Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

melduję się i ja;) wczoraj byłam na grillu u przyjaciółki, która miała 5-tą rocznicę ślubu;) było bardzo fajnie, ale coś mnie brzuch pobolewał :( tak w dole, po lewej stronie...a tak sie cieszyłam, ze nie mam problemu z tymi wiązadłami...no i masz ci los- chyba sie pojawiły :O pojadłam dobrego ciasta i sałatki...mniam;) mother, fajnie, ze sie odezwałaś :D - u mnie siary brak, chociaż cyc spory, że hoho :P w razie czego, to kupiłam sobie wkładki latayjne, to nie chce chodzic z plamami na cycach :P - nospe biore 2 lub 3xdziennie- zalezy jak sie czuje- przeważnie 2x, chociaz gin kazał 3 :P - ja nie miałam zapalenia pęcherza, ale miałam bakterie w moczu i czułam pieczenie przy siusianiu- pomogły tabletki z żurawiny i 3x2 witaminaC- polecenie lekarza;) na upławy i delikatny grzybek raz dostałam tylko pimafucin, a teraz globulki macmiror (1 globulka co 2 dni)- pomaga, bo upławy ustąpiły, a miałam teraz tylko takie obfite poranne. - na kurz przy remoncie- nie ma rady, niestety- Ty staraj sie jak najmniej przebywać w takim pomieszczeniu- a sprzęt trzeba okleić folią i nie ruszać do zakonczenia remontu;) - ja swoją małą najbardziej czuję rano- zawsze budzi mnie jej kopanie, gdzies tak około 6.00, no i o czywiscie wieczorem. Zaczynam sie zastanawiac, czy jej jest wygodnie, gdy ja leżę na lewym boku, bo ona wtedy wierci sie tymi nóżkami, że hej;) ale z drugiej strony podobno na lewym boku dzidzius jest najlepiej dotleniony... dziewczyny, nie chce zapeszać, ale moje straszne bole kręgosłupa narazie minęły!! czyżby to Zosia zmieniła pozycje i juz mnie nie naciska? czy to może ta moja nowa metoda spania- z poduszką?? pozdrawiam i życze miłej niedzieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Hej Dziewczyny :) mother: - nospy nigdy nie brałam i nie biorę więc nie wiem... - też czasem mnie coś ciągnie w brzuszku no i czasem odzywają się wiązadełka, ale to raczej rano... jakwstanę i troszkę w nocy jak się \"przekręcam\" :) - brzuszek na szczęście nie swędział i nie swędzi :) ale w sumie od początku ciązy zawsze na noc smaruję się oliwką babydream dla kobiec w ciąży i matek kariących, używam też żelu do kąpieli tej samej firmy i jak na razie brzuszek nawilżony... nie zaczerwieniony i nigdy mnie nawet na sekundę nie zaswędział. Oby tak dalej :) lorinka: moje maleństwo też ma lenia od wczoraj :) ...szkoda bo lubię jak ma energiczniejszy dzień... Dziewczyny, a opiszcie Wasze brzuchy!!!!!!!! Chodzi mi o to czy są miękkie czy bardziej twardawe???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mother... Po kolei Tak u mnie już miesiąc leci z piersi i to takim niezłym ciurkiem wystarczy że lekko dotykam piersi i leci... Przybywało mi do tej pory ok 2 kg na miesiąc... Ja miałam na grzybka pimafucin a później natamycyne... Mój śpi w nocy :)) Ale wieczorem i cały dzień kopie... Hmm myślę że lekko wilgotna podłoga to jest to :)... To normalne że masz zmiany nastrojów przez hormony. Tak poza tym jest świetnie mój maluszek się rusza czuć pod ręką i widać brzusio jak się podnosi. Kochany synuś :)) Chcę już go przytulić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam jak tak czytam co wam dolega to az mnie przeraza jak mozna ciaze przechodzic...szczerze to ja tylko narzekam na dretwienie dloni w nocy i bol w piczce jak sie wierce w lozku i czasem brzuszek zaboli a tak poza tym nic...no ale ile kobiet tyle przypadkow...ale trzymajcie sie dziewczynki bedzie dobrze byle do listopada...pozdrawiam wszystkie brzuchatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brzuszek jest raczej mięciutki i wciąż nie wygląda jak ciążowy:( raczej jak trochę utyty :D mnie nie swędzi skóra na brzuchu, ale smaruję się kremem przeciwko rozstępom- obecnie fissan z apteki;) humory mam baaardzo sporadycznie, ale podobno hormony mogą zdziałać \"cuda\" w tej kwestii... jesli chodzi o tycie, to ja tyję tak jak widać w tabelce... niestety troche za szybko i za duzo... ale od poniedziałku chyba sie za siebie wezmę... u mnie strasznie duszno, więc nawet nie chce mi sie nigdzie iść :( czekam az M wroci z pracy i wtedy moze jakis spacerek;) była dzisiaj u mnie przyjacióka, robiłam jej manicure, pedicure, i generalnie cały dzien nam zleciał na ploteczkach i babskich pogaduchach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam! z moją mamą to na kawę się nie da iść. jak zawsze na łażenie po sklepach ją wzięło i chcąc nie chcąc też łaziłam. kupiłam taki super komplecik dla maluszka. bardzo cieplutki i śliczny, wg mnie przynajmniej :) ale zmęczona i głodna wróciłam że hoho. brzuszek już mi się twardawy zaczął robić, ale poleżałam 10 minut i już jest ok :) ogólnie mój brzuszek jest dość miękki i taki troszkę niekształtny jeszcze, ale na ciążowy już wygląda. nie da się go pomylić. jutro postaram się przesłać najnowsze zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge spac mala kopie jak szalona w dzien prawie nic za to teraz sie obudzila i nie daje spac moja brzuszek jest raczej miekki ale zdaza sie tez twardszy od kilku dni cycki swedza okrutnie i pojawila sie w nich siara ale nie wycieka mielismy dzis awarie ogrzewania ...przedpokoj plywal ale sytuacja opanowana tzn ja poszlam spac a P walczyl z rozwalona rura........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oj lorinko widzę że też miałaś straż nocną :) ja nie spałam od 3 do 6, a potem jak miałam wstać i zacząć pisać to dupa, spałam. ale cóż. w nocy wszystko mi przeszkadzało, dzidzia się obudziła, piesek wszedł do łóżka i chciał ze mną spać, potem jeszcze brat się przypałętał i miałam w łóżku trzech kopiących facetów i ja biedna z tyłkiem wiszącym poza łóżkiem :P dobrze chociaż że łóżeczko szerokie bo inaczej bym się na ziemi obudziła :P no nic teraz jestem po śniadanku. zjadłam dziś całego rogala i duży kubek jogobelli. normalnie w szoku jestem!!! jeszcze nigdy nie udało mi się zjeść całej na raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Ja jeszcze spokojnie sobie śpie :) Ale strasznie mnie kręgosłup boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane;) ja niedawno wstałam, ale nie czuje sie najlepiej :( na wysokości pasa, po prawej stronie, pobolewa mnie brzuch :( najbardziej przy oddychaniu. NIe wiem, co to jest. Czy to niestrawność, czy może Zośce tak sie ułożyło... sama nie wiem... dzisiejszą całą noc przespałam albo na plecach, albo na PRAWYM boku, bo na lewym nie mogłam usnąć. Po prostu nie mogłam! Zośka dawała mi tysiąc kuksańców. Trochę się tym niepokoję, bo wiem, ze powinnam spać na lewym boku. Maarta 1983- współczuję bólu kręgosłupa. Dla Ciebie 🌼 Lorinka, dla Ciebie też 🌼 za tą nieprzespaną noc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) co nas tak malo w ten piekny poniedzialkowy poranek?:) hhehh, u mnie ok, codzien patrze namoj brzuch i naprawde uwazam jest wielki, potem, przed porodem, pewnie bede miala problemy ze staniem w pionie:) ale co zrobic. Biodro dalej mnie napiernicza i przy kazdym przewrocie z boku na bok jęczę:) i chodzac tez albo ubierajac sie:) aha i strasznie sie męczę ogolnie, nie wiedzialam, ze chodzenie moze byc takie trudne:) wracam z pracy i musze sie polozyc bo taka jestem wyczerpana:) Tez tak macie? Szykuje sie na srodowe usg 4d :) moze teraz sie okaze czy to syn czy corka, na 100 %:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczyny! Mysza ja śpię głównie na prawym boku bo dziecko jest tak ułożone że jest mu najwygodniej lekarz mi powiedział, żebym nie spała tylko na brzuchu i jak najmniej na plecach. Zresztą ile razy kładę sie na lewym boku to mały sie budzi i kopie aż przekręcę sie na prawy bok. Co do bólu to też czasami mnie boli zwłaszcza po kilku godzinach kopania... Po prostu nasze maluch mają coraz więcej siły i obijają na w środku wszystko co sie da. Mysza pisałaś że chcesz rodzić w bielańskim? ja też mieszkasz może gdzieś niedaleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak mnie ząb boli :( normalnie masakra! mam dentystę na dziś umówionego, ale normalnie masakra. wiem wiem nie powinnam dopuścić do tego żeby bolał, ale jak on był super zrobiony, tylko znów się wykruszył, jak to się stało to od razu do niej zadzwoniłam i umówiłam się właśnie na dziś. nie sądziłam że tak szybko zacznie tak boleć. no nic poczekajmy do 14. co do spania to mi najwygodniej jest na plecach :( ale staram się jak najczęściej na lewy bok odwracać, ale budzę się zwykle na plecach. prawy bok odpada bo brzuszek ciągnie wtedy strasznie. nie wiem jak sie przestawić na ten lewy bok. naprawdę plecy są strasznie wygodne. ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA Z REGÓŁY BUDZĘ SIĘ NA LEWYM BOKU A ŚPIĘ RÓŻNIE NAWET I NA PLECKACH.ZMYKAM BO BRATANICA CHCE SOBIE POGRAĆ WIĘC JĄ PUSZCZĘ NA LAPTOPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja miałam dziś straszną noc. Nie mogłam zasnąć, łydki mnie bolały i w nocy się budziłam bo nie mogłam znaleźć dla siebie wygodnej pozycji do spania. Na plecach nie można spać bo uciska się główną żyłę a jak już śpię na bokach to mnie już powoli zaczynają boleć te boki :-(. Wczoraj miałam zły dzień bo jak tak was czytam i wy wszystkie zakupy robicie to mi się płakać chce bo ja mam tylko liste zrobioną. Nie wiem jak to wszystko będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile......Wojkowice....24.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..??d ziewczynka?? Kasika1........Rzeszów......24.......02.11 ...64+5.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....24.......02.11....57+ 7..... .Maciuś mother........Warszawa.....24.......04.11....62+3...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........24......04.11....53 +9. ..Chłopiec ewelka1234....Poznań........24.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......25.......06.11.....65+7..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......25.......06.11....65+dużo... Mikołaj MałaMi 80.....Warszawa.....24.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........23.......09.11....57+7,5.... .Kubuś Aneta30.........Kraków.......23.......09.11....53+10.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........23.......11.11....58+5........Jeremi? C.internautka..Poznań.....20.........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...23........13.11.....65+5....... Chłopiec fajnaaj.........Białogard....21.......14.11.....+5,5... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........22.......14 .11....+6...........?? mysza1980.....Warszawa...23.......15.11.....59+7........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....23.......15.11.....50+4.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......23.......16.11......62+8 ....?? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6......Chłopiec lorinka..........Anglia........21........19.11......55+6 ,5....Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......22........20.11......66...... .....?? Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........21........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..22........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..Chłopiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko chyba większość z nas źle sypia w nocy bo jednak brzuszki uciskają a zresztą pogoda jest kiepska więc kiepsko się czujemy. Co do zakupów to ja też jeszcze nic prawie nie kupiłam tylko jakieś skarpetki i body zresztą nie ma co przesadzać i kupować sterty rzeczy które później wyrzucimy bo dzidziuś wyrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mnie też bolą plecy czy kręgosłuo, już sama nie wiem:( Beatko, ja też nic nie mam. I na razie nic będę raczej kupować, bo po prostu boję się, poza tym wszyscy mnie w tym utwierdzają, żeby z zakupami wstrzymać się jeszcze, więc się nie martw. A w Trójmieście okropna pogoda, pada:( Iskierki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
lorinka "sytuacja opanowana tzn ja poszlam spac a P walczyl z rozwalona rura" Buahahahahahahahahaha rozbawiłaś mnie tym zdaniem :D hahahahaha :):):) Też mi już ciężko z coraz większym brzuszkiem... w nocy też nie wygodnie... Śpię albo na prawym, albo na lewym boku, ale przekręcenie się z jednego na drugi to nie lada wyczyn... zawsze coś przy tym ciągnie lub kłuje ... ehhh na pleckach też czasami pośpię, choć chwilę, bo lubie :D W piątek mam wizyte... już nie mogę się doczekać, bo znów mam 100pytań :D Najgorsze, że jak przyjdzie co do czego to wszystko zapominam :o ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki!! ja spie bardzo dobrze tylko wstaje 2 razy na siusiu i jedzonko:) dzis bylam u gin. zalozyla mi krazek ufff przezylam chociaz nie nalezy to do przyjemnych rzeczy to dobrze ze tak szybciutko to trwalo!!:)takze teraz mozge sobie nawet pojechac na zakupy do sklepu juuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:):):):):):)bardzo sie ciesze:) buzki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....24.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......25.......02.11 ...64+7.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....24.......02.11....57+ 7..... .Maciuś mother........Warszawa.....25.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........25.....04.11....53 +11. ..Chłopiec ewelka1234....Poznań........25.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......25.......06.11.....65+7..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......25.......06.11....65+dużo... Mikołaj MałaMi 80.....Warszawa.....24.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........23.......09.11....57+7,5.... .Kubuś Aneta30.........Kraków.......23.......09.11....53+10.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........23.......11.11....58+5........Jeremi? C.internautka..Poznań.....20.........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...23........13.11.....65+5....... Chłopiec fajnaaj.........Białogard....21.......14.11.....+5,5... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........22.......14 .11....+6...........?? mysza1980.....Warszawa...23.......15.11.....59+7........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....23.......15.11.....50+4.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......23.......16.11......62+8 ....?? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6......Chłopiec lorinka..........Anglia........22........19.11......55+6 ,5....Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......22........20.11......66...... .....?? Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........21........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..22........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba dziewczyny macie racje. nie ma co kupować. Ja miałam wszystko już prawie dla mojej pierwszej dzidzi a stało się tak jak sie stało i wszystkie ciuszki mam ale kosmetyków nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam troche ciuszkow kupionych i troche od kuzynki i jeszcze od niej dostane ale na poczatek juz cos jest.mam jeszcze butelki kupione smoczek,grzechotki,gryzaki i dostalam taka fajna ksiege malucha gdzie sie wpisuje wszystko od momentu ciazy jak sie dowiedzialam ze bedzie dzidzia...super rzecz...pojazd jeszcze mam ale co do lozka to moj ojciec chce kupic dla wnusia lub wnusi wiec z tym mi sie nie spieszy a kosmetykow to tez nie mam,ale na to przyjdzie jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko pomalutku!!! wszystko zdążymy kupić! ja też tak naprawdę z kupionych rzeczy mam 4 pary skarpetek, 2 body i to wczorajsze ubranko :) więcej ubrań nie kupuję, bo odziedziczyłam całą stertę :) a zakupy takie większe zrobię pod koniec. co prawda rozglądam się już za wózkiem, czy łóżeczkiem, ale na razie to tak tylko żeby wiedzieć co jest na rynku :) choć wczoraj R był na giełdzie samochodowej i jakiegoś producenta od wózków wyhaczył i chce żebym z nim pojechała i zobaczyła bo jemu coś tam się spodobało :) anieszo - gratuluję krążka :) mówisz da się przeżyć, no zobaczymy. ja się coraz bardziej na niego nastawiam. mam takie wrażenie że z tą moją szyjką nie będzie za dobrze. no ale zobaczymy. to teraz śmigaj na zakupy :) tylko się nie przemęczaj :) karolinko - co do pytań zrób listę. ja zawsze z taką litanią chodzę do lekarza. ech zobaczymy co będzie za 2 miesiące wtedy dopiero będziemy narzekać na spanie :) dobra uciekam. ziemniaki na obiad gotuję, bo dzieciaki nadzwyczaj szybko głodne się zrobiły i muszę przed lekarzem nakarmić hordę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbin
Witajcie, Chcę dołączyć od Waszego forum :) Mam wyznaczony termin na 17 listopada. Póki co, od połowy maja leżę (krótka szyjka), więc piszę do Was z mojego "aresztu łóżkowego". Pozdrawiam, Balbin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....24.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......25.......02.11 ...64+7.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....24.......02.11....57+ 7..... .Maciuś mother........Warszawa.....25.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........25.....04.11....53 +11. ..Chłopiec ewelka1234....Poznań........25.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......25.......06.11.....65+7..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......25.......06.11....65+dużo... Mikołaj MałaMi 80.....Warszawa.....24.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........23.......09.11....57+7,5.... .Kubuś Aneta30.........Kraków.......23.......09.11....53+10.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........23.......11.11....58+5........Jeremi? C.internautka..Poznań.....20.........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...23........13.11.....65+5....... Chłopiec fajnaaj.........Białogard....24.......14.11.....+7... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........22.......14 .11....+6...........?? mysza1980.....Warszawa...23.......15.11.....59+7........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....23.......15.11.....50+4.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......23.......16.11......62+8 ....?? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6......Chłopiec lorinka..........Anglia........22........19.11......55+6 ,5....Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......22........20.11......66...... .....?? Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........21........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..22........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbin
Chętnie się dopiszę, jak tylko podpowiecie jak to zrobić :) B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×