Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

hehe dokladnie ewelka!:) Tylko Ja do meza zadzwonic nie moge bezposrednio bo on pod ziemia pracuje wiec nie wiem skad oni to wzieli!maja tam telefon taki gora dol tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam radę jakoś to pranie powiesic, co przy pełnym żołądku i klusku wypinającym sie wszędzie gdzie tylko się da, a tam gdziesię nie da próbującym mimo wszytsko, nie było prostym zadaniem :D u R w pracy jakoś koledzy jeszcze o pępkowym nie gadają, choć już z kilkoma bliższymi się umawiają na telefon jak tylko będzie coś wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co to za pustki????????? a ja zdazylam z malym na spacer przed deszczem ,zaraz zabieram sie za gotowanie zupki i jeszcze pranie powiesic musze ,zawiezc malucha do przedszkola na zkupy i do poloznej malutka rusza sie juz mniej wczoraj zaczelam 9miesiac hurraaa!!!! no i chyba malej zmenimy imie bo ta Zuzia to juz taka oklepana ,chcialabym Jagode ale P sie nie zgadza :( wiec moze bedzie Ewka ,ale i tak nie jestem przekonana do tego imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zuzia to dość częste imie u maluchów :) Ale to nie o to chodzi ważne żeby wam się imie podobało a nie ile dzieci ma takie imie już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pustki dzis pustki:) ja zrobilam deserek i sie polozylam chwile te plecy mi chodzic nie daja hehe:) moj dzidek sie tak wiertolil ze teraz chyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też za chwilkę się kładę. malutki sobie spał a teraz przeciąga sie okrótnie i wyłazi mi bokiem, choć wie że tego nie lubię :P złośliwiec mały :Pjejku jaka senna ta pogoda! nic tylko chmury, chmury i chmury no i jeszcze wiatr do tego dorzucę. tragedia normalnie :( a tak w ogóle to tego wózka szukam. ech ciężkie zajęcie, zwłaszcza że wiem jaki by mi się szalenie podobał, ale muszę coś używanego wybrać, a to juz nie jest takie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z tą pogoda jest tragedia! Leje deszcz a za chwile słońce wychodzi i straszny wiatr się zrywa i tak na zmiane haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też paskudnie i tak wieje, że musiałam część okien pozamykać. :( Spałam dziś dość długo, bo sama jestem i znów nic mi się nie chce, ale chyba dokończę pakowanie torby. Oprócz opuchlizny doszło mi drętwienie rąk - głównie lewej. Trwa to już kilka dni i zaczyna mnie niepokoić :( Zwariuję przez to, bo jest to niezmiernie wkur... :p To dziwne coś (ni grypa, ni przeziębienie) trzyma mnie dalej, a jak próbuję nos oczyścić \"na siłę\", to pękają mi naczynka... :( Mąż wyjechał, wróci jutro wieczorem. Nie przyjęli mu referatu na tą cholerną konferencję... ale i tak pojechał. :( Mam imieniny i nawet nie będzie go, żeby mi kwiatka dać, pocałować i przytulić... 😭 ...i dzisiaj mam dzień marudzenia... o! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia to wszystkiego najlepszego mi tez dlonie dretwieja i najbardziej lewa.wczesniej bardziej dretwiala a potem na jakis czas przestala a od niedawna zaczela najbardziej jak pyrki strugam to daje popalic ale co zrobic nic nie pomaga to raczej przez ciaze bo od samego poczatku tak juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja się tylko melduje,że jestem już:) nie miałam internetu ale dziś zrobili,z oczami jeszcze bardzo zle to nie za bardzo moge pisac bom ślepa mimo nowych okularów :( a wczoraj byłam na izbie bo przez całą noc piekło mnie w klatce i ęka lewa dretwiała,brak tchu a i tak mam teraz problemy niezle z oddychaniem i bałam sie zasypiac nawet:( zrobili mi ekg wybadali serducho ale nic niepokojącego nie ma tylko ze to już tak ciąża daje popalic i az tak teraz zle na mnie wpływa ale ze to juz koncówki to sie wytrzyma jeszcze jakoś troszke choc teraz juz mnie wykancza i nie wiem jak dzidziul bedzie jak ja przy nim dojde siebie? buzki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosiu wszystkiego naj naj naj i ode mnie dla Ciebie 🌻 dunia Ty bidulko!niedosc ze te oczy Twoje Cie mecza to jeszcze dzidek cisnie i Cie dusi:(oj oj juz niedlugo! a ja sobie siedze i sie nie moge nacieszyc:)jeszcze boje sie gdzies dalej do sklepu wybierac:)ale jutro moze gdzies sie wybiore:) przytulanki dla wszystkich brzuniow:)!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się kafe sypie bo napisałam post i nic nie wskoczyło!!!wrrr Mam 3 cm rozwarcia i położna zrobiła mi masaż szyjki który nie był taki straszny...ale za to teraz mnie ostro boli...Jak rozwarcie będzie postępować wieczorkiem pojedziemy już do szpitala. Mam chodzić po schodach i leżeć w wannie jak ból będzie nie do zniesienia. Jeszcze się trzymam ale nie jest lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla nieźle nieźle :D Zaszalała Ci ta pani hehe... takie masaże też może mąż zrobić wiesz czym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj Kobitki :) wczoraj mialam ciezki dzien w ogole na neta nie wchodzilam zle czulam sie i lezalam w lozku :( i w ogole od wczoraj mnie tak meczy zggaga ze nie wytrzumuje juz :( mi jeszcze czop nie zaczal odchodzic ciekawe kiedy sie zacznie a moze w ogole nie odejdzie dopiero przy porodzie :) Milla juz bliziutko 🌻 dla Ciebie i Malenstwa:) Martus a u Ciebie jak z czopem odszedl juz do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila trzymam kciuki!!! I zazdroszcze Ci trochę, byle do poniedziałku i też bede wiedzieć kiedy moja mała przywędruje do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sobie obiadek zrobiłam. zauważyłam że coraz bardziej męczy mnie stanie przy garnkach. zresztą wogóle coraz bardziej mnie wszystko męczy. ech. strasznie mnie bolą nogi jak tak z 10 minut postoję bez ruchu. jak chodzę jest lepiej ale jak mam stać to normalnie łzy same do oczu nachodzą, tak uda bolą. millla- trzymaj się dzielnie :) mam nadzieję ze już dziś zobaczysz dzidzię :D małgorzatko - wszystkiego najlepszego z okazji imieninek :) nie martw się jak mąż wróci to sobie odbijecie tą dzisiejszą nieobecność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia sto lat🌻 ja miałam dziś pomodorówke i rybe po grecku. Mam jakiś przypływ energi, własnie wróciliśmy z małym ze spaceru, nazbieraliśmy liści i grzybów, zimno, ale słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
Małgosiu-wszystkiego najlepszego z okazji imienin:)Szybkiego i bezbolesnego porodu:) milla77-życzę ci kochana wytrwałości...pomyśl że już tylko chwile dzielą cię od tego najcudowniejszego momentu kiedy będziesz tuliła swoje maleństwo:) dunia260-oby do porodu przeszły ci te wszystkie dolegliwości.Zmykaj lepiej jak najdalej od komputera bo jeszcze ci się pogorszy z tymi oczami. Zaraz mężuś wraca z pracy więc uciekam kończyć obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sie dowiedziałam, że moja koleżanka urodziła przed chwila córę:) Ale jej dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że te ciągłe bóle dają mi większe rozwarcie bo jak nie - wrr...kurcze ale boli:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla77 oj oj to juz niebawem u Ciebie bedzie juz macius malutki:)ale Ci fajnie!nie zazdroszcze Ci tego bolu!ale my baby jestesmy silne!! nie to co facet nawet jak idzie do dentysty to juz w samych drzwiach krzyczy znieczulenie prosze:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla to ty jeszcze troche i będziesz miała poród z głowy. Zyczę powidzenia! Mam dziewczyny pytanie. Co mogą oznaczać kłucia w szyjce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosiu wszystkiego najlepszego z okazji imienienk 🌻 Kurde a ja mam taki tepy bol w plecach w krzyzu ze nie moge siedziec ;( ehh.. boli strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
Dziewczyny powiedzcie mi czy wasi mężczyźni będą z wami przy porodzie?Mój jakoś nie może się do tego przekonać:(Bardzo bym chciała żeby towarzyszył mi w tych trudnych ale i najważniejszych chwilach mojego (naszego)życia.Nie chcę jednak naciskać,niech sam podejmie decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
Też mam takie kłucia:(to ponoć oznaka że szyjka się skraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×