Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Wiesz heppymama to już jest krótko. Jak masz już pełne rozwarcie to ponad godzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja pierwsze skurcze miałam o 2 w nocy a urodziłam o 15.05. A samo wyjście krótko u mnie trwało bo mi lekarz pomagał. Bo sama bym nie urodziła bo martwe dziecko się rodzi inaczej. Lekarz położył się praktycznie na moim brzuchu aby wypchać małą. Mam bardzo złe wspomnienia z poprzedniego porodu. Teraz mi łzy chcą lecieć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beaciu rozplakalam sie strasznie po tym co napisalas od razu przypomnialy mi sie moje przezycia:(!!ja mam strasznie slaba psychike, ale wieceie co najbardziej podziwiam moja szwagierke ale nie chce Wam o tym pisac bo to jest straszna historia!!! powiem wam tylko tyle ze powinnam zrobic w ciazy badania genetyczne ale ja nie chcialam bo wiem ze mam zdrowe dziecko od samego poczatku ciazy niczym sie nie martwie wiem podswiadomie ze moj bobek jest zdrowy!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko chwila slabosci:)trzeba myslec pozytywnie a wszystko bedzie dobrze juz mam usmiech na buzce!!to normalne ze bedzie to do nas wracalo ale czas goi rany! wiecie co zjadlam calego slonecznika:)a teraz bola mnie przednie zeby od rozlupywania lupinek:) znowu mam ochote na lodzika mam limit dzienny:(niestety!!!moj maz dzis do mne mowi miniaa ale ci dupcia urosla ale co tam kupimy najwyzej wieksze spodnie!!a ja od razu widze te nocne paczusie i lody:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaMol-całym sercem i myślami jestem z Tobą. Wiem jakie uczucia tobą miotają bo przeżywam to samo. Wszystko będzie dobrze-Zobaczysz kochana. Mocno cię całuję i trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze skurcz poczulam o 9 rano po badaniu ginekologicznym bylam juz w szpitalu bo niby przenosilam ale facet wlozyl mi tam cala lape!!! i dopiero po tym poszlo tak mialabym wywolywany porod czyli o 9 zaczely sie pierwsze skurcze i trwaly do 19 byly takie co 7 .10,15,20 minut i tak zrobilo mi sie rozwarcie na 3 poznej poprosilam o lewatywe i o 21 mialam juz na 5 cm zabrali mnie na sale porodowa i tam o 23 40 urodzilam sama faza parcia trwala jakies 15 minut najgorsze byly te bole po lewatywie... beatko :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena - spokojnie! wszystko będzie dobrze zobaczysz :) poobserwują cię, zrobią dodatkowe badania i okaże się że jest ok :) koniecznie daj znac jak wyjdziesz! będziemy trzymac kciuki, ja i synek :) lorinko - spokojnie co do pączka to na jutro już sobie załatwiłam od mamy :) ma mi kupić jak będzie na mieście. ufff wytrzymać do jutra :) beatko - wcale nie popsułaś nam nastrojów! wiemy jak ci ciężko! zobaczysz teraz wszystko będzie ok i doczekasz się swojego maleństwa :) moja mama też straciła ciążę, pierwszą w 13 tygodniu, drugi miala poród martwego dziecka w 39 tygodniu. teraz ma 4 dzieci i jest ok :) a ja o porodzie na razie staram się nie myśleć :) a jak myśleć to myśleć pozytywnie! już nie mogę się doczekać mojego skarba, ale jednocześnie chcę żeby był tam jak najdłużej, żeby był zdrowy i silny jak do mnie przyjdzie :) wróciłam od tego lekarza, o 18 poszłam się kąpać a teraz najchętniej poszłabym spać, ale niestety to niemożliwe przy tych maluchach :) ech, a oczka same się zamykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko - nie martw się. Najważniejsze, że będziesz pod opieką lekarzy. Zrobią Ci badania, odpoczniesz sobie. Wierzę, że będzie dobrze. Napisz o jaką dysproporcję chodzi? Ile ma główka a ile udo? Mi lekarka nic nie wspominała, że to się jakoś porównuje. Ma wyjść tyle samo?Odezwij się jak wrócisz już do domciu. Beatko - przykro mi bardzo. Moja mama też to przeżyła. Miałabym starszego brata... Ja za słodkim tak nie jestem, ale za to dzisiaj cały dzień piję koktail, a on też jest słodki. Spotkałam się dzisiaj z koleżanką, która 6 miesięcy temu urodziła córeczkę. Waży teraz mniej niż przed ciążą. Ma wąskie biodra, więc wcale nie widać, że byłą w ciąży. Jedynie ma brzuszek troszkę pomarszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny Czasem jescze te wspomnienia bolą ale teraz wiem że będzie wszystko ok bo wogóle dużo lepiej czuję się w tej ciąży. I moje myśli sa pozytwne. Ale naprawdę nie umiem już się doczekać. Boję się porodu bo wiem że to jest straszny ból. I tego się najbardziej obawiam. Ale co matka nie zrobi dla swojego dziecka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Właśnie wróciłam z zakupów mam nadziję, że wszystko kupiłam. Fajna a ty też masz główkę dziecka większą czy ilość wód??Dzięki wielkie dziewczyny za wsparcie bardzo mi pomogłyście oczywiście się odezwę jak tylko wrócę i będe za wami tęskniła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja bratowa rodziła 20 minut... Znajome z tego co opowiadają to samo wychodzenie dziecka nie trwa dłużej jak 30 minut. Ale cisza tutaj nastała wczoraj tyle naprodukowałyście że kafeteria wariowała haahhaha :P Mialam dziś wyjechać ale jestem zła wściekła i nie wiem jeszcze jaka bo tata powiedział że nie pojedzie. Ja swój samochód sprzedałam i nie mam czym jechać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! normalnie powiem wam pierwsza w pełni przespana noc od nie wiem kiedy :D udało mi się zasnąć o 23 i jak zasnęłam tak obudziłam się o 5.40, bo siostra do pracy wstawała. co więcej obudziłam się dokładnie w tej samej pozycji co zasnęłam, nawet nogą nie ruszyłam :P oczywiście obudziłam się, poszłam do łazienki i znów zasnęłam. obudziły mnie dzieciaki o 8, ale wyspana jestem jak już dawno nie byłam :) teraz jem sniadanko, bo głodna okropnie byłam :) marto - nie denerwuj się tak, bo maleństwo nie jest z tego zadowolone. wiem jak takie zmiany planów wkurzają, ale spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiecie ile macie wód płodowych? Po usg połówkowym? Ja mam tam napisane , że w normie. Trzymam kciuki, aby Twój tata zlilował się i zawiózł Cię nad wodę. Może grila sobie zróbcie? Tylko nie siedź zbyt długo na słońcu, bo znów upalny dzień. Ja dopiero co zjadłam śniadanie. Nie mogłam usnąć w nocy, bo mi ciągle drętwieje noga i nie wiem dlaczego. Już przed ciążą tak miałąm. Zawsze jak kładę się spać to tak mam i zawsze jest to prawa noga. Nieprzyjemne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta własnie najgorsze jest to że nie powie wprost że nie pojedzie albo nie zawiezie tylko cisza nawet jak się człowiek pyta to nie odpowie albo mówi nie wiem. To kto do cholery ma wiedzieć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja biore sie za sprzatanie dzis juz musze wypilam kawe i czuje sie lepiej niz wczoraj :) marta trzymaj sie chyba nic nie poradzisz tylko nerwy stracisz... u mnie 20 stopni i zapowiada sie deszcz az do niedzieli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety... A co do wód płodowych u mnie są w normie.. Już na dwóch usg miałam tak napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu, skoro nic nie mówi, to myślę, że jest jeszcze szansa. Ja też nie lubię się prosić i jak mi ktoś focha strzela. Czym się smarujecie na rozstępy? Czy Wam też pojawił się celulit? Ja zauważyłam, że mam go na udach, tak jakby mi napęczniała skóra. Czy preparaty na rozstępy pomagają też na celulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie cellulit na udach się pojawił... Ja się smaruje oliwką i rozstępów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluś
Hej dziewczyny co do porodu to ja chyba miałam super o 1:30 odeszły mi wody o 2:30 byłam w szpitalu o 3 dostałam skurcze 8:35 urodziłam a sam poród to około 15 minut ale gorzej był po porodzie ale tego nie będe opowiadać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozstępy mam ale jeszcze sprzed ciązy na pośladkach. Nowe mi się jak na razie nie pojawiły. Smarujesz czymś uda na ten celulit? Ja też używam oliwkę i niedawno skończyłam krem na rozstępy. Tylko takie kremy podobno nie działają na celulit. W tym roku nóg nie pokazuję, bo są blade jak ściana, ale w przyszłym roku chętnie bym pochodziła w spódniczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a to znieczulenie w kręgosłup to dają po to, żeby te skurcze nie bolały jak się rozszerza szyjka, czy żeby samo rodzenie dziecka n ie bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę że temat porodu opanował nasze forum :P a mi się wydaje że to jeszcze tyle czasu zostało :) na rozstępy smaruję się wieczorem oliwką, a w dzień rano kremem na rozstępy, potem w środku dnia znów oliwką. na razie żadne nowe się nie pojawiły, odpukać. te co mam są pozostałością czasu dojrzewania. cellulit miałam wcześniej a teraz nie wiem czy mogę na niego coś stosować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×