Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

trzymam za Ciebie kciuki, w takim razie;) oczywiście popieram Cie w tym, ze zawsze warto zmienic nawyki żywieniowe;) to bedzie bardzo ważne, gdy Maluch sie urodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze kobieta przy kosci tez moze super wygladac,wszystko zalezy od tego czy sie dobrze czuje w swoim ciele. Ja bym chciala pzrestac jesc slodycze, ale o ile normalnie ich nie jem, to w ciazy pozwalam sobie czasem..a tak to staram sie suszone owoce. Na odchudzanie jednak mamy cala zime, wiec mysle ze nie ma sensu katowac sie teraz:) zwlaszcza ze karmiac piersia trzeba bedzie sobie odmowic wiele rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Nie odzywałam się kilak dni ponieważ nie miałam nastroju . Pokłóciłam się ostro z mężem zabrałam manatki i pojechałam do rodziców . Od nich dojeżdżam na ta chwilę do pracy . Zaczęło się od tego że przyjechali męża kumple z Anglii i wypied…ł mi na balety . Napatoczył się do domu o 7:30 rano .Nie było by w tym nic złego gdyby nie fakt że przegina ostatnio z tańcami . Ja się denerwuję . Później twardnieje mi brzuszek i czuję jakieś niepokojące skurcze . Wyprowadziłam się od niego . Niech sobie z kolegami życie układa !!!- Tak też zresztą mu powiedziałam . Tak jak przypuszczałam wczoraj rano przysłał mi gońca z kwiatami do pracy ale kazałm aby oddał kwiaty spowrotem mężowi i nie przyjęłam ich . Chcę aby zrozumiał że oczekuję czegoś więcej niż słów „przepraszam „ i bukietu kwiatów . Oczekuję że usiądzie w końcu na dupie . Myślę że na to zasługuję bo jestem dobrą osobą i nie pozwolę sobie na takie traktowanie . Dziś rano miałam test glukozy . Nie wiem tylko czy dobrze zrobiłam ale rano przed wypiciem glukozy wypiłam małą kawkę i zjadłam zupę mleczną na ciepło z solą ( Bo cały dzień muszę siedzieć w pracy jeszcze ) . Myślicie że może mieć to jakiś wpływ na wynik ??? Po wypiciu tego świństwa jakoś zrobiło mi się słabo . Dziwne bo baaardzo rzadko mi się to przytrafia , Kaczucha – Przykro mi z powodu kłopotów małżeńskich . Mam nadzieję że wszystko się ułoży . Mąż zrozumie swoje błędy i doceni cię . Marzenka Mol – Witaj kochana . Wspaniale że zarówno z tobą jak i didkiem jest wszystko ok. Wszystkie trzymałyśmy za ciebie kciuki w myślach i martwiłyśmy się . Ja wczoraj zakupiłam . łóżeczko z szufladą , 12 elementową pościel , butelki avent , 2 rożki . Podaję linki : http://www.allegro.pl/item413057456_klups_lozeczko_radek_vii_teak_szuflada_matera.html http://www.allegro.pl/item414304987_my_sweet_baby_posciel_12_cz_140x70_material_imie.html http://www.allegro.pl/item416504835_zestaw_startowy_avent_4_butelki_tania_wysylka.html. Już nie mogę się doczekać aż będę miała córeczkę przy sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Fajna-aj a pobrali Ci krew przed wypiciem? czy tylko po? Niech mi ktoś odpowie na toco wcześniej pisałam, bo mnie to martwi :( Fajna-aj - co do męża - uważam, ze dobrze zrobiłaś. Zrobilabym dokładnie to samo. Zobaczymy co będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mysza ale sen :D ja wieczorem sprobuje powysylac moje namiary na wasze skrzynki Gren gable ja nie dostalam fotki!!!:( upsy@buziaczek.pl nie przejmuj sie swoja waga powiem Ci ze ja poprzednia ciaze skonczylam z 30kg na plusie w dniu porodu wazylam 85kg !!!! bylam ogromna i napuchnieta jednak juz na druga dobe po porodzie bylo mnie 15 kgmniej albo wiecej ...a pol roku po porodzie wazylam 5kgmniej niz przed ciaza i co najwazniejsze NIE ODCHUDZALAM sie !!! bo chcialam wazyc z 60kg bo dobrze wygladalam ale synek wyciagal ze mnie a nie karmilam go piersia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mysza, moze dzieki zmianie na wykow nie skoncze z waga +35 kg a na przyklad +29:) daff masz racje, ale na mnie juz sie lekarz wkurzyl choc powiedzialam mu o wiele wczesniej,ze powinien juz na mnie krzyczec:) fajna-aj- podoba mi sie twoje samozaparcie:) bardzo dobrze zrobilas z mezem!co do glukozy to ja bylam na glodzie, ale ktoras z dziewczyn pisala,ze mozna zjesc male sniadanie, nie wiem.Wlasnie ogladam twoje linki, lozeczko upatrzylam sobie dokladnie takie same tylko kolor-sosna:) posciel poprostu sliczna! wlasnie-apropos poscieli, myslicie ze ochraniacz taki dlugi do lozeczka, na cala jego dlugosc to dobre rozwiazanie? z jednej strony tak- chroni lepiej, ale z drugiej to jak dziecko sie obudzi i nas nie zobaczy to moze bedzie plakac? chce kupic taki dlugi ale sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbin
Karolinka, mój lekarz zleciłmi tylko samo obciążenie glukozą, bez tzw badania zerowego (na czczo). Kazał zrobić tylko glukozę dynamiczną. Wypić w domu, a po godzinie stawić się na badanie w laboratorium. I finito, nic więcej. Pozdr,B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka, wlasnie wyslalam zdjecie, dziekuje, dalas mi nadzieje:) 15 kg zeszlo z ciebie w tak szybkim czasie? wow:) a zatrzymywala ci sie wtedy woda w organizmie?i czy ogolnie objadalas sie czyms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green gable i happymama. Przesłałam do was na meila swoją fotkę . Proszę pomóżcie mi ją porozsyłać do reszty dziewczyn bo ja nie potrafię . Jest to fota którą nabyłam będąc u znajomych bo tak jak wcześniej pisałam nie dorobiłam się aparatu . Fotka jest z wczoraj. Dajcie cynę czy dotarła . Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja właśnie wróciłam z targu i kupiłam sobie spodnie i bluzkę bo po prostu nie miałam juz co na siebie założyć. dziecku nic nie kupiłam bo to zrobię po wypłacie. Ja mam ilość wód płodowych w normie i myślę że tak juz zostanie do końca. We wtorek mam wizytę u lekarza. Ja też kupię łóżeczko turystyczne ale przez allegro a materaz mam bo przed poprzednią ciążą dostałam łóżeczko ale było zniszczone więc takiego nie chcę ale materacyk jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie jadlam duzo apetyt mi dopisywal bardzo jadlam wiecej od mojego Przemka i jadlam to na co mialam ochote lody, pierniki, jezyki ,monte,duzo kakao i wody niegazowenej bylam opuchnieta bardzo !!! co do ochraniacza to mi dopiero sie przydal jak maly zaczal sie przmieszczac w lozeczku ...wczesniej sciagnelam bo go nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna-aj, nic jeszcze nie doszlo, jak dojdzie to rozesle, mam tylko 4 maile, moze zrobmy tabelke z mailami co?bedzie latwiej jak to wszystko zbierzemy do kupy:) zaraz zrobie liste wklejcie swoje maile prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam duży apetyt dziewczyny ale od rana mam starszną zgagę i wszystko mi się cofa. Okropne uczucie ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LISTA ADRESÓW MAIL : Green_Gable: puls6@wp.pl Beata1987: beatamilka@wp.pl lorinka : upsy@buziaczek.pl green widzialam fotke jesli duzo przytylas to wygladsz dobrze jak na 7miesiac jeszcze tylko troche do konca a w ostatnim trymestrze juz sie tak nie tyje jak w drugim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LISTA ADRESÓW: Green_Gable: puls6@wp.pl Beata1987: beatamilka@wp.pl lorinka : upsy@buziaczek.pl mysza1980: amw345@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green_Gable: puls6@wp.pl Beata1987: beatamilka@wp.pl lorinka : upsy@buziaczek.pl mysza1980: amw345@wp.pl xenia9@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green_Gable: puls6@wp.pl Beata1987: beatamilka@wp.pl lorinka : upsy@buziaczek.pl mysza1980: amw345@wp.pl Fajna-aj: xenia9@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green_Gable: puls6@wp.pl Beata1987: beatamilka@wp.pl lorinka : upsy@buziaczek.pl mysza1980: amw345@wp.pl Kasiula82: k.cieslar@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green_Gable: puls6@wp.pl Beata1987: beatamilka@wp.pl lorinka : upsy@buziaczek.pl mysza1980: amw345@wp.pl Fajna-aj: xenia9@o2.pl Kasiula82: k.cieslar@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Green_Gable: puls6@wp.pl Beata1987: beatamilka@wp.pl lorinka : upsy@buziaczek.pl mysza1980: amw345@wp.pl Fajna-aj: xenia9@o2.pl Kasiula82: k.cieslar@op.pl Karolinka Linka: linolena@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? ja kiedys spisałam sobie na kartce te wszystkie nasze adresy, wiec moze je wkleje, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ostatnio któraś z Was pisała, że we wrześniowym nr dziecka jest kupon rabatowy na pieluszki...mam ta gazete i chyba jestem ślepa,bo kuponu nie widzię.. na której stronie?? wielkie dzięki Bolą Was też mieśnie? Mnie od wczoraj bolą nogi i tyłek tak bardzo, że chodzić nie mogę..masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×