Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

w ogole mam dzis jakies zwolnione tempo musze kurze zetrzec podloge umyc ale czuje sie baaardzo ciezka i glowa troche pobolewa nic mi sie nie chce jestem wraczyca!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinko - dzwoniłam do mojej lekarki wczoraj i powiedziała, że mogę wrócić do pracy, a jak pojawią się plamienia to znów da mi L-4. Ja chcę wrócić do pracy, alejak widzę jakie ma podejście mój szef, to aż mi się odechciewa. Wkurza mnie to, że nie szukają nikogo na moje zastępstwo i obarczają mnie winą za to, że nikt telefonów nie odbiera bo mnie w pracy nie ma. U mnie duchota. Nawet obiadu mi się nie chce jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetko to rob jak uwazasz bo widac szef sie toba nie zaopiekuje wiec dbaj o siebie i jak bedziesz czula ze juz chcesz isc na L-4 to zrob to bez skrupolw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pada nawet moge powiedziec ze leje :( jutro moja mama przyjeżdża więc sprzatam całą chatke na błysk :) mam przynajmniej taki zamiar bo puki co to sie plątam po domu i efektów jakoś nie widać :P aneta ja na twoim miejscu juz bym do pracy nie wrociła skoro szef nie szanuje pracownikow to na pewno tego nie doceni ze jeszcze popracujesz dwa tygodnie , lepiej sobie poleniuchuj puki możesz bo z dzidzia to juz nie bedzie tak łatwo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymamo - skoro u Ciebie już leje, to może do nas też przywieje te deszczowe chmurki? Ja też muszę się zabrać za porządki. Najbardziej dobija mnie to, że ledwo zetrę kurz a za chwilę znów go pełno i nie widać, że było sprzątane. Wiem, że szef nie doceni tego, że jestem w pracy. Jedynie będzie miał spokój, że ma mu kto kawę podać, gościom, no i telefony odbierać. Pójdę , zrobię zamówienie na zakupy firmowe i nadwyżką, jak mnie ni będzie, żeby bez s.aj taśmy nie zostali. Mogłabym załatwić kogoś z agencji pracy tymczasowej, ale u nas jest kilka firm i ja je wszystkie obsługuję. W agencji trzeba podpisać umowę, więc musieliby z każdej firmy odpalić coś takiej dziecwzynie. Pewnie to im się nie opłaca. Po co płacić tyle, skoro można zapłacić mniej jakieś studentce. Czy Wy nie macie problemu z zastępstwem w pracy jak Was nie ma? Do kiedy zamierzacie pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dzisiaj ribic lasagne, ale tak mnie boli głowa, ze nie dam razy :( mam juz rozmrożone mięso mielone, wiec zrobie kilka kotletów i bedzie ok. Wprawdzie M mówił, zebym ze względu na głowę nic nie robiła, ale szkoda mi tego miesa,...jak nic z nim nie zrobie, to sie zepsuje... a wiecie...bylam dzisiaj z M w castoramie, zeby wybrac kolory farb i nowe karnisze... to od tego mnie chyba głowa rozbolała :( Aneta30- uważaj na siebie i jesli poczujesz sie za bardzo wykorzystana- idz na l4. NIe ma sie co przemęczać... lorinka- Ty wraczyco :P taki chudziak jak Ty :P az nie do wiary :D:D:D a co ja mam powiedziec?? a do Zuzanki powiedz cos miłego i posmeraj ją po brzuszku, no i zjedz pączka- moze przestanie uciskac;) happymama- pewnie nie mozesz sie doczekać wizyty mamy:) ja swoją tez jutro zobaczę. Twoja pewnie przywiezie ze sobą to, co kupiła dla Maleństwa:) napisz, i poczwal sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dziś bylam w poradnie cukrzycowej. Odebrałam wyniki i mam cukier na czco 81 a po obciążeniu glukozą 75 g mam 106. Więc też wszstko ok. Ale powiedziała mi że mam kontrolować poziom cukru bo jak będzie wyższy niz 120 to będzie musiała zastosować insuline. Mam też wyniki TSH i wyszła 1.88 czyli też w normie. Jeszcze mam do zrobienia jedne badania ale to w połowie sierpnia. Tutaj jest okropna pogoda bo jest bardzo duszno ale nic się na to nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....25.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......26.......02.11 ...64+8.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....26.......02.11....57+ 12..... .Maciuś mother........Warszawa.....25.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........26.....04.11....53 +13. ..Chłopiec ewelka1234....Poznań........26.......05.11...+8 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......27.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......27.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......26.......06.11....65+dużo... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa.....25.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......25.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........25.......11.11....58+7........Jeremi? C.internautka..Poznań......20........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...25........13.11.....65+7....... Robert ? **Vanilka**......Szczecin.....24.......13.11........51+1 0...Hubert fajnaaj.........Białogard....25.......14.11.....+7... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........23.......14 .11....+7...........?? mysza1980.....Warszawa...25.......15.11.....59+8........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....25.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......25.......16.11......62+10,5 ....?????????? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...24.......17.11......69+2.......Kubuś lorinka..........Anglia........23........19.11......55+6,5.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......24......20.11......66...... .....chłopiec Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........22........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..22........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..Chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneto, Ze mną jest tak, że muszę we wrześniu wrócić do pracy na miesiąc, jak wiecie jestem nauczycielem. Potem zatrudnią za mnie nauczyciela na zastępstwo lub rozparcelują moje godziny pomiędzy innymi nauczycielami przedmiotów, które nauczam. Zawsze jednak istnieje ryzyko, że ktoś będzie lepszy ode mnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza.. Hej dziewczyny nie zapomniałyście o stronce ze zdjęciami... ciągle nas tam mało.. dołączcie sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam od lekarza. doktorka powiedziała, że to maluch naciska na wątrobę i tak moze być. zdziwiła się tylko że w tym tygodniu ciąży mam tak wysoko brzuszek, ale skoro tak mam to nic się nie poradzi. a bobo jest strasznie aktywne i na to też nic się nie poradzi :) oj dziewczyny błagam nie rozmawiajmy o pączkach!!! mam taką ochotę że oszaleję chyba ... ale do soboty trzeba poczekać. anetko - nie przejmuj się szefem!!! jak tylko będziesz się źle czuła uciekaj na L4 i tyle :) beatko - ostatnio ci wysyłałam zdjęcia, ale nie chciały dojść :( powiedziało mi że nie ma takiego adresu. zaraz spróbuję jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!!Byłam dzisiaj u gin. Dała mi skierowanie do szpitala na obserwacje ze względu na tą dużą ilość wód i dysproporcję główki do kości udowej. Normalnie ryczałam strasznie boję się, że coś będzie nie tak!!Jak mąż wróci z pracy to wybieram się na zakupy po jakąs piżamkę, szlafroczek i takie tam inne dupsy do szpitala bo kompletnie nic nie mam. Boję się strasznie i na samą myśl to chce mi si/ę beczeć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena nie denerwuj się.. dzidzia to czuje. wszytko na pewno będzie dobrze..zobaczysz.. masz poprostu dobrego lekarza, który Cię nie olał.. A w szpitalu sobie odpoczniesz..zrobią Ci dodatkowe badania i będziesz spokojniejsza... Śle gorące uściski i powodzenia.. Czekam na wiadomości jak wrócisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenko głowa do góry, obserwacja to jeszcze nic złego , nie zamartwiaj sie na zapas , po prostu lekarz sie troszczy o ciebie ! napewno to nic złego trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam że wcale nie myślę że lekarz się troszczy bo jak zapytałam co się z tym wszystkim wiąże to nic mi nie powiedziała tzn zmieniła temat a ja sobie wszystko dopisałam. Kasiula a ty do jakiego lekarza chodzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam twojego lekarza, lae ze swojego jestem bardzo zadowolona.. Przyjmuje prywatnie i pracuje w c-n szpitalu.. ale od przyszłego tyg ma urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenko nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze!!!zobaczysz trzymam za Ciebie i dzidka kciuki!!ale w sumie wiem ze nie bedzie takiej potrzeby bo wszystko bedzie dobrze z dzidkiem zobaczysz:):)glowa do gory!!! jak tylko wrocisz to daj koniecznie znac bedziemy czekac tu na Ciebie z niecierpliwoscia!! trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenko wszystko bedzie dobrze zobaczysz :)!!!! agatko przepraszam ale musze to napisac kupilam paczki zjadlam 3 a 2 jeszcze sa i chetnie bym ci je oddala bo sumienie mnie zezre jak je zjem !!!!! no i jeszcze straszny obiad bedzie frytki i paluszki rybne 😭 baaardzo tlusto bardzo.... moja znajoma 3 dni temu urodzila synka :D a u znajomego urodzila sie 5 dni temu Zuzia :) duzo tych Zuzanek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wczoraj zostałam ciocią :D moja koleżanka urodziła synka, miała cesarke :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ta co urodzila synka miala cesarke biedna 20 godzin sie meczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ile trwa sam poród ???? wiem ze od pierwszego skurczu do końca porodu to nawet dwa dni mogą minąć , ale mi chodzi tylko o samo \"wyjście\" dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×