Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Gość Balbin
Karolinko, U mnie przy drobnych skurczach i bolesnym brzuchu dostałam 3 razy dziennie no-spę oraz magneB6. plus leżenie, ale leżenie to bardziej z powodu szyjki. Więc przede wszystkim, nie denerwuj się, skontaktuj z lekarzem. i daj znać, jak poszło. Pozdrawiam,B. PS. Co do szpitala, z racji lokalizacji, wybrałam Bródnowski, bo tam pracuje mój lekarz prowadzący i tam mam też robione niektóre badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko ja na twoim miejscu tez bym dzwonila do gina , nawet jesli sie okaże że to nie skurcze to lepiej dmuchac na zimne :) moja koleżanka wróciła wczoraj z urlopu i stwierdziła że mi strasznie brzuchol wywaliło przez te dwa tygodnie :P ale pogode mam dzisiaj wymarzoną :D koniecznie musze na miacho skoczyć :) a wieczorem bedzie grilek z sąsiadami hehe juz sie tego jedzonka doczekac nie moge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helol a ja sie nie wyspalam kilka domkow dalej byla impreza 😭 i bylo naprawde glosno!!!! bylam wsciekla bo maly sie wybudzal😠😠 chyba policja rozgonila towarzystwo ja rozumiem imprezowac ale tez sie zachowywac jakos normalnie a nie napic sie drzec morde !!!! karolinko daj znac po tel do lekarza i nie denerwuj sie 👄 agniesza brzus sliczny I ja tez nie wiem gdzie sie podzialy te kg :) mysza nie mam pojecia co ucieszy twojego ukochanego ale moze ty masz jakies propozycje???? zwiewna firanko wiatamy :) marta brzuszek sliczny:) (ale musze to napisac mam nadzieje ze sie nie obrazisz:) ) twoje piersi to prawdziwa mleczna dolina ;)twoj kochany pewnie zadowolony:):D happy mamo my tez dzis mamy grilka tylko cos szaro u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko, Ja też sie niepokoję, ponieważ często twardnieje mi brzuch i od jakiegoś czasu mam coś dziwnego na samym dole brzucha, jakby pęcznienie i puszczenie, mam wrażenie, że jakaś woda ze mnie zaraz wycieknie. I też się bardzo boję, że coś jest nie tak. Agniesza- no naprawdę nie wierzę w te Twoje 13 kg, coś Ci waga nawala, góra 5 kg:) śliczny brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....25.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......26.......02.11 ...64+8.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....26.......02.11....57+ 12..... .Maciuś mother........Warszawa.....25.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........26.....04.11....53 +13. ..Chłopiec ewelka1234....Poznań........25.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......26.......06.11.....65+8..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......26.......06.11....65+dużo... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa.....25.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......24.......09.11....53+10.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........24.......11.11....58+7........Jeremi? C.internautka..Poznań......20........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...24........13.11.....65+6....... Chłopiec **Vanilka**......Szczecin.....24.......13.11........51+1 0...Hubert fajnaaj.........Białogard....24.......14.11.....+7... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........23.......14 .11....+7...........?? mysza1980.....Warszawa...24.......15.11.....59+8........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....24.......15.11.....50+4.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......24.......16.11......62+8 ....?????????? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...23.......17.11......69+2.......Kubuś lorinka..........Anglia........23........19.11......55+6,5....Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......23.......20.11......66...... .....chłopiec Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........22........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..22........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..Chłopiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe 13kg jak nic przybylo u mojej mam 2 wagi w domu i dwie wskazuja to samo:) a mi sie juz chce plakac nie wiem co robic pobolewa mnie ta pochwa po lewej str. jak sie przekrecam albo wstaje czy tez chodze czuje to w tym miejscu co siedzi krazek!!!szukalam na interku ale nic nie ma na ten temat:( a moja gin. juzna urlopie za granica wiec nie moge sie z nia skontaktowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisalam mialo byc ze w domu mam dwie wagi a nie cos tam u mojej juz plete sama nie wiem co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza a moze masz jakas kolezanke, kuzynke kogos kto moglby ci polecic swojego zaufanego gina???? moze organizm musi sie przyzwyczaic do tego krazka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mnie ni8e pobolewa jak narazie nie wiem moze to dzidek gdzies mi uciska w tym miejscu!!narazie leze i nic nie bede lazila jak dalej bede sie niepokoic to pojade do szpitala!! hyy jesli chodzi o te polecanie gin. to wszystkich juz u nas w okolicy zaliczylam i sa jak dla mnie straszni i teraz nawet moje wszystkie znajome chodza do tej mojej bo im polecilam i wszystkie sie smiejemy ze jak jej nie ma to swiat sie zawala mowimy tez ze przydalby sie jej klon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dzwoniłam... Odebrała jakaś babka i mój gin może rozmawiać dopiero za godzinę ehhh, a mnie zżera niecierpliwość. Teraz co prawda brzuch miękki, ale dziś stwardniał około 4, 5 razy, a taka młoda godzina :( Problem w tym, że jestem teraz u teściów... 50km od miejsca w którym on przyjmuje... Ciekawe czy poradzi coś przez telefon czy jak? Pewnie jak będę musiała coś wykupić to i tak na recepte ... ehhh zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli karolinko bedzie ci kazal wykupic magnez to mozesz go kupic bez recepty!!a no-spe forte tylko na recepte niestety chyba ze spytasz czy mozesz wziac normalna no-spe tylko 2 tabletki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Posprzątałam i padam na twarz. Przydałaby sie pomoc domowa.. Mąż gra wesela i dzis i jutro, więc siedzimy z małym sami:( Ja też mam te skurcze przepowiadające, nawet czasem takie dość mocne. Ale z małym też tak miałam, więc mysle, że jest ok, nie martw sie Karolinka. Agnieszka no nareszcie ktoś z duzym brzuchem hehe:classic_cool: tak jak ja:P Agatka zdjęcie masz w mojej stopce, dodałam je od rzu po twoim poścoe, ale chyba zapomniałam ci to napisać, przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://dziecko.eurocity.pl/glowna.php?v=Czary hehehe niezle te przesądy sa:) wiecie co ale sie usmialam ostatnio u tesciowej pytam sie jej mamo na co mialas najwieksze zachcianki jak bylasw ciazy ona do mnie na wegiel ja mowie co, na co myslalam ze zle uslyszalam ona mowi no na wegiel!!pytam taki co sie pali w piecu ona mowi ze tak ze poprostu nie mogla sie doczekac jak tesc wyjdzie do pracy zeby ona mogla sobie ten wegiel zajesc!!!ja myslalam ze brykne jak sobie wyobrazilam ja jak je ten wqegiel!!a teraz sie smiejemy ze tesciowa jadla z moim mezem w ciazy wegiel a teraz on jest gornikiem:):) co ty kasiulka mi sie wydaje ze mam maly brzuch wszyscy mi tak zreszta mowia moze dlatego ze jestem bardzo wysoka 175 wiec gdzies to sie chowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka no tak, a na zdjęciach widać tylko brzuszek:) Ja mam zaledwie 168:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszek świetny rodzinka się zachwyca :) Ja też mam te skurcze ale nie są często i nie są bolesne. Czuje jak mi brzusio twardnieje raz na jakiś czas ale oczywiście to naturalna rzecz więc się nie przejmuje tym ani troszeczkę. Biorę aspargin żeby mnie skurcze nie łapały w łydkach i jest dobrze :) Więc i wy się nie denerwujcie będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ja wam zazdroszczę bo wy nie macie rozstępów a ja mam i to takie sine i bardzo widoiczne :-(. ja wiem że to wynik tego że zaszłam w ciążę 4 miesiące po porodzie ale mogły się nie pojawiać. Nio ale nie poradzę nic na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też listopadowa mamcia
witajcie przyszłe mamusie. agniesza26 czy mogę wiedzieć do jakiego lekarza chodzisz? bo ja też jestem z Lublina, i gdzie zamierzasz rodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z okolic lublina i chodze do łęcznej do lekarza!!!a zamierzam rodzic na lubartowskiej tam wlasnie moja gin. pracuje i wszystkie moje kolezanki tam rodzily i sa bardzo zadowolone!!ja tam lerzalam 2 razy i jestem tez bardzo zadowolona z opieki!!aco staszica to mam straszne przezycia tam rodzila moja szwagierka!!!!i nigdy w zyciu bym tam nie chciala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Wróciłam niedawno z usg 3d. Było super mam zdjęcia mojego ślicznego maluszka i płytkę z filmem!! Ogólnie jest wszystko ok, serce pracuje prawidłowo, rżczki i nóżki przwidłowe, ale lekarzowi nie podobały sie dwie rzeczy!!Otóż mam za dużo wód płodowych i słabo widać żołądek!!Trochę mnie tym postraszył i teraz się martwię co to bedzie!! Mój bobasek w 24 tygodniu waży 791g ale niestety nie wiem ile ma cm bo zapomniałam spytać a na opisie nigdzie tego nie znalazłam. Pytał mnie czy miałam regularne miesiączki i czy istnieje możliwość że zaszłam w ciąże wcześniej. Aha no i główka jest większa od kości udowej a tak być nie powinno ale mówi, że z biegiem czasu może się to unormować. Proponował zrobić powtórne badanie ok 32 tygodnia!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena jeszcze jest czas a może żołądek mało widoczny przez te wody był? Główka zdąży jeszcze wyrównać się co do reszty ciała :) Teraz lekarze raczej już nie mierzą dzidzi a ważą bo ciężko jest określić ile dziecko ma cm. :) Ja właśnie sobie wstalam przespałam się troszkę. Ale tu cisza na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Kasika1 Marta1983 ...w sumie fakt, nie ma co panikować... Widzę, że i Wy i reszta pewnie też ma takie same dolegliwości z tymi skurczami, a to przecież normalna rzecz. Ja odczuwam ruchy dzidzi cały czas... i czasami właśnie ruchy, a potem to napinanie i wiem, już ze to dzidzia, a nie skurcz. Do lekarza sie nie dodzwoniłam :o ale może to i lepiej, bo na razie wszystko ok. Nic sie nie dzieje, nie ma skurczów i chyba po prostu wystarczy wyluzować... a jak cos to zadzwonić zawsze jeszcze mogę. Na razie postanowiłam NIE PANIKOWAĆ :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
aha... i jeszcze jedno... Taki magnez mogę zakupić w aptece i sobie brać? Bez konsultacji lekarza czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Karolinka musisz na spokojnie do tego wszystkiego podchodzić ja czasem się martwię jak do godziny 13 nie czuje kopniaków bo normalnie to kopie od 10 :Dale spokojnie czasem dzidzia śpi jest mniej aktywna też się męczy i w zależności od samopoczucia mamy dziecko się ustosunkowuje więc nie ma co panikować na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja aspargin kupiłam bez recepty ale lekarz mi powiedział żeby sobie kupić sama nie szłam. No ale jeżeli masz takie skurcze to wystarczy zadzwonić i się zapytać lekarza czy mozesz magnez brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nic nie pomogę z tym asparginem. nie biorę, skurczy nie mam, choć kto wie, może po prostu ich nie rozpoznaję :;) wczoraj miałam tragiczny dzień, wymiotowałam z 6 razy. dziś niby wszystko było dobrze, ale do czasu obiadu. zjadłam położyłam się i taka kula w żołądku do teraz mi siedzi. niedobrze mi strasznie :( o ja biedna :( czy kiedyś mi to minie? normalnie mam dość! może do jutra przejdzie. w końcu to praktycznie 6 miesiąc a ja ciągle mam dni z mdłościami i wymiotami :( ale nie poddaję się! jutro mamy w planach iść do zoo. nie wiem czy powinnam, ale obiecuję sobie że pojadę, rozsiądę się na jakiejś ławeczce i sobie posiedzę. w poznaniu jest super zoo, z 2 jeziorkami i w ogóle duże, więc myśle że nie będzie najgorzej :) marzenaMol - ja niby też mam dużo wód. jeszcze w normie ale lekarz kazał monitorować :) co do główki to faktycznie jeszcze zdąży się wyrównać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre kobiety całą ciąże mają mdłości i wymiotują nawet podczas porodu może jesteś jedną z nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie strasz marto! nie strasz :) a ja miałam dość kiepską noc. małe ciągle kopało i kopało i kopało, potem dostało czkawki z tego wszystkiego i tyle. a ja tylko do kibelka latałam :) ale co tam idziemy do zoo! mam nadzieję że dziś będzie dobrze i żadne mdłości sie nie przypałętają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie straszę tylko mówię żebyś się nie denerwowała i może porozmawiała z lekarzem o jakiś dodatkowych badaniach może coś Tobie dolega bądź tak jak mówiłam jesteś typem tych kobiet co tak przechodzą ciąże :)) Ja w nocy byłam w szpitalu złapały mnie straszne skurcze!! od żeber po brzuch. Na szczęście nie skurcze macicy ale tak bolały musiałam jechać nie czułam że mały się rusza.. Mam zapalenie nerki :( Lekarz na izbie przyjęć kazał szybko wykupić leki bo nieleczone powodują poronienia no i kalał leżeć. Poza tym wszystko ok dziecko żyje serducho biło jak dzwon szyjka macicy twarda i zamknięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Ja ciągle myślę o tym wczorajszym usg i o tym co mi powiedział lekarz już naczytałam sie w necie o różnych wadach i teraz mam doła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×