Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

kasiula napewno napisałaś adres email poprawnie ??? bo ni mail wróciłm ze masz zly adres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczyny witam nową mamusie Kasiule :)) zaznacz tekst i skopiuj klawiszami ctrl + c a później zaznacz gdzie chcesz wkleić i ctrl + v :)) Ja właśnie zjadłam kebaba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka dostałam zdjęcie twojego słodkiego brzusia..-duzo urósł ostatnio? i już wysłałam swoje, happymama Twojego emaila jeszcze nie mam.. a tabelka mnie nie lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki ja ostatnio cos nie mam czasu pogoda sie zrobila i ile sie da korzystamy ale dzis to juz przegiecie normalnie FLORYDA nawet wiatr jest cieply czy u ciebie Happy mamo w Irlandii to samo sie stalo?? pogoda oszlala mam nadzieje ze bedzie tak przez kilka dni bo ciezko wytrzymac nie wiem jak wy znosicie te upaly w Polsce zaraz przeczytam wszystko nadrobie zaleglosci sliczne brzuszki moze ja wkocu powysylam jakies fotki mam kilka ale mam tez lenia😭 ale u mnie chyba nie wiele sie powiekszyl brzuszek albo ja nie widze ...ze rosnie no i dopadla mnie faza mrozonej kawy...ale to przez upal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe brzuchatki zeby wkleic cos w stopce musisz wejsc w preferencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
op.pl kopiowalam i wklejalam tak jak piszecie ;) i jakies "hello" mi wyskakuje kebeb mniama... hmmm zjadłabym Witam jeszcze raz wszystkie przyszle mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na Wasze foteczki, narazie uciekam.. wieczorem lub juro powysyłam Wam odp. Smakuśnego popołudnia... ja zmykam na placek ze sliwkami... ah jak cudwnie byłoby pospacerować teraz po plaży... Ps w preferencjach mi tez wyskakuje to hello ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka u mnie tak było wczoraj :D bosko, dzisiaj juz pochmurno , ale cieplutko :) przez jakies 10 minut padalo ale juz przestalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm placuszek ze sliwkami...ale mi chęci narobiłaś dawaj kawałek a ja wstawie wode na capuccino;) mój brzusi duzo nie urosl ciagle malutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies dobre ciacho tez bym zjadla ale raczej cos z wisniami chociaz sliweczki tez pyszniutkie ej no nie robcie smaka ja mam tylko jablka i banany!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
happymama - wielkość brzuszka mamy podobną, tyle, ze mój nadal szpiczasty :D vanilka - mały brzuszek, ale jak na 22tc to tak akurat :D U mnie też upał... katastrofa - nie wychodzę z domu, bo mi odrazu słabiej się robi... wolę te pochmurne dni, ale chyba prędko ich nie doczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka sliczny malutki brzuszek :) ja uciekam ide budzic mojego szkraba bo spi juz 2godziny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbin
Hi, Kolejny ukończony tydzień za mną, więc z radości wklejam poprawioną tabelke. Pozdrawiam serdecznie, B. NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....25.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......26.......02.11 ...64+8.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....26.......02.11....57+ 12..... .Maciuś mother........Warszawa.....25.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........26.....04.11....53 +13. ..Chłopiec Kasiula82....Cieszyn...........26.....06.11....54+7..... .Amelka ewelka1234....Poznań........25.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......26.......06.11.....65+8..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......26.......06.11....65+dużo... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa.....25.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......25.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........24.......11.11....58+7........Jeremi? C.internautka..Poznań......20........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...24........13.11.....65+6....... Chłopiec **Vanilka**......Szczecin.....24.......13.11........51+1 0...Hubert fajnaaj.........Białogard....25.......14.11.....+7... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........23.......14 .11....+7...........?? mysza1980.....Warszawa...24.......15.11.....59+8........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....24.......15.11.....50+4.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......24.......16.11......62+8 ....?????????? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...24.......17.11......69+2.......Kubuś lorinka..........Anglia........23........19.11......55+6,5.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......24......20.11......66...... .....chłopiec Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........22........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..22........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..Chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem o samym śniadaniu, które zjdałam o 13.00. Właśnie wróciłam od lekarki, pojechałam taxi , bo miałam plamienia. znów miałam stracha. Jak na razie jest ok, mam odpoczywać, dzidziuś naciska mi na dolne partie, które są teraz bardzo ukrwione i stąd plamienia. Lekarkę zdziwił fakt, że nie dźwigałam, nie miałam większego wysiłku dzisija niż zwykle a one się pojawiły. Własnie wcianam gołąbka, ale smaka mi narobiłyście tymi ciastami.... hmmmmmm.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dziewuszki u tesciow siedze:) ja tez poprosze o fotki neo_ryba@o2.pl i zaraz wysle swoje:)ja tez chce kawalek ciacha buuu ale bym zjadla takiego placka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra foty poszly:) oj anetko sniadanko o 13stej a teraz tylko golabek Ja non stop cos wcinam nie mam opanowania zadnego normalnie, ale postanawiam zrezygnowac z nocnych paczkow jakos musialam 2 dni bez nich wytrzymac bylo ciezko ale dalam rade:):) (ale przeciez ja nie lubilam paczkow ach te ciazowe zachcianki)) ja w nast. tyg. jade zrobic wyniki na tarczyce cos czuje ze beda kiepskie dzidzius ma teraz wieksze zapotrzebowanie i pewnie mi zwieksza dawke lekow:(ale mam nadzieje ze sie mile rozczaruje jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie temp 30 w cieniu .. ja się kryję w domu za zaluzjami, one pozwalają mi przetrwać Happymama dostałam zdjęcia-brzuś super - duży Vanilka Ty pewnie niedługo dogonisz ;D Lorinka wysłałam Ci foteczkę i czekam na Twojego brzusia Aneta30 uważaj na siebie i odpoczywaj.. sppokojniutko i bez strachu, a wszystko będzie dobrze agnieszka26 - email leci do ciebie.. ja właśnie ściągam pocztę .. i wybaczcie ten placek ze sliwkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula - Ty nie przepraszaj, tylko nas poczęstuj teraz Hi hi hi Agnieszko, mi lekarka powiedziała, że teraz tsh będzie mi rosło, a dawki leków będą mi wzrastać. Ma to się uspokoić po ciąży. Ja też mam iść za tydzień, ale skoro teraz mam L-4 to nie wiem, czy nie pójdę wcześniej, bo później musiałabym się zwalniać z pracy. Mam co prawda chodzić co miesiąc na badania i do kontroli, ale mam nadzieję, że jak będę tydzień wcześniej to nie zrobi różnicy. Idę się położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Piszę do Was spuchnięta i bolaca w stopach i rękach od upałów- to jakiś koszmar. Pozdraiwam i witam nowe mamusie i proszę o foto na maila anikarenina@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową koleżankę :) moje zdjęcia też już do ciebie lecą :) będę czekała na twoje. jakoś nie mam czasu dziś usiąść tutaj i popisać, ale staram sie czytać :) strasznie niewygodne to krzesło mam moja siostra i jak tylko usiądę zaraz kręgosłup wysiada. ech ;) może odezwę się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Witam nowe mamuśki i widzę że jedna jest z moich stron tzn Kasiula - ja jestem z Wisły a ty z Cieszyna fajnie!! U mnie pogoda też gorąca i mam już dość jest mi jakoś strasznie gorąco ale naszczęście teraz siedzę sobie przy oknie i dmucha na mnie przyjemne zimne powietrze!!PoZDrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Marzenko:) chcialam ci meila wyslac, ale wyskakuje mi ze podany meil jest niepoprawny a robiłam opcją wytnij wklej hmm:) i co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nie wierzę, weszłam do domu, patrzę a komputer stoi wolny, więc korzystam :P u mnie to się baaaardzo rzadko zdarza, częściej jest dosłowna walka o niego :) bardzo ciepło było dziś cały dzień. wyszłam w sumie tylko raz do banku, ale to nie było tak strasznie daleko. ja akurat mam to szczęście że nie muszę wychodzić w upały. teraz wieczorkiem byliśmy z pieskiem na spacerze i w końcu zrobiło się chłodniej. ja lubię jak jest gorąco, ale nie aż tak. dziś nawet mój próg został przekroczony :) okropnie boli mnie gardło, tzn w południe było gorzej, dosłownie nie mogłam mówić,przełykać, nawet z oddychaniem był problem. ale potem z godziny na godzinę było coraz lepiej :) teraz już jest calkiem dobrze, tzn nadal je czuję, ale przynajmniej nie boli cały czas. nie mam pojęcia co to było :( już się szykowałam na wizytę u lekarza, ale dziś mojej lekarki nie było już i miałam iść jutro. zobaczymy jak nie przejdzie to pójdę. miłej nocki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....25.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......26.......02.11 ...64+8.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....26.......02.11....57+ 12..... .Maciuś mother........Warszawa.....25.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........26.....04.11....53 +13. ..Chłopiec Kasiula82....Cieszyn...........26.....06.11....54+7..... .Amelka ewelka1234....Poznań........26.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......26.......06.11.....65+8..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......26.......06.11....65+dużo... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa.....25.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......25.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........24.......11.11....58+7........Jeremi? C.internautka..Poznań......20........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...24........13.11.....65+6....... Chłopiec **Vanilka**......Szczecin.....24.......13.11........51+1 0...Hubert fajnaaj.........Białogard....25.......14.11.....+7... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........23.......14 .11....+7...........?? mysza1980.....Warszawa...24.......15.11.....59+8........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....24.......15.11.....50+4.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......24.......16.11......62+8 ....?????????? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...24.......17.11......69+2.......Kubuś lorinka..........Anglia........23........19.11......55+6,5.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......24......20.11......66...... .....chłopiec Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........22........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..22........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..Chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×