Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

słuchajcie, ja mam dzisiaj fazę na krówki :P M kupił całą paczkę i tak jakos...wczoraj zjadłam trzy, a dzisiaj juz dwie. To wszystko przez te mecze przegrane :( ja jestem od kilku dni w szoku... pozytywnym :D moja malutka dziewczynka jest taka ruchliwa, ze hej :D uwielbiam to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej daff nie wiem ile mialam szwow nici byly rozpuszczalne wszystkie ja tez uwilbiam moja mala kopie jak szalona ale czuje ze sie obraca wczoraj wieczorem miala polozenie glowkowe a dzis juz miednicowe ja dzis ide do kolezanki na babski wieczor bedzie mala imprezka same kobietki z dzieciaczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Beatka dzięki za maila wysłałam już swoje dane do osób które miałaś w mailu i do Ciebie. Mam dziś jakiś bezproduktywny dzień w pracy siedze i patrzę się w komputer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He He widzę że zachcianki to mamy niemiłosierne . Vanilka –Gratuluję . Faktycznie twój smyk jest spory . Ja w 27 tc miałam bobaska 450 g większego ( Waga 1450 g) a ponoć tez wielkoludka urodzę . Więc waga twojego maluszka w 21 tc jest naprawdę imponująca hi hi . Aga 26- W takim razie ucałuj słodziutko moją siostrę bliźniaczkę ( Kto wie może tata nawywijał coś na boczku hehe . Oczywiście żartuję ) Te wasze rozmowy o nacinaniu krocza przeraziły mnie . Ja nie zamierzam nic masować a kegla ćwiczę już z nawyku . Prawda jest taka że co ma być to będzie i znając życie to poród wypadnie zupełnie inaczej niż sobie wyobrażamy . Mój mąż zaczyna rozumieć po co właściwie ta cała afera między nami . Dzwoni przepraszając , mówiąc że kocha nas… ,że obiecuje iż nie zmarnuje danej mu szansy i ble ble ble . Kocham go jak nikogo na świecie bo dobry wbrew pozorom z niego człowiek ale nie pozwolę sobie na takie akcje jak ostatnio i przed ostatnio i…. powiedziałam ze nie zależy mi na słowach i kwitach ale na czynach . I choć serce mnie boli z dala od niego to przytrzymam go jeszcze ze 2-3 dni aby miał więcej czasu na przemyślenie swojego zachowania . Ja właśnie nażarłam się” Grześków „bez czekolady z kawką kapuczino . Ażmnie mdli . Ale co zrobić jak nic tak nie leczy chandry jak słodycze heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka - Hmmm. Nie wiem jak powiedzieć . W każdym razie strzeliłam gafę . Przeciez to u ciebie juz 28 tc:-) . Muszę nauczyć się czytac ze zrozumieniem . Biję się w pierś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jak ja jakimś cudem jestem to nikogo nie ma :P ale może to przez pogodę. mój dzidziuś też śpi. trochę go poszturchalam to się obudził, przeciągnął i spowrotem spać poszedł. a wczoraj tak szalał. no nic ale ja też śnięta chodzę, więc pewnie mu się udzieliło :P co do zachcianek to ja właśnie pożarłam całą paczkę biszkoptów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski a ja dzis zrobilam nalesniki ze serem :P jeju dziewczyny jak wy naginacie z tym pisaniem czasem nie moge za wami nadazyc tak szalejecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chciałam zjeść obiad. wczoraj ugotowałam pomidorówkę, włożyłam do lodówki żeby dziś już nie musieć gotować. i co patrzę a zupa jest wyciągnięta :O \"teściu\" chciał sobie zjeść kiełbasę i garnek mu przeszkadzał i wyjął, wczoraj wieczorem. cały gar zupy wylałam :O ale jestem zła! a to miał być też dla niego obiad. no nic gotuję ryż z pulpetami w sosie pomidorowym :) jakby nie było też pomidory :P a zupkę jeszcze dziś zrobię, ale tak malutko, tylko dla siebie. bo chodzą za mna te pomidory i chodzą! ciągle muszę je jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) Moj kluseczek nie dal mi dzis pospac na lewym boczku nic a nic jak tylko sie polozylam to tak mnie kopal bylo mu najwyrazniej niewygodnie bardzo:)wiec musialam zmienic cala pozycje swoja spaniowa i tak zdretwialam ze ledwo dalam rade wstac do siusiulandu myslalam juz ze bede siusiac na miejscu:) u mnie jest moja przyjaciolka przychodzi do mnie codziennie wieczorkiem na noc bo moj maz ma 3 zmiane a sama nie moge jeszcze niestety zostawac, ale fajnie bo ona ma teraz wakacje i pisze sobie prace magisterska juz 3 z kolei:) u mnie dzis ogoreczkowa zaraz zabieram sie za gotowanie!!i mam straszna ochote na kalafiorka do ziemniaczkow i kotlecika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja troche uprzatnelam domek i bardzo wyglodnialam zjadlam talerz zuru i dalej jestem glodna chyba dopcham sie bananem ja dawno nie bylam na takim babskim wieczorku a dzis korzystamy z okazji bo maz kolezanki pochal do polski wiec chata wolna bedzie trzech malych chlopcow i jedna dziewuszka taki nasz rodzynek maly :) a mamy pewnie napija sie winka a ja zadowole sie kawa mrozona i lodami :D zaraz zrobie fotki brzuchola i wkleje na stronke ;) fajna super ze mezu zaczyna rozumiec w czym rzecz !!!ale masz racje potrzymaj go jescze chwile ...na facetow najczesciej dzialaja ostre metody jak czuja ze traca grunt pod nogami to jakos tak dziwnie robia sie grzeczni ... kurcze ale minarobilyscie smaka grzeski bez czekolady uwielbiam ale ta wczorajsza princessa ...marzenie no i jeszcze jedno zauwazylam ze jak tylko ucisne jakas czesc ciala to zaraz mam \"mrowki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna-aj kobitko kochana ja wczoraj o 21.00 mialam badanie to byla godzina podana hihi a jestem w 28tc buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wam powiem... nie zdalam dzis o 12.00 egzaminu na prawko wkurzylam sie strasznie... i teraz dopiero mi smutno... bo tak malo czasu mi zostalo zeby zdac a egzaminator nawet nie zauwazyl ze jestem ciezarowka:) wszystko pieknie mu wyklepalam co pod maska swiatla itd plac miegiem przejechalam i na miescie jak mamy swiatla to byly czerwone i byla zielona strzalka do skretu w prawo gdzie mialam skrecac a ze jechalam za autami to glupia sie zapomnialam i nie zatrzymalam sie tylko zwolnilam:( jestem zla na siebie taki martwy przepis do ktorego sie nikt nie stosuje nikt sie nie zatrzymal to ja nie myslac pojechalam jak oni i oblalam:( nastepny termin mam na 16 wrzesnia. mam nadzieje ze zdam:/ to byl moj pierwszy raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka nie martw sie i nie stresuj siebie i dziecka, to i tak wyczyn,ze podchodzisz do egzaminu w zaawansowanej ciazy!:) z tego powinnas byc dumna:).bedzie dobrze, i dasz rade nastepnym razem!!a nastepnym razem bedziesz wyczulona i tego bledu nie popelnisz:)a na pocieszenie zapodaj sobie cos slodkiego:) (za mnie bo przeciez nie jem slodyczy, bagatela, od wczoraj ahahahaha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilko nastepnym razem uda ci sie ;) glowka do gory ja zdalam za drugim razem ...za pierwszym nie wyjechalam nawet z placu ... chcialam fotki wkleic na nasza stronke ale sa za duze a wlasnie zobaczylam ze moj P skasowal mi program do obrobki zdjec kurwa!!!nawet nie zapytal ale jestem zla !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka - nie martw się tym prawkiem! następnym razem się uda!!! ja też zdałam za 2 podejściem, przy 1 razie stres jest duży i w ogóle czlowiek nie wie jak się zachować. będzie dobrze zobaczysz! ja tez jestem pełna podziwu że teraz zdajesz. ja wiem ze nie dałabym rady z tym brzucholem zdawać. jeszcze tylko przyczepię się do tej zielonej strzałki i martwego przepisu. przepraszam, ale się niezgodzę. wiem że większość osób się nie zatrzymuje, ale to jest warunkowy przejazd. musisz się zatrzymać dla własnego bezpieczeństwa. właśnie przez to że ludzie tego nie robią chcą zlikwidować owe strzałki, co ja uważam za kompletny debilizm, bo w wielu miejscach są one naprawdę potrzebne żebyrozładować korki. mój R, pomimo że prawko ma już ze 13 lat zawsze sie zatrzymuje. wie jak to jest ważne. dobra już nie ględzę, nie dobijam. spokojnie zdasz następnym razem :) 🌼 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie przejmuj moja droga niezdanym prawkiem Ja tez zdalam za drugim razem:)! Ale jestem zlaaaaaa ostatnio robilismy z mezem salatke na zime z ogorkow, papryki, cebulki i selera w takiej zalewie slodko-kwasnej!i moj maz cos przykminil i chyba za duzo dodal soli bo wszystkie sloiczki musze wyrzucic sa tak slooone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green gable no i zjadlam prawie pol czekolady! :D lorinko na necie jest taki fajny i latwy program ImageShack to tam moze sobie pomniejsz fotki:) niewiem nie moge sie doczekac az moj A wroci z pracy bedzie za godzinke jak z nim rozmawialam to mowil ze jak moglam przejechac te swiatlo:)ale coz teraz na pewno tego bledu nie popelnie:)szkoda tylko bo za miesiac bede miala wiekszy brzuszek i bedzie gorzej :) ale zobaczymy obym zdala:) dzieki dziewczyny za slowa otuchy buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie tez zmienic rozmiar w paincie....obraz i pochyl rozciagnij wpiszcie np 25 zapiszcie fote i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewuszki mam straszliwa nuuude zaraz mnie cos trzasnie poszlabym sie przejsc albo na lody a tu nie moge sama nigdzie wychodzic i za daleko achh juz bym tak sobie polatala wszedzie z rozkosza:)ale co tam najwazniejsze ze juz moge chociaz po domu pobrykac a nie lezec plackiem jak do tej pory mialo to miejsce!!ide zobacze bo chyba moj maz kupil mi lodzika i czeka na mnie w zamrazarce mam ochote nakroic sobie kupe owocow i do tego jakies lody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ratujcie! normalnie nic dziś nie robię tylko jem :( i to takie okropieństwa. zjadłam już: bułkę z serem białym jogurt jabłko paczkę biszkoptów ryż, dwa pulpety i marchew z groszkiem batona 6 wafelków chipsy. normalnie masakra i ciągle mi mało :( teraz siedzę i chipsy paprykowe zjadam. wiem że nie powinnam, ale jakoś przetłumaczyć sobie nie mogę. ech. do tego tak okropnie boli mnie kręgosłup umrę zaraz :( a jak mówię R że potrzebny byłby masażyk to on się śmieje żebym sama sobie zrobiła :( normalnie nie może tego pojąć że te plecy naprawdę BOLĄ :( no to pomarudziłam sobie troszkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała agatko- nie martw się ;) ja właśnie opędzlowałam 6 ptysiów (wprawdzie malutkich, ale jednak ptysiów!) zamiast poczekać na późny obiad, to ja sie słodkim zapchałam... koszmar jakiś... ale to dlatego, ze dzień mam jakis taki kiepsciutki :( co do pleców- to ja cie doskonale rozumiem,... niestety znam to z autopsji:( mnie tez bardzo boli kregosłup. W nocy cieżko mi wstać na siku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ale mi sie chce spać, Kacpi gorączkował całą noc, więc spania nie byłó. Rano byłam u lekarza i oczywiście angina. Tylko z czego w taki gorąc?!😠 Biedak ma dużą gorączkę, marudzi i nic nie je. Ciekawe jak dzisiejsza noc nas czeka.... Przez to wszystko nawet smaka do jedzenia nie miałam, zresztą ta zgaga nie daje mi jeść i zołądek też mam taki ściśnięty jak Daff. Vanilko nie martw się ja zdałam za trzecim razem😘 Narazie, lece do chorowitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze prośba lenia, może którejś by się chciało spisać te nasze dane w jedną tabelkę czy coś?? Co Wy na to?!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdałam za 3 razem. To było ok. 10 lat temu. Może jeździłam z kilkanaście razy i prawko moje nadaje się do powieszenia na ścianie. Od bardzo dawna nie jeździłam i teraz to już bym się bała wsiąść za kierownicę. Myślę, że po porodzie wezmę sobie dodatkowe lekcje i może zacznę jeździć. Dowiedziąłm się dzisiaj, że będę mieć zastępstwo w pracy od 1 września. Oby mnie tylko dziewczę nie wygryzło. I tak jak będą chcieli to mnie zwolnią. Nic na to nie poradzę. Pracuję tam od prawie 5 lat. Wcale nie szanują ludzi. Tak że mogę iść na L-4 od września, zobaczę co jutro mi lekarka powie. Kupiłam sobie dzisiaj na placu koszulę do szpitala w kolorze krwistoczerwonym. tak, że mam już 2 szt. Czy do porodu bierzecie jakieś podkoszulki po mężu? Kupiłam też w sklepie 2 czapeczki, śpioszki i body z długim rękawem. Za goframi nie bardzo jestem, ale mój M je uwielbia. Pamiętam jak się nimi objadał nad morzem. Tam były najlepsze. My jutro będziemy chcieli kupić panele. Podobają mi się w kolorze wiśniowym, ale takie które nie przypominają parkietu. Będzie ciężki wybór , bo jest ich zbyt dużo. Zabieram się za prasowanie. Acha, mi też twardnieje brzuch jak wstaję, ale mnie to nie boli, tylko takie dziwne spinające uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis takis smentny dzien dzis mam normalnie:(to chyba przez ta salatke na zime bo Ja zawsze mialam narobione tych przetworow kazdy sie dziwil ze mi sie tak chce je robic!!a Ja poprostu to uwielbiam:)i pozniej w zime lubie jesc!zawsze robilam soczek malinowy a teraz ani jednego:(nawet nie mam zadnego sloiczka z kiszonymi ogorkami czy tez ogoreczkami w sosie chilli:(buuuu i jeszcze ta salatka ktora uwielbiam doslownie do obiadku sobie pojesc wyszla taka slona!ale juz wiem dlaczego bo byla gruboziarnista sol a moj maz nie wiedzial ze daje sie mniej jak taka jest:( a ja mam taka ochote na barszczyk czerwony z uszkami taki swiateczny tylko uszka nie sklepowe bo sa dla mnie okropne tylko takie swojskie! ale chyba na wieczor ugotuje sobie zaciereczke:) dziewuszki szkoda mi was z tym bolacym kregoslupem!! w sobote mam wesele ale niestety kolejny raz nie pojde chociaz pokrecilabym troche tyleczkiem i brzuszkiem:)i bym pojadla te pysznosci!!i w nast. sobote tez mam znowu wesele!!niestety dzidek wazniejszy niz chulanki:)pojade tylko pod kosciol zlozyc zyczenia:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze anetko ze jestesmy na podobnym etapie remontowania mieszkania!!Ja w nast. tyg. mam zamiar wybrac podloge do salonu ale nie chce paneli tylko deske barlinecka:)panele mam w sypialni bo tam w sumie sie mniej chodzi i wlasnie mam takie machoniowe podchodzace w wisniowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×