Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Hey laseczki:) Happy mama ma cudny brzusio jak zznajde wasze meile to też wam wyśle:) buziaczki:) ide dziś zobaczyć swojego nygusika:D o 13.30. wiecie co coś wam powiem... ja pracuje w kantorze i wiecie po 7h ciagle siedze wiec praca nie jest meczaca , kierownik idzie mi na rękę i pracuję ciągle na I zmianie czyli 8-15 a nie na II czyli 15-22. Jest jeden mały problem w kodeksie jest napisane, że kobieta w ciąży nie powinna pracować więcej niż 4h przed komputerem, dodatkowo nie ma klimatyzacji więc w tych upałach jest strasznie gorąco i duszno w kantorze,a niedawno przyjeliśmy moją koleżanke do pracy bo ogólnie jest nas 4 pracujących tam razem z kierownikiem który ma pol etatu, żaluje decyzji ze wyciagnelam do niej reke i dalam jej prace kiedy tego potrzebowala bo nagle tylko jej nie pasuje ze ja mam I zmiany a ona II!!! ona chce zebym ja pracowala do 22! a w domu bylabym ok 23, przeciez teraz brzuch robi sie wiekszy ode mnie i nie jest latwo ani bezpiecznie wracac po nocy do domu w duzym miescie. niewiem co zrobic dziewczyny czy wziasc zwolnienie czy co... co o tym myslicie? chcialam pracowac do konca pazdziernika ale niewiem jak ta sytuacja sie rozwiaze;/ zaluje ze pomoglam kolezance;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka brzusio super łada dziewczyna musisz być :) Co do koleżanki to weź porozmawiaj z szefem że kopie pod Tobą dołki że jej nie pasuje tryb pracy że się obraża na Ciebie itd. Niech szef wie jaka jest sytuacja w pracy. Niech ją zwolni i zatrudni kogoś kto będzie się cieszyć z pracy do 22. Jeżeli ona nie potrafi zrozumieć że ciąża to jest jednak inny stan niż sraczka albo ból głowy to niech poszuka innej pracy. Ja jestem po USG no i chłopak na 100% :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka - ja też proszę o zdjęcie :) agacia0505@interia.pl oj to faktycznie nieciekawą masz sytuację w pracy. ale porozmawiaj z szefem jak marta radzi. niech wie jak wygląda sytuacja, żeby nie miał potem do ciebie pretensji :) marto - no to super!będziesz miła synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia wysłane:) nasza firma jest duuza i siedziba szefa w polsce jest w warszawie i jesli ja zadzwonie d niego i powiem jaka sprawa to moze to byc zle odebrane poniewaz jest u nas kierownik ktory powinien ta kwestie rozstrzygnac, chociaz w ostatecznosci zadzwonie do szefa. Przygotowałam troche aktow prawnych i rozporzadzen dzieki ktorym pokaze jej ze to ja mam racje bo ona twierdzi ze byla u jakiegos prawnika ale to smieszne ze prawnik nie zna podstawowych i tak waznych aktow przeciez takich kodeksow ucza sie na pamiec wyrywkowo juz na 2semestrze na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne jeszcze Ciebie straszy kodeksem!!!! Głupia pipka z tej koleżanki. Dlatego ja ni robię swoim znajomym ŻADNYCH przysług bo później bardzo często jak jest coś nie tak to by na mnie było etc. ja już się nauczyłam na własnych błędach :)NIGDY WIĘCEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia wysłane:) nasza firma jest duuza i siedziba szefa w polsce jest w warszawie i jesli ja zadzwonie d niego i powiem jaka sprawa to moze to byc zle odebrane poniewaz jest u nas kierownik ktory powinien ta kwestie rozstrzygnac, chociaz w ostatecznosci zadzwonie do szefa. Przygotowałam troche aktow prawnych i rozporzadzen dzieki ktorym pokaze jej ze to ja mam racje bo ona twierdzi ze byla u jakiegos prawnika ale to smieszne ze prawnik nie zna podstawowych i tak waznych aktow przeciez takich kodeksow ucza sie na pamiec wyrywkowo juz na 2semestrze na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem dlaczego 2* sie wyslalo:) uciekam do wanny i do lekarza pozniej sie odezwe 3majcie sie;) ale dzis upał ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) mnie leniwiec odwiedził i nic mi sie nie chce :( vanilka ale masz słodki brzuszek :) w porównaniu do mojego to malutki :) apropos twojej pracy to są ludzie i \"ludzie\" niestety :( powiedz szefowi o wszystkim i nie pozwól sobie w kasze dmuchać jokasta ja też żałuje że się opalać nie można w ciąży :( wczoraj byliśmy ze znajomymi nad morzem i wszyscy porozkładani w strojach na kocykach smażyli dupeczki a ja pozakrywana przed słońcem jak tylko sie da :( wyglądałam jak z innej bajki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka - super brzuszek :) od mojego \"trochę\" mniejszy. później ci prześlę, żebyś mogła porównać. reszta dziewczyn te zdjęcia już dostała. to miłej wizyty u lekarza życzę :P :P :P a ja właśnie z ogródka wróciłam! poopalałam się troszkę w cieniu i jest super. no dobra na słońcu też część mnie była, tzn stopy i kawałeczek nóg :P ale nie mogłam się powstrzymać :) już sobie wyobrażam jak śmiesznie musiałyście wyglądać tak poopatulane na plaży ;) ale powiem wam że jak byłam na wakacjach to widziałam kilka kobiet w baaardzo zaawansowanej ciąży przechadzające się brzegiem tylko w strojach, eksponujących pięknie opalone i wielkie jak balony brzuszki :) wyglądało to dość komicznie bo była jedna taka grupka złożona z 5 pań, każda ok 8-9 miesiąc spacerujących pod rękę :) fajny widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
happymama - czemu ja nie dostałam fotek? :( **Vanilka** od Ciebie też poproszę :) linolena@tlen.pl Vanilka - startuj od razu to szefa i powiedz mu to co tutaj napisałaś Nam. Na pewno stanie po Twojej stronie, bo to w końcu Ty masz racje. Poza tym w każdej chwili możesz iść na zwolnienie, a jemu nie będzie to na rękę :) ... a koleżanka niewdzięczna i bezczelna :o nie chciałabym mieć takich koleżanek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka wysyłałam tobie też :( no chyba ze adres żle wpisałam :( ale juz nadrabiam straty i wysyłam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, melduję się. wiecie , nawet podoba mi się to L-4. Mam więcej czasu, żeby tu do Was zaglądać i nie mam tylu zaległych pościkow do czytania ;-) Ja też wyleczyłam się z pomagania znajomym. Przeważnie obraca się to przeciwko nam. U mnie też straszny upał. Niedawno zjadłam śniadanie. Zrobiłam to drugie badanie na cukier i nie było tak źle , bo dostałam do tego napoju plasterek cytryny. Jutro będą wyniki, więc telefonicznie siędowiem czy mam cukrzycę ciążową czy nie. Najgorsze było to, że dzisiaj 2 razy mnie kłuli, kilka dni temu raz i jutro ponownie w tą samą rekę. Już mnie trochę boli. Miałam iść do endokrynologa za tydzień, ale skoro tera mam L-4 to zrobię badania i pójdę na wizytę teraz, bo później musiałabym się zwalniać z pracy. Jak siędzię sobie teraz w domku, to wcale na ten upał nie chce mi się iść do firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jakiś czas temu natrafiłam na Wasze forum i ... czytuję regularnie ;) Myślę, że to bardzo fajna sprawa... kto w końcu zrozumie nas lepiej, niż my same! Do listopada pozostało jeszcze trochę czasu, wiec mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Czekam na znak, żeby wpisać się do tej długaśnej tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiula! Znajdź ostatnią tabelkę i wpisz się w odpowiednim miejscu. Kolejność naszych wpisów to kolejność terminów porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa mnie przerasta ;) Jak kopiuję to wkleja mi się "hello" Taki sam mam problem z suwaczkiem ... wiecie o co chodzi? Na początek podaję moje dane, możecie mnie wpisać Kasiula82....Cieszyn....26.....06.11....54+7....Amelka nie wiem czemu nie mogę kopiować???? WITAM WAS WSZYSTKIE GORĄCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....25.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......26.......02.11 ...64+8.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....26.......02.11....57+ 12..... .Maciuś mother........Warszawa.....25.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........26.....04.11....53 +13. ..Chłopiec Kasiula82....Cieszyn...........26.....06.11....54+7......Amelka ewelka1234....Poznań........25.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......26.......06.11.....65+8..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......26.......06.11....65+dużo... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa.....25.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......25.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........24.......11.11....58+7........Jeremi? C.internautka..Poznań......20........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...24........13.11.....65+6....... Chłopiec **Vanilka**......Szczecin.....24.......13.11........51+1 0...Hubert fajnaaj.........Białogard....25.......14.11.....+7... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........23.......14 .11....+7...........?? mysza1980.....Warszawa...24.......15.11.....59+8........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....24.......15.11.....50+4.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......24.......16.11......62+8 ....?????????? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...23.......17.11......69+2.......Kubuś lorinka..........Anglia........23........19.11......55+6,5.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......24......20.11......66...... .....chłopiec Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........22........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..22........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..Chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna -aj Wielkie dzięki! Uciekam podgrzewac obiad mężusiowi ... Po południu zaglądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio.. już z samym terminem na 06.11 jest nas czwórka.. ciekawe, która będzie pierwsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki a w szczególności Te z Was które dołączyły niedawno. Marzena Mol i reszta kobietek które wkręcają sobie jakieś dziwne historie –błagam Was nie czytajcie za dużo w necie bo idzie zwariować . Sama przechodzę przez toksoplazmozę w ciąży więc wiem doskonale jaki mam nastrój czytając co niektóre wypowiedzi ,a przecież każda kobieta jest inna i każda ciążę przechodzi inaczej . Najlepszym doradcą jest nasz własny lekarz .Marzena Mol – jeszcze jest czas i wszystko się unormuje. Bądż dobrej myśli kochana . Wiem co czujesz 🌼 Ja dziś rano dostałam szalu ponieważ od 3 tyg nie mają moich wyników z tokso a mam umówiona wizytę u lekarza na środę i zależy mi na tym aby pójść z wynikami . Miały być po tyg a nie ma ich do tej pory .Siedzę jak na szpilkach bo nie wiem co jest grane . Do tego okropnie boli mnie głowa . Dawno tak mi czaszka nie pękała jak dziś . Jeśli chodzi o Skórcze to również towarzyszą mi od czasu do czasu i odczuwam je jak kolkę z prawej strony . Pozdrawiam Was kochane i uciekam bo okropnie dziś się czuję a do tego siedzę w pracy zakopana w papierach . Dopada mnie tez głodzik stąd ten nieco wkurzony ton mojej rozmowy . Całuje Was mocno w pysia 😘 Ps Dziękuję za foteczki waszych brzuszków :-) Mam wrażenie że mój jest jakiś taki wielgachny w porównaniu do waszego . Haapymum -a twój brzunio to juz wogóle nadaje się do reklamowania bielizny ciązowej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:D juz po wizycie u lekarza moj synus ma juz odpowiednie ulozenie bo ostatnio mial posladkowe:) ma dlugie nozki hehe bedzie wyskoim przystojniakiem:) dostalam zwolnionko na 3tyg ze wzgledu na stan moich nozek:) wiec nie przejmuje sie praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super.. Chętnie porównam sobie brzusio z Waszymi k.cieslar@op.pl Jak dostane e-maile to też wyśle fotkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sprawdzam... Happymama nie wiesz czemu nie mogę wklejać tekstu w odp? (tabelka) i nie umiałam sobie suwaczka wkleić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia co to może być za przyczyna :( ciężko mi coś doradzić na odległość, tym bardziej że nie jestem specem od komputerów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×