Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

hej laski :) ja dopiero sie obudziłam :P w prawdzie u mnie jest godzina do tyłu ale to i tak późno :) zaraz idę robić śniadanko mam ochotę na parówki :) agniesza ale ty bidulka jesteś :( ale i tak dzielnie sie trzymasz , podziwiam Cię, bo ja to marudzę i panikuje przy każdym zakłuciu czy skurczu :( ostatnio dla poprawienia humoru próbowałam sobie zrobić pazurki u stóp i nie wiedziałam gdzie ten brzuchol wcisnąć :P nastękałam się i umęczyłam jak nigdy do tej pory hehe :) aha i skarpetki też zakładam przed śniadankiem bo potem to już mały problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
agnieszko - nie dziwi mnie, że masz taki sam brzuch jak ja :D hehe Daffodile - mi też się właśnie zdawało, że kreska od pępka w dół jest bladziutka... na zdjęciu dopiero zobaczyłam, że bardziej widoczna, ale w rzeczywistości nie jest aż taka wyraźna... ale i tak do porodu bedzie raczej mocna :) mała_agatka - napisałaś coś o goleniu nóg! Ja ich teraz (podczas ciąży) praktycznie w ogóle nie golę ... NIE ROSNĄ mi włoski :o !! ... zawsze miałam jasne i nie za wiele, ale teraz to w ogóle :D ma tak któraś? Nie powiem, że narzekam, bo wręcz przeciwnie... Czuję się dobrze, pomijając noce podczas których nadal mi ciężko się obracać itp... i wstawać z tym twardym brzucholkiem do sikania, ale lubie jak po sikaniu robi się miękki więc wstaje :D hehe U mnie pogoda brzydka od kilku dni, pochmurno, chłodno, ale nie pada... Oby taka tutaj została, bo słońce i upały choć zawsze kochałam to teraz mnie wykańczają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Kasika, niezly ten twoj brzuch w 9 miesiacu, ja bede miala taki lub wiekszy bo wczoraj widzialam kolezanke,ktora jest o miesiac wyzej niz ja i ma taki sam brzuch!!!!:) ps. i sliczne masz kotki:) pozdrowienia dla wszystkich! :)ps.dzis mam usg 4d !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....24.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......25.......02.11 ...64+7.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....24.......02.11....57+ 7..... .Maciuś mother........Warszawa.....25.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........25.....04.11....53 +11. ..Chłopiec ewelka1234....Poznań........25.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......25.......06.11.....65+7..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......25.......06.11....65+dużo... Mikołaj MałaMi 80.....Warszawa.....25.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........23.......09.11....57+7,5.... .Kubuś Aneta30.........Kraków.......24.......09.11....53+10.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........24.......11.11....58+7........Jeremi? C.internautka..Poznań.....20.........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...23........13.11.....65+5....... Chłopiec fajnaaj.........Białogard....24.......14.11.....+7... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........23.......14 .11....+7...........?? mysza1980.....Warszawa...23.......15.11.....59+7........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....23.......15.11.....50+4.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......23.......16.11......62+8 ....?? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...23.......17.11......69+2.......Kubuś lorinka..........Anglia........22........19.11......55+6 ,5....Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......23.......20.11......66...... .....chłopiec Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........21........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..22........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..Chłopiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche ie rochodzilam i mnie juz nic nie boli:):)ale faktycznie po tym krazku brzuszek tak nie ciagnie w dol i sie tak nie stawia:):) pomalu robie obiadek jeszcze na siedzaco bo nogi odmawiaja mi stania dluzszego zaraz trzesa sie jak galareta nic dziwnego 5 miesiecy nie byly prawie uzywane!! czuje sie rewelacyjnie dzis! mi zakladanie skarpetk i mycie stopek i golenie nozek do tej pory fundowal maz:)a teraz jak juz moge troche pobrykac to nie wiem jak to bedzie hehehe karolinko ja zarastam jak malpka normalnie nigdy nie mialam z tym problemow bo tak jak Ty przed ciaza nie wiedzialam co to nadmierne owlosienie a teraz malpiatka:)ale co tam mam woskownice wiec po porodzie bedziem sie woskowac hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko ale historia z tym busem! Kasika, brzuszek imponujacy!!!! ja nie mialam takiego duzego, normalnie do konca moglam sobie spokojnie pipke ogolic i widzialam co trzeba:P:P:P a dziecko urodzilam spore (3750) wszystko zalezy od ulozenia maluszka,budowy ciala i ilosci wód (ja mialam malo wód) Karoliko, ja sie gole juz z przyzwyczajenia co 1-2 dni, nawet jak wloskow nie widac to nie jest tak gladko. Generalnie ponoc w ciazy wlosy gestnieja (to akurat na glowie zauwazylam:P) za to po ciazy beda wypadac niestety:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm albo mi sie zdaje albo moja corcia siedzi juz glowa w dol, ciagle kopie u gory z prawej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....25.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......25.......02.11 ...64+7.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....24.......02.11....57+ 7..... .Maciuś mother........Warszawa.....25.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........25.....04.11....53 +11. ..Chłopiec ewelka1234....Poznań........25.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......25.......06.11.....65+7..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......25.......06.11....65+dużo... Mikołaj MałaMi 80.....Warszawa.....25.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........23.......09.11....57+7,5.... .Kubuś Aneta30.........Kraków.......24.......09.11....53+10.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........24.......11.11....58+7........Jeremi? C.internautka..Poznań.....20.........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...23........13.11.....65+5....... Chłopiec fajnaaj.........Białogard....24.......14.11.....+7... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........23.......14 .11....+7...........?? mysza1980.....Warszawa...23.......15.11.....59+7........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....23.......15.11.....50+4.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......23.......16.11......62+8 ....?? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...23.......17.11......69+2.......Kubuś lorinka..........Anglia........22........19.11......55+6 ,5....Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......23.......20.11......66...... .....chłopiec Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........21........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..22........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..Chłopiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :-) Kasika1 Mysza 1980 Karolinka Linka Bardzo dziękuję wam za foteczki śliczne macie te brzuszki . Ja niestety przesiałam aparat i nie mam jak strzelić kilka fotek aby wam przesłać , ale w niedzielę może pożyczę od rodziców i wtedy Wam prześlę . Jakbym miała porównać swój brzuchol do brzuszka którejś z was to myslę że jest najbardziej podobny do brzuszka myszy 1980 . Karolinka Linka twój brzunio jest jeszcze szczuplutki a Ksika 1 to juz prawdziwa mamusia :-) Całuję Was dziewczynki i slę buziole w te piękne brzuszki 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie okres wakacji to czas wzmożonej pracy . Siedzę całymi dniami w biurze zakopana w papierach . No ale jest jeden plus tego wszystkiego , a mianowicie taki że odłożyłam już 2 tyś zł na wyprawkę dla maluszka ( Wiem że to jeszcze malo ale tak chciałam sama od siebie móc coś dołożyć ) .Na początku września wybieram się do hurtowni z art. dziecięcymi aby wraz z mężem zrobić większe jednorazowe zakupy . Tak jak wcześniej pisałam w sierpniu czeka nas jeszcze remont łazienki wiec nie chcę czyściutkich rzeczy dla didka zniszczyć bałaganem w domku . Mam nadzieję że Krzysztof znajdzie czas na tą łazinkę . Choć może być z tym ciężko bo ma firmę budowlaną i całymi dniami siedzi na budowie . Musi przypilnować pracowników i zadbać o to aby była ciągłość w zleceniach . Do domku podobnie jak ja wraca o 18 tej a nawet później. Dziś wieczorkiem spodziewam się gości . Odwiedzi nas brat mojego męża z zona więc po pracy biegiem polecę zrobić sałatkę grecką , skrzydełka i piersi z kurczaczka w chrupkiej panierce na ostro do tego kupiłam bagietkę i zrobiłam wcześniej masełko czosnkowe . Zamierzam pozwolic sobie na 1 lampkę czerwonego winka bo chodzi za mną już chyba z 4 mies . Mam nadzieję że 1 lamka czerwonego wytrawnego winka nie zaszkodzi maleństwu . Cieszę się że w końcu ktoś nas odwiedzi bo takie ciągłe życie oparte na pracy bardzo mnie męczy i przytłacza . Są dni że mam ochotę się poddać ,usiąść i płakać ale z drugiej strony wiem że zawsze lepiej na swoim niż pracować u kogoś . Ciekawe jak wszystko się ułoży jak przyjdzie na swiat moja mała Natalka lub Igorek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was kochane i życzę dużo zdrówka oraz jak najmniej przykrych dolegliwości związanych z naszym stanem. Jak tylko mi sie uspokoi atmosfera w pracy wrócę do Was. Ps . Czytam Was w kazdej wolnej chwili aby byc na topie ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam sily na pisanie dzis pogoda straszna jest sucho i bezwietrznie nie ma czym oddychac glowa mi peka zawsze tak mam jak jest niskie cisnienie napilam sie kawy ale nic nie pomgla oczy mnie bola tez do tego jakas inwazja much jest takich dlugich chudych co ledwo lataja ..fu jest ich pelno wszedzie tzn na dworze brzuszki macie sliczne wszystkie ja juz pomalu mam problem z widocznoscia miejsc intymnych tzn jak sie nachyle to jeszcze widze ta moja pipke ale juz coraz gorzej uciekam nawet nie czytalam was ...czuje sie koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna - mam nadziej ę, że uda się pogodzić pracęTwojego męża i remont w domu. Mój mąż też późno kończypracę, dlatego dopiero wieczorami jeździmy po sklepach, żeby coś wybrać, kupić. Ja już mam dosyć naszego remontu,za to wiem, że później będzie ładnie. Jak na razie jeszcze daleka droga do końca. Ładny cyrk z tym autobusem. Trzeba było faktycznie zrobić wycieczkę temu gościowi. Mi się wydaje , że do 7 miesiąca jeszcze szmat czasu. Dopiero skończony 24 tc, a gdzie tam do 27. Myślę, że właśnie z początkiem 7 m-ca pójdę na L-4. Mi akurat to tak wypadnie w połowie sierpnia. Zrobiłam dzisiaj obciążenie glukozą. Fuj, jakie to wstrętne. Myślałam, że zwymiotuję. Chyba 2 razy robi się takie badanie w ciąży. Już się cieszę na samą myśl o powtórce ;-) Jutro po pracy idę do lekarki na wizytę. ciekawa jestem co powie. U mnie pada deszcz, jest szaro i chłodno. chyba skorzystam, że M jeszcze nie ma i włączęsobie jeden z filmów, których on nie lubi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś dziwny ten dzień dzisiaj. ciągle coś robię,. staram się dużo leżeć, ale czasem nie wychodzi. mały też lenia dostał i tylko kilka razy delikatnie mnie w brzuszek puknął. czasem już się martwić o niego zaczynałam, ale niedawno dał znać i wiem że wszystko ok :) ja test z glukozą będę miała po następnej wizycie u lekarki, czyli po 11 sierpnia. też się cieszę na samą mysl, bo z tego co piszecie to nie jest to najprzyjemniejsze na świecie ;) no ale cóż zrobić :) mam pytanie czy was też tak okrutnie boli jakaś strona brzuszka jak wstajecie? ja jak wstaje muszę się odwrócić na prawy bok, bo po prawej stronie, na samej górze brzuszka, pod żebrami boli strasznie. tak jakby ktoś szpilę wbijał :O lekarka na urlopie do 1 sierpnia, więc nawet nie mogę zapytać czy to normalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko mnie boli brzuch na samym dole , i nie po prawej czy lewej , tak jakby po srodku . boli jak sie przekrecam z boku na bok , jak wstaje z łóżka , i jak za szybko ide lub schodze po schodach :( ciekawe co to , bo wy zawsze piszecie o bolach po bokach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kad dziewuszki zalozyla mi moja gin. ten krazek i moge sobie pozwolic na wieksze chodzenie usmiech nie znika mi z buzi:):):) dzis naprawde czuje sie fatastycznie jakbym tak czula sie od poczatku ciazy to bym chciala chodzic w niej non stop:):)i moglabym miec nawet 6:):)juz zapomnialam o tych ciezkich 5miesiacach, pobycie w szpitalu itp. rzeczach:) u mnie wlasnie trwa remont lazienki a od 4 sierpnia bede miala zrywane wszystkie podlogi sciany i bedzie kladzione wszystko od nowa mnie na szczescie to wszystko ominie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam skierowanie na ta glukoze dopiero jak zaczne 28tydz. a drugie mam zrobic w 32tyg. takze widze ze kazda z nas w innym tyg. ciazy bedzie robila!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny glukoza wcale nie jest taka straszna piłam ją kiedyś!!!! Ja jestem jakaś zdołowana. Na każde pytanie mąż odpowiada krzykiem złości się i klnie. Nie wiem o co mu chodzi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide na glukoze jutro wiec powiedzcie mi (musialam kupic 50 g tego) jaka to jest ilosc do wypicia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann 30
Hej dziewczyny! Na test z glukozą weźcie ze sobą cytrynę.Można ją wycisnąć do kubka z tą glukozą i wtedy można spokojnie wypić ,nawet dobre jest.Ja dzisiaj robiłam,cytryny nie miałam bo nie wiedziałam że można,ale pani pielęgniarka mi dała także spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niby skierowania na to nie potrzebuję i tak prywatnie robię. ale lekarka daje mi na wszystkie badania skierowanie, żebym nie musiała się martwić że coś pomylę przy okienku :P ona dobrze wie że teraz strasznie roztrzepana jestem i czasem zapominam co chciałam zrobić :P ja glukozę będę robiła po skończonym 25 tygodniu. oj marto - a może mąż po prostu przepracowany, albo co? przejdzie mu! każdy może mieć gorsze dni, faceci też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj ostatnie a dziś pierwsza :P mój maluszek nieźle mnie w nocy uspokajał :) wczoraj przez cały dzień ze 3 kopniaczki dostałam, a w nocy jakby sie szaleju najadł :D szalał i szalał, aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:) a ja sobie dzis pospalam:)brzydko na dworze od wczoraj non stop pada i pada ale ja lubie jak sie i pada bo lepiej moge sie wyspac:) w nocy jak zwykle obsunelam paczusia i serek danio nie moge sie powstrzymac dzidek tez spokojniejszy jak zjem paczusia:) u mnie nie wiem jak to bedzie z ta glukoza bo ja wiem ze na takie rzeczy mam odruch wymiotny:)tez wyczytalam ze mozna cytryne i mam zamiar ja wziac ze soba:)moze wtedy pojdzie gladko!! moja siostra w islandii nie robila glukozy nie wiem dlaczego ale u nich nie dali jej na takie badania!co kraj to obyczaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja też dzisiaj dobrze spałam :) nie budzę sie ostatnio przy każdej zmianie pozycji :) wczoraj byli u mnie znajomi wieczorem i tak do rozmowy podjadałam a to czekoladke z bombonierki, a to chrupeczke, potem gotowana kukurydze :P i byłam już tak okrutnie obżarta ze szok :P ale Zuzi to sie chyba podobało bo wywijała takie fikołki jak nigdy dotąd, nawet mój mężuś stwierdził że go jeszcze tak mocno córka nie skopała hehe :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....25.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......25.......02.11 ...64+7.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....24.......02.11....57+ 7..... .Maciuś mother........Warszawa.....25.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........25.....04.11....53 +11. ..Chłopiec ewelka1234....Poznań........25.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......26.......06.11.....65+8..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......25.......06.11....65+dużo... Mikołaj MałaMi 80.....Warszawa.....25.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........23.......09.11....57+7,5.... .Kubuś Aneta30.........Kraków.......24.......09.11....53+10.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........24.......11.11....58+7........Jeremi? C.internautka..Poznań......20........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...23........13.11.....65+5....... Chłopiec fajnaaj.........Białogard....24.......14.11.....+7... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........23.......14 .11....+7...........?? mysza1980.....Warszawa...23.......15.11.....59+7........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....23.......15.11.....50+4.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......23.......16.11......62+8 ....?? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...23.......17.11......69+2.......Kubuś lorinka..........Anglia........22........19.11......55+6 ,5....Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......23.......20.11......66...... .....chłopiec Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........21........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..22........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..Chłopiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×