Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

mysza urodziny dopiero beda 29 lipca ale mama kochana nie chciala sie spoznic ;) a co do filmu to panda kung fu tez jakas taka nie najlepsza jak dla mnie ale widzialam tylko angielska wersje jesli chodzi o butelki to kupie Tommee Tippee i tak samo laktator chce cycem karmic i mam nadzieje ze butle nie beda potrzebne a zabezpiecze sie w jeden smoczek ale tez nie chce go podawac mam nadzieje ze przetrwam te ciezkie chwile calodobowego wiszenia na cycu co do sterylizatora to faktycznie wydatek jest malego karmilam butla i gotowalam butelki nie wiem jak wygladaja one po wyparzaniu w strylizatorze ale po gotowaniu nie sa juz takie sliczne nowe ale i tak czesto sie je zmienia wiec uwazam ze jest to zbedny wydatek mozna bez tego przezyc ...a wtedy korzystalam z butelek i smoczkow aventu agniesza super ze juz jestes po ...i szczesliwa ;) ja jutro ide do lekarza hmmm ostatnio pobierali mi wymaz i powiedzieli ze sie odezwa jak cos bedzie nie tak ...niestety sie odezwali...pewnie jakis grzyb ...tylko cholerka nic mnie tam nie szczypie nie swedzi ...taka mleczna ta wydzielina jest... moj kochany maz nie maz chce kupic motocykl sobie i nakrecil na to kolegow ktorzy juz sobie sprawili motorki a teraz nasz 3,5latek chodzi i od rana do wieczora meczy:mamo chce motor wiesz?! ,kupi tato motor? chocmy kupic motor....i tak systematycznie co 5,10,15 min przychodzi i meczy 😭:o nie wytrzymam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!trace cierpliwosc pomalu...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....24.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......25.......02.11 ...64+7.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....24.......02.11....57+ 7..... .Maciuś mother........Warszawa.....25.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........25.....04.11....53 +11. ..Chłopiec ewelka1234....Poznań........25.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......25.......06.11.....65+7..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......25.......06.11....65+dużo... Mikołaj MałaMi 80.....Warszawa.....25.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........23.......09.11....57+7,5.... .Kubuś Aneta30.........Kraków.......24.......09.11....53+10.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........23.......11.11....58+5........Jeremi? C.internautka..Poznań.....20.........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...23........13.11.....65+5....... Chłopiec fajnaaj.........Białogard....24.......14.11.....+7... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........23.......14 .11....+7...........?? mysza1980.....Warszawa...23.......15.11.....59+7........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....23.......15.11.....50+4.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......23.......16.11......62+8 ....?? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...23.......17.11......69+2.......Kubuś lorinka..........Anglia........22........19.11......55+6 ,5....Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......22........20.11......66...... .....?? Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........21........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..22........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..?? Skopiowałam ostatnią tabelkę i zmieniłam sobie tc. Dziewczyny, ja dzisiaj kupiłam śpioszki, pajacyk i bluzeczkęz długim rękawem. Po 1 sztuce wszystko. Jestem ząłamana. Nie wiedziałam co kupować w jakim rozmiarze. znajomi mi doradzają kupno śpiworka a nie pościeli. Czekam jak siostra mi pokazę co ma dla mnie w spadku. Ja też na razie boję się kupować. Rozpłakałam się dzisiaj jak mówiłam mamie jaka jestem bezradna na takich zakupach. Poszłam do sklepu, bo już mi się chyba 4 razy śniło, że nie mam nic kupione tylko skarpetki. Chyba znowu mam humory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ja mieszkam po drugiej stronie lotniska na bielanach więc jesteśmy prawie sąsiadkami : ) i mój lekarz też pracuje w bielańskim zresztą pracuje tam mojej mamy siostra wiec chyba lepszej opieki nie mogłabym mieć. Co do butelek to słyszałam, że Tommee Tippee są dobre jak sie jednocześnie karmi piersią co do reszty to jeszcze sie nie zastanawiałam co trzeba kupić... teraz szukam wózka i chybapadnie na teutonie dużo moich koleżanek ma i sobie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie myślałam o butelkach i smoczkach aventu, ale jeszcze sie zastanawiam... w sumie wszystkie takie same :P lorinka, no niezły masz cyrk z tym motorem, hiihihihi :D moge to sobie wyobrazic:) jakby nie było dwóch facetów na jedną;) ale nie martw się, niedługo będziecie we dwie, to im pokażecie;) dlaczego z aventu przeszłaś na Tommee Tippee?? aneta30- nie martw sie tymi zakupami. Dobrze robisz, ze czekasz na spadek od siostry, bo naprawdę nie ma co szaleć z tymi początkowymi ciuszkami. Powiem Ci, że ja mam tylko kilka ciuszków w rozmiarze 56. Wszystko w większości też z drugiej ręki;) resztę zamierzam kupić na 62-68. z tych pierwszych ciuszków maluchy od razu wyrosną;) jest tez inna rozmiarówka- w mothercare są ciuszki w rozmiarze 0-3 miesiące. Tak jest łatwiej kupować. Ja nowe rzeczy zamierzam tylko kupić do szpitala;) co do spiworka, to ja go nie bede kupowac. Wolę zwykłą pościel;) ale to chyba kwestia wyboru;) na pewno zakupy juz wkrótce bedą dla Ciebie przyjemnoscia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ja mieszkam po drugiej stronie lotniska na bielanach więc jesteśmy prawie sąsiadkami : ) i mój lekarz też pracuje w bielańskim zresztą pracuje tam mojej mamy siostra wiec chyba lepszej opieki nie mogłabym mieć. Co do butelek to słyszałam, że Tommee Tippee są dobre jak sie jednocześnie karmi piersią co do reszty to jeszcze sie nie zastanawiałam co trzeba kupić... teraz szukam wózka i chybapadnie na teutonie dużo moich koleżanek ma i sobie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ja mieszkam po drugiej stronie lotniska na bielanach więc jesteśmy prawie sąsiadkami : ) i mój lekarz też pracuje w bielańskim zresztą pracuje tam mojej mamy siostra wiec chyba lepszej opieki nie mogłabym mieć. Co do butelek to słyszałam, że Tommee Tippee są dobre jak sie jednocześnie karmi piersią co do reszty to jeszcze sie nie zastanawiałam co trzeba kupić... teraz szukam wózka i chybapadnie na teutonie dużo moich koleżanek ma i sobie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ja mieszkam po drugiej stronie lotniska na bielanach więc jesteśmy prawie sąsiadkami : ) i mój lekarz też pracuje w bielańskim zresztą pracuje tam mojej mamy siostra wiec chyba lepszej opieki nie mogłabym mieć. Co do butelek to słyszałam, że Tommee Tippee są dobre jak sie jednocześnie karmi piersią co do reszty to jeszcze sie nie zastanawiałam co trzeba kupić... teraz szukam wózka i chybapadnie na teutonie dużo moich koleżanek ma i sobie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza;) dzien dobry. Dzisiaj to aż chce sie wstawac;) wprawdzie jest takie chłodne, rześkie powietrze, ale świeci piękne słoneczko;) mnie obudziła ciężarówka, która przyjechała po wielkogabarytowe śmieci i juz nie mogłam usnąć. Do tego chce mi sie jesc, tak więc juz nie pośpię;) wczoraj miałam ogromną ochotę na ryż na mleku taki jak w dziecinstwie gotowała mi mama, z jagodami. no więc sobie ugotowałam- większą ilość- i mam na dzisiaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta30 musisz na spokojnie podejść do wszystkiego. Ja nie kupowałabym śpiworka niby dobry bo dziecko się nie rozkopie ale nie ma takiej swobody jak pod kocykiem czy kołderką... Mysza ja wcale tak chętnie nie wstawałam dzisiaj :( Wczoraj zjadłam kurczaczki KFC i pół nocy biegałam do toalety. Najpierw zasnąć nie mogłam bo brzuch mnie bolał a jak zasnęłam to po godzinie przebudzenie i bieg do toalety, tak mnie czyściło. Jestem niewyspana, zmęczona i nic mi się nie chce a jeszcze mąż ma mnie zawieźć do rodziców żebym sama nie siedziała. :( Strasnie się czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, współczuję złego samopoczucia. Mam nadzieję, ze Ci juz lepiej. MIłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja jak zawsze od 6 nie śpię. ale jakoś tak mi się wstawać nie chciało, że leżałam do teraz. bardziej się zmęczyłam tym leżeniem niż odpoczęłam, no ale cóż. własnie zjadam jogurcik, bo głodna niesamowicie już jestem :) wczoraj brat wyjechał na wakacje do kolegi i teraz do końca tygodnia jestem sama z maluchem. no ciekawe jak nam pójdzie :P co prawda małe jest grzeczniejsze jak starszego nie ma no ale pewnie będzie się bardziej nudził, szczególnie dlatego, że ja nie mogę już tak chodzić i biegać jak zawsze, a on strasznie żywym dzieckiem jest. poza tym jest przyzwyczajony do tego, że ze mną się biega i szaleje, a teraz przeżywa szok. już nie raz mówił że nie lubi dzidzi, bo dzidzia zabrała mu agatę. no ale potem całuje brzuszek i przeprasza :) lorinko - ale cyrk!niech tylko faceci poczekają do rozwiązania to im dopiero pokażecie kto tu rzadzi :D anetko - naprawdę się nie martw wyprawką dla maluszka! najpierw zobacz co ma w darze siostra, a dopiero potem coś dokup. naprawdę tych maleńkich rzeczy nie trzeba mieć aż tak dużo, a potem można na bieżąco kupować. ja właśnie się zastanwiaam nad śpiworkiem, ale jeszcze zobaczę. niby żadne z dzieciaczków nie miało, ani bracia, ani maly kuzyn którym się ostatnio zajmowałam, także nie wiem. oj marto - widzę że kfc ci nie służy. spokojnie może w dzień uda ci się troszkę pospać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jakoś lepiej się czuje ale z wyra nie chce mi się wstać. Pojadę do rodziców to pójdę dalej w kimkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Ja tylko na chwilę, bo zaraz wyjeżdzam na dwa dni do mojej mamy siostry, która notabene ma dopiero 28 lat i za miesiąc rodzi:) Wy nie możecie spać, a ja nie mogę wstać. Dziś wstałam o 7.30 i ledwo żyję, nie wiem jak to będzie we wrześniu jak wrócę do pracy:( Dziewczyny nie przejmujcie się tak tymi zakupami, na pewno każda z nas w odpowiednim, listopadowym czasie będzie miała wszystko. Powiem Wam, że nie mogę unieść ciężaru mojego nowego imagu ( nazwijmy to tak), znaczy Jokasty w 40-42 rozmiarze, bo taki kupuję od kilku tygodni odkad brzuch zrobił się wielki. Bo ciążowych typowo rzeczy mam mało, kupuję po po prostu 2 rozmiary większe rzeczy i jest dobrze, zwłaszcza, że dzisiejsza moda temu sprzyja. Co będzie za 3 miesiące- nie mam pojęcia:( Aj. No, ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....24.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......25.......02.11 ...64+7.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....24.......02.11....57+ 7..... .Maciuś mother........Warszawa.....25.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........25.....04.11....53 +11. ..Chłopiec ewelka1234....Poznań........25.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......25.......06.11.....65+7..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......25.......06.11....65+dużo... Mikołaj MałaMi 80.....Warszawa.....25.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........23.......09.11....57+7,5.... .Kubuś Aneta30.........Kraków.......24.......09.11....53+10.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........24.......11.11....58+7........Jeremi? C.internautka..Poznań.....20.........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...23........13.11.....65+5....... Chłopiec fajnaaj.........Białogard....24.......14.11.....+7... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........23.......14 .11....+7...........?? mysza1980.....Warszawa...23.......15.11.....59+7........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....23.......15.11.....50+4.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......23.......16.11......62+8 ....?? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...23.......17.11......69+2.......Kubuś lorinka..........Anglia........22........19.11......55+6 ,5....Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......22........20.11......66...... .....?? Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........21........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..22........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a powiedzcie mi tylko jak jest z tymi miesiacami ciąży. gdzieś spotkałam sie z opinią że wystarczy liczyć tak, że w dzień kiedy było ostatnia miesiączka to zaczynamy nowy miesiąc, czyli np. ostatnia miesiączka 22 luty 22 marzec - początek 2 miesiąca 22kwiecień - początek 3 miesiąca 22 maj - początek 4 miesiąca 22 czerwiec - początek 5 miesiąca 22 lipiec - początek 6 miesiąca itd. tylko że u mnie to by wychodziło że ja dziś zaczynam 6 miesiąc a to dopiero 21tydzień i 4 dni. więc już sama nie wiem. choć takie liczenie też sie zgadza, bo 22 listopada skończę 9 miesiąc więc akurat. i ja już nic nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasta,specjalnie dla Ciebie 🌼 ja dokonale wiem, co czujesz!! ja mam to samo z tym swoim wyglądem;) nigdy jakos nie należałam do najszczuplejszych, ale nie byłam tez gruba. Powiem tak- byłam taka w sam raz (chociaż zawsze narzekałam na boczki). Ale ważyłam zawsze 55-58 kg i nosiłam rozmiar 36-38 (zależy od firmy). A teraz!!! tyłek mi się powiększył do gigantycznych rozmiarów, cyc jest wielki jak nie wiem co... no a na buzi zrobiłam się jeszcze bardziej okrągła niz byłam. Jak chcę ładniej jakoś wyglądać, to specjalnie modeluję buzię różem do policzków- żeby ją trochę poszczuplić ;) ja nie przesadzam. Nie twierdzę, że jestem gruba jak hipopotam, ale widzę siebie taką pierwszy raz w życiu i to jest dla mnie dziwne;) ale oczywiście bardzo mi sie podoba stan \"bycia w ciąży\" i mam nadzieję sie nim cieszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 miesiąc- 23 tydzień ciąży, musisz liczyć ostatni termin miesiączki plus 2 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała agatko- podaję Ci w przyblizeniu jak to jest z tymi tygodniami- według książki "W oczekiwaniu na dziecko" 3 miesiac- 9-13 4 miesiac- 14-17 5 miesiac- 18-22 6 miesiac- 23-27 7 miesiac- 28-31 8 miesiac- 32-35 9 miesiac- 36-40 mam nadzieję, ze pomogłam troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wiem, tylko to co przeczytałam troszkę mnie zmyliło :) u nie nie zupełnie to jest plus 2 tyg bo moje maleństwo jest ze mną od samego początku cyklu :) więc zawsze jestem troszkę do przodu. lekarz na usg też ostatnio stwierdził że maluszek troszkę większy niż być powinien. ale jak powiedziałam że zaszłam w ciążę w 1 dniach cyklu to potwierdził ze faktycznie tak może być. ciągle też zmieniają datę porodu. miałam już na 25.11, 26.11 a nawet 30.11. z ostatniej miesiączki wychodzi 29.11, ale z usg zawsze szybszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, nie martw się... na pewno Maluch sam zadecyduje, kiedy ma przyjść na świat;) poza tym słyszałam opinie, że chłopcy lubią sobie dłużej posiedzieć :P ale to chyba kolejny przesąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem :) to wszystko od niego zależy :) na razie chcę żeby siedział tam jak najdłużej. lepiej niech mu się nie spieszy nigdzie, jeszcze zdąży :P co do tych chłopców to przesąd tak myślę. moja mam rodziła brata w 38 tygodniu, drugiego w 36 (cesarka ratująca życie i jej i dzidzi). ciotka też nie donosiła do 40, w 39 urodziła. więc spokojnie jak zdecyduje to wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko byłam ciekawa, bo każdy jak się pyta to właśnie o miesiąc nie o tydzień i już nie wiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) ja dzis mialam w nocy niezly maraton siusianiowy:(wczoraj na wieczor tak strasznie mi sie chcialo pic ze wydoilam cala butelke wody z sokiem zurawinowym i mnie niezle ganialo:( ja juz po sniadanku zamierzam dzis zrobic pierwszy obiad od bardzo bardzo dawna mam nadzieje ze nie zapomnialam jak to sie robi hehehe:):) dzidek skakal cala noc bo mu ten krazek twardy przeszkadzal gniutl go w dupke pewnie i nie mogl sie ulozyc:)moja gin. mowila ze bedzie mu dzis nie wygodnie:) pozatym u mnie ladny dzis dzien, usmiech mi towarzyszy od samego rana wiec mam nadzieje ze nikt ani nic mi go z buzi dzis nie sciagnie:):)buuuuuzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wysłałam zdjęcia brzuszka :) jakbym kogoś pominęła to proszę dać znać :) mam nadzieję ze się spodobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki kochane👄 mysza przechodze z aventu na tommee tippee tak po prostu w zasadzie bez jakies przyczyny to raczej moj kaprys laktator tommie jest tanszy niz aventu a bardziej podoba mi sie od innych tanszych firm te butelki (avent,tommie) maja bardzo podobne smoczki a wiadomo ze chodzi o to by przypominal sutek wiec oba sa smoczki z obu firm sa bardzo podobne tylko najgorzej jak dziecko zalapie taka butle to przewaznie jest koniec karmienia ja nosze teraz romiar 12 to chyba jest 40??w poprzedniej ciazy na tym etapie nosilam juz 42...wiec nie jest zle ale i tak w tym miesiacu troche pojadlam wiec czekam na efekty.. aneta ja korzystalam ze spiworka ale dopiero jak maly mial 10/11miesiecy przesypial wtedy cala noc i ja zaczelam mocno spac wiec mialam pewnosc ze sie nie rozkopie moj maly dzis troche ochlonal ale wczoraj ostatnie co powiedzial lezac w lozku to: kupimy motor..dzis jeszcze sie nie wspomnial o tym wiec nie zapeszam;) ale wczoraj naprawde ledwo juz wytrzymywalam😭 agniesza bolalo cie zakladnie tego krazka?? moj maly krzyczy do brzucha: Zuzia obudz!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinko, no niezły ten Twój synuś;) chciałabym zobaczyc, jak budzi Zuzie;) mała agatko- brzusio ładny, juz całkiem spory... mój jest podobnej wielkości, tylko chyba ma inny trochę kształt ;) no i ja mam 7 kg więcej, a nie tak jak Ty- dwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oja nie zauwazylam lece poczte sprawdzic obawiam sie jak to bedzie jak maly przyjmie siostre teraz widze ze jest dobrze ze sie cieszy ale jak za duzo osob jednego dnia mu powtarza ze bedzie dzidzius to on robi sie zly i nie chce strasznie mnie to denerwuje ze znajduja sie takie dobre koleznki "ciocie" moze chca dobrze ...ale wcale tak to nie wychodzi agatko czytalam ze ciaza trwa 10 miesiecy ksiezycowych i 6 miesiac zaczyna sie w 21 tygodniu ale to i tak wychodzi na jedno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja myslalam o takim spiworku do spania, nawet mam juz jeden, bo czytalam gdzies,ze ak dziecko spi pod kolderka to moze sie udusic:( ale ja sie tam nie znam moze ktos mnie tylko straszyl:)posciel tak i tak kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×