Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

agatko wygladasz swietnie:) ja od dzis bede sie mierzyc metrem kraweckim bede miala pojecie jak szybko rosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) no brzuszek ma taki dziwny kształt. po bokach ładnie do przodu idzie, taka piłka, ale na samym przodzie spłaszcza się i w miejscu pępka mam taki płaski a nawet delikatnie wklęsły ;) właśnie dorwałam się do kompa bo mały siedział i swoje dinozaury oglądał :) co do budzenia dzidzi to mój sebastianek też co chwilę się pyta "jak tam zuzia", a jak go poprawiam to mówi "jak tam franek, przepraszam franeczku ty jesteś chłopcem nie zuzią" :D dziś rano też go budził, stanął przy brzuszku i szeptał "ej ty tam to ja twój wujek, czy mógłbyś się obudzić!". normalnie musiałam uważać żeby nie wybuchnąć śmiechem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
mała agatko - słodki brzuchol :) Mój jest podobny, aczkolwiek mój może wydawałby się większy, bo jest czubaty :D i w przeciwieństwie do twojego mój taki napięęęty, ale za to Twój taki opalony :D ...i mam takie pytanie dziewczyny: Jak ja wstaję w nocy na siusiu to mi BARDZO ciężko się podnieść :P Przytyłam na razie 4kg i to wszystko poszło w brzuszek, w NIC INNEGO. Wchodzę w każde spodnie 36, które mam sprzed ciąży tyle, że na brzuchu się nie dopnę, więc ja w ogóle nie czuję, że przytyłam, tyle, że mam duży brzuch :) więc czemu mi tak ciężko??? Wam też? ...i dosłownie jak wstaję to lekko brzuch pobolewa tak jakby od ciężkości. Taki napięty, twardawy, a jak się wysikam to już ok... z tym, że dalej ciężko się położyć :o :D W dzień nie mam takich problemów ... w nocy tak! Moze powinnam spróbować spać na innnym łóżku? Choć to zawsze wydawało mi się wygodnę. Obrócić się z prawego boku na lewy też mi ciężko :o ehhh Macie podobnie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko mi też jest ciężko w nocy wstać. zawsze muszę się najpierw odwrócić na bok i potem delikatnie się podnieść, bo inaczej bardzo mnie boli brzuszek, zwłaszcza ta nieszczęsna prawa strona. tak dziwnie mnie boli u góry pod żebrami, taki silny przeszywający ból. ale tylko jak za szybko wstanę :) ja też przytyłam tylko w brzuszku i piersiach. w ubrania sprzed ciąży, znaczy sie w spodnie też wchodzę bez problemu, ale na brzuszek nie założę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza1980 no masz racje bo z ciuszków dla dziecka nic nie będę kupować. Ja już się nawet zastanawiam co wziąć do szpitała i co na wyjście :-). ja już się chyba nie mogę doczekać dzidzi :-). Ubranek mam naprawdę bardzo dużo i to różnych rozmiarów. Ale ja je wszystkie dosałam tylko co kupiłam to małe skarpetki, pieluch tetrowe, kocyk. Mam też już wanienke, dwa komplety pościeli, prześcieradła, dwa rożki, kołdre, poduszke. Ale ja to dostałam. A tak to muszę jeszcze kupić łóżeczko turystyczne, wózek i kosmetyki. No i oczywiście rzeczy dla mamusi :-). A tak to czuję się bardzo dobrze. Wczoraj byliśmy z mężem na wiśniach i dziś też jedziemy. Dzisiaj spałam bardzo dobrze. Tylko rano było mi bardzo zimno bo okno miałam otwarte. W niedziele jedziemy po moją mamę bo ona jest u babci ale musi wracać bo jest umówiona do lekarza. ja wizyte mam juz co 3 tygodnie i teraz mam na 5 sierpnia.Najbardziej się boje tego że znów będę musiała pić glukoze ale tym razem 75 gram :-(. Jak narazie poziom glukozy mam w normie i już mnie koniuszki palców bolą od nakłuwania. A 29 lipca mam wizyte w poradni diabetologicznej. troszkę się rozpisałam ale to nic :-). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczny ja też bym chciała dostawać zdjęcia na meila. Oto mój adres beatamilka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
No to ja też wyślę Wam zaraz zdjęcia brzuszka :D:D:D Tyle, że mój brat pojechał z narzeczoną na wesele i pożyczył ode mnie cyfrówkę :( więc zdjęcia robione telefonem i na zdjęciach sam brzuch, bo sama sobie robiąc foto nie objęłam się w obiektywie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Już wysłałam :) ...do Ciebie Beatko też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przez to napięty i twardawy ... i głupio sobie wkręcam, że powinien być miękki :) ...dobrze, że teraz mam wizytę w piątek to zapytam czy taki ma być i ogólnie się dowiem jak odróżnić dopuszczalną twardość od niedopuszczalnej :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolinkaLinka, Ty sie nie denerwuj, bo masz śliczny brzusio :D on jest taki twardawy dlatego, że jesteś szczuplaczek po prostu :D ja właśnie też wysłałam Wam zdjęcia swojego brzucha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbin
Agnieszko26, dziekuję za miłe słowa. Chyba nikt inny tu nie rozumie lepiej, jak to jest tak non stop leżeć :) Czy mogę zapytać, przy jakiej długości szyjki miałaś zakładany pessar? i jakie instrukcje dostałaś od lekarza odnośnie stylu zycia po zalożeniu pessara? Będę wdzięczna za odpowiedź. Co do zakupów, to wg mnie jest za wcześnie. A poza tym, w moim przypadku zakupy to chyba jedynie Allegro... Zazdroszczę Wam, że możecie normalnie przechodzić ciążę i się nią w pełni cieszyć. Pozdrawiam,B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaczuuszkaa
hej hej.dawno mnie tu nie bylo.mam spore zaleglosci w lekturze :p moje kochane-wyszlam juz za maz :) dalam pare fotek na nk jakby co. z poniedziaku tak sie niefortunnie zlozylo,ze rozbilismy autko :( bliskie spotkanie z latania.bylo slisko i bum... i wiekszosc kasy uzbieranej ze slubu pojdzie na jego naprawe :( pech poprostu. na szczescie nikomu nic sie nie stalo.rodzinka jednak wyslala mnie do szpitala zeby sprawdzili czy aby na pewno wszystko ok.no i wszystko ok,ale chcieli mnie zostawic na obserwacje.ale sie nie zgodzilam.bardziej sie zestresowalam tym,ze chca mnie zostawic niz sama stluczka.ale to nie bylo mocne uderzenie i w nic sie nie uderzylam.bylam tez na usg i wszystko jest dobrze.bedzie chlopak!!!! a teraz koniec wolnego i ide do pracy.pozdrawiam NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....24.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......25.......02.11 ...64+7.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....24.......02.11....57+ 7..... .Maciuś mother........Warszawa.....25.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........25.....04.11....53 +11. ..Chłopiec ewelka1234....Poznań........25.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......25.......06.11.....65+7..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......25.......06.11....65+dużo... Mikołaj MałaMi 80.....Warszawa.....25.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........23.......09.11....57+7,5.... .Kubuś Aneta30.........Kraków.......24.......09.11....53+10.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........24.......11.11....58+7........Jeremi? C.internautka..Poznań.....20.........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...23........13.11.....65+5....... Chłopiec fajnaaj.........Białogard....24.......14.11.....+7... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........23.......14 .11....+7...........?? mysza1980.....Warszawa...23.......15.11.....59+7........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....23.......15.11.....50+4.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......23.......16.11......62+8 ....?? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...23.......17.11......69+2.......Kubuś lorinka..........Anglia........22........19.11......55+6 ,5....Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......23.......20.11......66...... .....chłopiec Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........21........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..22........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaczuuszchaa
niki mi sie popierdzielily :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczucha gratuluję ślubu i bardzo współczuję stłuczki! ale dobrze że nic się nie stało!!! no i gratuluję syneczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaczuuuchaaa :D dobrze, ze jesteś(cie) juz z nami;) cieszę się, ze nie ucierpiałaś ani Ty, ani Twój synek;) a samochód, no cóż- to tylko blacha- rzecz nabyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka i mysza slczne te wasze brzuszki i nie duze ja chyba jestem wieksza niebawem bede sie toczyc hehe mi tez sie ciezko podnosi ale z plecow tylko a jeszcze gorzej mi sie oddycha musze zrobic niezly wdech zeby poszlo mi w pluco meczy mnie to bardzo gotuje zupe ogorkowa i biegne ddo lekarza na 2 :40 kaczucha gratuluje syneczka !!! dobrze zes cala i zdrowa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mnie boli z prawej str. chyba to nerka z tylu cos mi sie wydaje ze dzidek nacisna gdzies!!! ugotowalam obiadek juuupiiii ale suuperancko:) ja mam dluga szyjke 42mm ale zaczela robic sie miekkawa wiec moja gin. na wszelki wypadek zalozyla mi passar!bo bala sie ze moze dojsc do niewydolnosci szyjki!! ja lezalam z innego powodu mialam przodujace lozysko i musialo sie podniesc:) troche bolalo ale da sie przezyc bo to szybka sprawa zalozenie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Wam wysłałam zdjęcia, tylko się nie przestraszcie:) Ja miałam kupiony laktator z Aventu i gorąco polecam, butelki tez avent i canpol babies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłam:P:P:P Może pod Karolinka siedzi sobie jeszcze jeden bobas:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×