Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 Cześć dziewczyny, Ja też jestem dziś niewyspana. W domu cały czas odświeżanie i poszukiwanie nowego mieszkania. Coś mamy na oku, ale pozostaje sprawa sprzedaży tego mieszkania i zaciągniecia kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Agatka, Dziękuję za zdjęcia, prawie nie widać, że jesteś w ciąży:) Każda z nas inaczej \" brzuszkuje\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agacia i Marsjanka dziekuję za foteczki .Śliczne są . Ja niestety nie mam w pracy zdjęć na kompie ale moze coś wynajdę w domku i też Wam przeslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to tak tylko na tych zdjęciach wygląda :) może jeszcze gdzieś znajdę takie na których widać brzusia w całej okazałości to później wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze nie obijacie się i wciąż przybywa nowych stron na naszym topiku . Zaglądam do was codziennie ale mam teraz mniej czasu na odpisywanie ponieważ do 15 lipca Mam w gościach mojego młodszego brata i staram się wykorzystać ten czas do max ponieważ niedługo znów wyjedzie do Anglii i nie zobaczę go przez następny rok . Zauważyłam ze podjęłyście temat ciuszków dla didków . Powiem Wam że ja mam bardzo mało takich rzeczy ponieważ boję się gromadzić takie rzeczy zbyt wcześnie . Pierwsze zakupy zamierzam robić w 7—8 mies. ciąży . Nie mam tez za bardzo po kim odziedziczyć ciuszków dla mojego aniołka . No ale jedna z koleżanek zadeklarowała mi pomoc w postaci kilku niezbędnych rzeczy po swojej córci . Ciekawi mnie tylko jaka będzie ostatecznie płeć mojego bejbika bo już 3 raz lekarz ma wątpliwość jaka to płeć zamieszkała w moim brzuszku . Jutro wybieram się zrobić wyniki . Mam nadzieję że wszystko będzie ok. . Mocno Was całuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MILLA 77 -CO U CIEBIE ?? JAK WYNIKI TOKSO ? DAJ ZNAĆ ,BO COŚ SIĘ NIE ODZYWASZ I ZACZYNAM SIE MARTWIĆ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie co z milla???? agatko ja prosze o foteki upsy@buziaczek.pl ja zrobilam liste na poczatek...w pierwszej ciazy zbyt dlugo zwlekalam z tym i pozniej latalam z brzuchem pod koniec 8 miesiaca a juz nie najlepiej sie czulam ...chce tego uniknac wiec pomalutku przy okazji zaczynam juz sie pakowac choc jescze niczego nie mam oprocz listy hehe no i jeszcze to klucie ktore mam niby nic ale jednak troche mnie to meczy bo z malym tego nie bylo co do ciuchow to ja dostalam kilka rozowych ale ja mam bardziej faze teraz na zielony, zolty czerwony .... aha no i do tego wszystkiego do ciazowych dolegliwosci dolozyla sie hemoroida :o karolinko nie martw sie ta biegunka tak samo jak dziewczyny uwazam ze biegunka moze sie przytrafic ja tez nie mialam jej przed porodem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Nawala mi ostatnio kręgosłup, siedzieć - źle, leżeć - źle. Sama niewiem co z sobą robić :/ Masaże mojego mężulka niewiele pomagają, a jeśli już to ulga na krótko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
...z tą biegunką było to tylko wczoraj - jednorazowe :) na szczęście... dziś natomiast czuję się super... Raz tak, raz tak... ahhh ta ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
mysza1980 super fotki :) ... słodki brzusio... mniejszy od mojego :) marsjanko - ja się właśnie dziwiłam, że taki brzucholek duży... żartownisia :D ... wyglądasz ślicznie :) ... Agatko ... a Ty to masz brzuszek podobny do mojego :D ...no moze mam ciut bardziej odstające :) ładnie jesteś opalona... ja blada :o heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja dzisiaj pierwsza;) nie moge spac juz od 5, ale zmuszałam sie do lezenia. M właśnie poszedł do pracy, więc ja włączyłam komputer. Słuchajcie, od kilku dni zauważyłam, że moje dziecko jest najbardziej aktywne wieczorem, miedzy 21 a połnocą i nad ranem :P wrecz szaleje w tym moim brzuchu :) juz mi sie smiac z tego chce, ale mam nadzieje, ze jak juz będzie z nami, to mu sie zmienią te godziny hihihihi... a teraz z innej beczki: jak czytałam nasze wpisy o ubrankach i zakupach, to wpadł mi do głowy pomysł. Chodzi o to, co napisała Lorinka. Zgadzam sie z Tobą, ze lepiej powoli robic juz jakies zakupy, bo wiem, jak moja szwagierka... z wielkim brzuchem nie miała ochoty i siły na latanie po sklepach. Dlatego moze fajnie by było, jakbysmy robiły taką liste zakupów wspólnie, co Wy na to?? każda mogłaby cos dopisać i mogłybysmy ją kopiować, tak jak tabelkę. Pomyślcie o tym. Ja np nie mam doswiadczenia i nie wiem do konca, co mi moze byc potrzebne do domu, a co do szpitala... tyle wiem, co z gazet i książek, ale wiadomo....co doświadczenie, to doświadczenie... dzisiaj popołudniu ide na usg połówkowe 3d. Może Maluch pokaze czy jest chłopcem, czy dziewczynką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×